Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Nikol Σέρβα  (Studio Κασσάνδρας 6)

Κριτικές Χρηστών

kostaras_than Avatarkostaras_thanΜηνύματα: 109 Κριτικές: 22

Ιστορίες: 0

Την είδα καλά στο σαλόνι και Αξιολόγηση: 7.80 — 16/07/2021 - 23:10
Την είδα καλά στο σαλόνι και Αξιολόγηση: 7.80 — 16/07/2021 - 23:10
Την είδα καλά στο σαλόνι και από όλα πάνω της μου άρεσε περισσότερο ο κώλος της που έχει σχήμα καρδιάς. Δεν ξέρω γιατί αυτά τα κωλαράκια με καυλώνουν πολύ και ας μην τα γαμάω απλά και μόνο να τα βλέπω όπως γαμάω το μουνί μου αρκεί. Η συμπεριφορά της ήταν καλή και έδειξε υποτακτική φύση απο την αρχή όταν μπήκε στο δωμάτιο. Περισσότερο την άφησα εκείνη να κάνει δουλεία εγώ απλά απολάμβανα τα γλειψίματα της. Την πίπα μου την έκανε ακάποτα και έγλειψε και αρχίδια λίγο. Μου έκανε το αγαπημένο μου στήσιμο στα τέσσερα και της έδωσα να καταλάβει. Της άρεσε ο τρόπος που την γαμούσα και το κατάλαβα και από τα υγρά που κατέβασε το μουνί τις αλλά και απο τα αυθόρμητα βογκητά που ήταν απλά τέλεια. Τα χαστούκια στα κωλομέρια δεν τα έχει πρόβλημα και τις έριξα αρκετά. Το όλο θέαμα με την κωλάρα της στον αέρα ήταν υπέρ καυλωτικό. 'Εχυσα οριακά στον χρονο που είχαμε διαθέσιμο και αφου μου έβγαλε την καπότα μου σκούπισε τον πούτσο με υγρό μαντιλάκι...μιλάμε για τέλεια περιποίηση χωρίς βιασύνες και στυλ ξεπέτας. Σε όλα είμαι ευχαριστημένος και θα ξαναπάω σίγουρα.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
poutsa-voas Avatarpoutsa-voasΜηνύματα: 820 Κριτικές: 14

Ιστορίες: 0

Μπηκα σε πολλά μαγαζιά και κουράστηκα Αξιολόγηση: 7.80 — 12/07/2021 - 21:07
Μπηκα σε πολλά μαγαζιά και κουράστηκα Αξιολόγηση: 7.80 — 12/07/2021 - 21:07
Μπηκα σε πολλά μαγαζιά και κουράστηκα να πω την αλήθεια. Ευτυχώς που δεν ενοχλούνται οι τσατσάδες που με βλέπουν να μπαίνω γιατί κάθε φορά μπαίνω σε όλα πριν επιλέξω αυτήν που θα παρω. Αλλά λογικά το κάνουν και άλλοι οπότε την γλιτώνω την φασαρία. Μου έκανε εντύπωση η έκφυλη φάτσα της και όταν η υπηρεσία έλεγε το προγραμμα το κορίτσι με κοίταζε στα μάτια. Την εμπιστεύτηκα και πέρασα στο δωμάτιο. Μπηκε μέσα ήσυχα και έβγαλε τα εσώρουχα της. Ήρθε στο κρεβάτι και άρχισε προκαταρκτικά. Της έβαλα δάχτυλο στο μουνί και δεν την πείραξε. Αρχίσαμε το γαμήσι με εμένα από πίσω και εκείνη στα τέσσερα. Η συμμετοχή της καλή με αναστεναγμούς και κούνημα της μεσης. Άρχισε τα βρομόλογα και της τα ανταπέδωσα πολλαπλάσια. Αλλάξαμε στάση και προσαρμόστηκε τέλεια Την γαμούσα και έπαιζα με τα βυζιά της που είναι πραγματικά μεγάλα. Το χύσιμο ήρθε μετά από ένα τέταρτο. Σε γενικές γραμμές μου άρεσε και την προτείνω.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks