Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Κριτικές Χρηστών

servietoros AvatarservietorosΜηνύματα: 159 Κριτικές: 32

Ιστορίες: 0

Ξανθο μουνι τρελο γαμησι λεει η Αξιολόγηση: 8.40 — 06/11/2021 - 22:59
Ξανθο μουνι τρελο γαμησι λεει η Αξιολόγηση: 8.40 — 06/11/2021 - 22:59
Ξανθο μουνι τρελο γαμησι λεει η παροιμια και η Ναταλι αν και απο βυζια δεν ειναι οτι καλυτερο φροντιζει στα υπολοιπα να σε κανει να μην την ξεχασεις. Πολυ ενεργη στο δωματιο απο την αρχη μεχρι το τελος. Στο τσιμπουκι το εχει και το ξερει. Πεφτει χαμηλα κια φροντιζει να την κοιταζεις στα ματια οσο στο τσιμπουκωνει κανωντας υπερ προσπαθεια να τον εξαφανιζει στον λαιμο της με επιτυχια αλλα και καλο γλυψιμο στο καυλι που ειναι θα ελεγα επικινδυνο να σε τελειωσει πολυ προωρα αν δεν προσεξεις. Προσεχει και εκεινη και που και που σταματαει και ολα αυτα με το βλεμμα καρφομενο στο δικο σου. Επομενο βημα βαζει την καποτα και ανεβαινει απο πανω. Χοροπηδάει ασταματητα και το μουνι της χυνει υγρα ενω το γουσταρει τοσο που της τρεμουν τα ποδια. Πηρα το σημα να αναλαβω δραση και την ιπευσα στα τεσσερα σαν καλος ιπποτης δινωντας και καμια σφαλιαρα στα ομορφα κωλο μερια της. Τα αχ και βαχ της ειναι τρομερα καυλωτικα και δεν αφηνει καθολου να ξεκουραστουν τα αυτια μεχρι να καταθεσεις το σπερμα. Εγω θα ελεγα οτι αν εβαζα τουλαχιστον τις δεκα τελευταιες που εχω παρει σε σύγκριση αυτη ηταν σιγουρα η καλυτερη.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
poutsomaxos AvatarpoutsomaxosΜηνύματα: 100 Κριτικές: 20

Ιστορίες: 0

Η κοπελα δεν ξερει ελληνικα αλλα Αξιολόγηση: 8.80 — 01/11/2021 - 22:46
Η κοπελα δεν ξερει ελληνικα αλλα Αξιολόγηση: 8.80 — 01/11/2021 - 22:46
Η κοπελα δεν ξερει ελληνικα αλλα ειναι εξυπνη και καταλαβαινει τι θελεις και εχει εμπειρια στο σεξ. Εινα ομορφη στο σωμα με καλο υψος και μετρια βυζια αλλα μετριο προσωπο. Μου αρεσε που μπηκε χαμογελαστη στο δωματιο και ηρθε κοντα μου κατευθειαν και μου φιλησε τον λαιμο. Εβαλε τα εσωρουχα και εγλειψα λιγο τα βυζια της που αν και μικρα εχουν ωραια θηλη και ανταποκρινονται στο γελιψιμο σκληραινοντας. Ειναι ικανη στο τσιμπουκι το οποιο κανει μονο με λιγο χερι για να κραταει τον πουτσο και μονο αλλα στα αρχιδια δεν εδωσε ιδιαιτερη σημασια. Ειναι πολυ ωραια να την βλεπεις στημενη στα τεσσερα. Εχει μακρυα ποδιακαι στηνεται ετσι ωστε να την γαμας ανετα. Ειναι ωραιο το μουνι της απο εξω αλλα και μεσα επισεις συμετεχει πολυ στο γαμησι με κινησεις και με βογκητ τα οποια κουστηκαν αρκετα δυαντα. Εδωσα μετριας εντασης πονο και δεν εισαπεραξα κανενα παραπονο αντιθετως εβλεπα να καλοπερναει. Γενικα ειναι μια περιπτωση καλη για να δωσεις τα λεφτα σου.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks