Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 28

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

rosos88 Avatarrosos88Μηνύματα: 148 Κριτικές: 35

Ιστορίες: 0

Η Χλόη είναι ένα όμορφο κορίτσι Αξιολόγηση: 7.80 — 09/07/2021 - 21:30
Η Χλόη είναι ένα όμορφο κορίτσι Αξιολόγηση: 7.80 — 09/07/2021 - 21:30
Η Χλόη είναι ένα όμορφο κορίτσι απο σώμα και απο προσωπο με σοκολατί δέρμα και με ένα τατουαζάκι κοντά στο στήθος. Στο σαλόνι κάνει μπαμ το κορίτσι και ξεχωρίζει από άλλες μέτριας ομορφιάς. Έχει την αυτοπεποίθηση που φυσική της δίνει η εμφάνιση της και έχει ένα γλυκό χαμογελάκι που σε κάνει να την ερωτεύεσαι κατευθείαν. Ενιωσα τυχερός που την πέτυχα και έσπευσα να δώσω το χαρτί στην ευγενική κυρια. Επέλεξα δωμάτιο και μπήκα να ετοιμαστώ. Δεν άργησε να έρθει και το ύφος της ήταν ακομα καλύτερο και από αυτό που είχε στο σαλόνι. Έβγαλε τα εσώρουχα και ξαπλώσαμε στο κρεβάτι. Αρχισε χαδια και φιλιά αλλά δεν μπορούσα να μην κάνω τίποτα και άρχισα έγω τα προκαταρκτικά στο σώμα της. Πέρασα απο λαιμό, στήθος, κοιλιά και στο τέλος έφτασα στο μουνί της. Ωραίο και καθαρό χωρίς καμία τρίχα, το μύρισα και μύριζε φρεσκοπλυμένο. Αρχισα να το δουλεύω με την γλώσσα γυρο γύρο στην αρχή και μετά μέσα. Μπήκα ανάμεσα από τα πόδια της με το κεφάλι και δεν σταμάτησα να γλείφω μέχρι που μου το ζήτησε εκείνη Είχε καυλώσει καλά και έβαλα την καπότα και άρχισα το σεξ. Στην αρχή ιεραποστολικό αλλά δεν ήθελα να πάει χαμένος ο χρονος χωρίς να δω την κωλάρα της γιαυτό παίχτηκε πισωκολλητό και την πήρα δυνατά. Το κορίτσι γούσταρε κάργα αλλά εγώ είχα την απόλυτη θέα μπροστά στα μάτια μου με τον κώλο της στο αερα και το κορμι της λυγισμένο πάνω στο κρεβάτι. Της τον έβαζα βαθιά και δυνατά εκστασιασμένος μέχρι που έχυσα. Άφησα το μωρό να σηκωθεί και να ετοιμαστεί. Ηταν ωραία μου είπε και με ευχαρίστησε. Πέρασα υπέροχα και θα το προτιμήσω ξανά το κορίτσι.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks