Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Alizee  (Adult Club)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 4
  • Προβολές: 277

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

erikos AvatarerikosΜηνύματα: 391 Κριτικές: 59

Ιστορίες: 0

Ομορφούλα Αξιολόγηση: 8.00 — 19/03/2024 - 21:19
Ομορφούλα Αξιολόγηση: 8.00 — 19/03/2024 - 21:19

Ελκυστική ...οπότε με τράβηξε αμέσως .Στην ώρα της μετά την άριστη συνεννόηση με το γραφείο της.Πρώτη ματιά όταν μπήκε αδύνατο κοριτσάκι με όμορφο πρόσωπο ( αλλά απεριποίητα μαλλιά )Πολύ καλή στη κουβέντα που σπάζει το πάγο....μπανάκι και επάνοδος όπου φάνηκε πόσο ωραίες αναλογίες είχε .ωραίο  στήθος που απαντούσε στο γλυψιμο...ωραίο ...φανταστικό μουνάκι που τρελάθηκα να γλύφω....πολύ ωραία μουνοχειλα....γινόταν τούρμπο γλύφοντας,δαγκώνοντας την.Πίπα υπέροχη επαγγελματική χωρίς χέρια ,βαθειά...γκαμήσι πολλών στάσεων που γινόταν κατακόκκινη και εγώ μουσκεμα από ιδρώτα.τέλος του 1ου γύρου τελειώνοντας μέσα της.Λίγη κουβεντούλα και γρήγορα στο 2 ο γύρο με εναρκτήρια τρελή πίπα... .Μανιασμένος στενάξανε τα έπιπλα.....τελικά μετά πολλή ώρα τα πήρε όλα υπέροχα βυζιά της μέχρι τελευταία σταγόνας .Χαμογελαστό μικρό που ξέρει να σε φτιάχνει

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1.5 ώρα
Κόστος (€) 200
Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
Ηλικία πελάτη 40-49
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
gpd AvatargpdΜηνύματα: 2518 Κριτικές: 171

Ιστορίες: 0

καυλάκι Αξιολόγηση: 8.33 — 10/01/2024 - 12:32
καυλάκι Αξιολόγηση: 8.33 — 10/01/2024 - 12:32

H συνεννόηση με το γραφείο εύκολη αλλά το να βρεις διαθέσιμο το κορίτσι δύσκολο, είτε φουλ είτε δουλεύει μέχρι νωρίς το απόγευμα .
Στην ώρα της (νωρίς το απόγευμα πραγματοποιήθηκε η συνάντηση μας ) η νεαρά μας απλά ντυμένη , βολεύει εάν έρχεται στον χώρο σου.
Μελαχρινό κορίτσι , τα μαλλιά πιασμένα πάνω (ζήτησε συγνώμη γιατί την είχαν ξεμαλλιάσει από το πρωί και ήμουν το τελευταίο της ραντεβού) , όμορφο πρόσωπο με σιδερένια οδοντοστοιχία (δεν ενοχλεί ούτε στα φιλιά ούτε στον πεοθηλασμό), κορμάκι πολύ καλό , στηθάκια στην θέση τους με σκουλαρίκια στις ζωντανές ρόγες, πωπουδάκι έτοιμο για δάγκωμα και σκαμπίλια.
Είπαμε δυο κουβέντες στα ελληνικά και πέρασε για φρεσκάρισμα. επιστροφή και έπεσε η πετσέτα με κείνην να με καβαλάει καθώς ήμουν καθήμενος επί του κανα-πέος.Φιλιά μπόλικα με ενεργή γλώσσα, τα χέρια μου πασπάτευαν το κωλαράκι της με κατεύθυνση το αιδοίο. Μου ψιθύρισε στο αυτί ότι μόνο επιφανειακά είμαστε οκ , όχι δάκτυλο-α εντός μπρος αλλά και πίσω το οποίο και σεβάστηκα .Πέρασε και από τα βυζάκια της η γλώσσα μου καθώς της είπα να σηκωθεί όρθια επί του κανα-πέος για να της περάσω ένα γρασάρισμα του αιδοίο της.Περί πίπας τα πήγαμε πάρα πολύ καλά, πολύ ντιπ μέχρι πνιγμού, καραμέλωμα και ρούφηγμα μπαλακίων, Χεράκι χρησιμοποιεί λίγο.
Μπαλόνι βάλαμε , τζελ δεν βάλαμε και πηδηχτήκαμε με όρεξη και ένταση.Εναλλαγές στάσεων χωρίς μα μου σου του, το κορίτσι αντέχει και θέλει να ευχαριστήσεις τον παρτενέρ της.
Τελειώσαμε και περάσαμε για φρεσκάρισμα. Λίγος χρόνος μας είχε μείνει οπότε και τον αναλώσαμε σε κουβέντα.
Ευχαριστούμε το γραφείο και το φορουμ για τον διαγωνισμό!

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Ηλικία πελάτη 40-49
Φωτογραφίες Ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Τατουάζ Μικρά διακριτικά
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (2)
Katsikogamis Avatar Katsikogamis 14-01-2024 23:11:53
όντως γαλλίδα;
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
gpd Avatar gpd 15-01-2024 07:57:12
δεν ρώτησα
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
hijodedios AvatarhijodediosΜηνύματα: 1448 Κριτικές: 33

Ιστορίες: 0

Δυνατή Αξιολόγηση: 9.00 — 11/12/2023 - 12:02
Δυνατή Αξιολόγηση: 9.00 — 11/12/2023 - 12:02

Αυτό που βλέπεις στις φωτό, πολύ ωραίο κορμί με μικρό στήθος και piercing στις ρώγες. Το πρόσωπο που δεν βλέπεις πολύ ωραίο και από χαρακτήρα εξαιρετική με πολύ ενέργεια και διάθεση, άψογη σε καθαριότητα και σόσιαλ. Αρκετά τατού αλλά όχι ενοχλητικά, δίνεται σε αυτό που κάνει και μοιάζει να το απολαμβάνει. Ωραία πίπα και βαθιά με πέρασμα από όλη την περιοχή, σεξ χωρίς τζελ, σε όποια ταχύτητα και ένταση θες. Δεν σε αφήνει να ησυχάσεις ούτε στο μεσοδιάστημα, επιμένει μέχρι να ξαναπάρεις μπρος. Λίγο τσιμπημένο το κόστος στα 140 χωρίς 2η εκτόνωση αλλά για μένα το αξίζει. Από τις καλύτερες εντυπώσεις που έχω έως τώρα με ελληνίδα. 

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1.5 ώρα
Κόστος (€) 200
Ημερομηνία συνάντησης Αυτόν τον μήνα
Ηλικία πελάτη 40-49
Φωτογραφίες Ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι
Στήθος Φυσικό
Τατουάζ Αρκετά
Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (1)
Μουναρα την έχω πάρει 3 φορές 
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
P.vim AvatarP.vimΜηνύματα: 2861 Κριτικές: 39

Ιστορίες: 0

Κραταει υπηρεσιες Αξιολόγηση: 8.00 — 11/09/2023 - 20:46
Κραταει υπηρεσιες Αξιολόγηση: 8.00 — 11/09/2023 - 20:46

Συναντηση με την  κοπελα   μεσα στο καλοκαιρι . Ειχα μια υποψια ,οτι ειναι μια παλια γνωριμη και η υποψια μου εγινε βεβαιοτητα . Με την κοπελα ειχαμε ξαναβρεθει πριν 2-3 χρονια και ειχα  περασει αρκετα καλα . Δεν εχει αλλαξει πολυ απο τοτε , λιγο στο προσωπο + 1-2 χρονια  σωμα παραμενει αδυνατο με μικρο στηθος piercing  στις ρωγες  αλλα και μαυρισμενο σωμα φουλ απο σολαριουμ και tan lines . Aπο υπηρεσιες παραμενει το ιδιο δυνατη οπως παλια . Πολυ καλη πιπα και  περιποιηση στα @@ . Σεξ χωρις τζελ  οπως θελεις και οπου θελεις .δεν κανει τελειωμα στο στομα και το λεει απο την αρχη να  μην τελειωσεις. Συζητησαμε αρκετα μια και ειχα παρει 1.5 ωρα και ειχαμε χρονο. Ευχαριστη και ανοιχτη στην κουβεντα . Η τιμη  τσιμπημενη  για 1ωρα χωρις 2ο γυρο  οπως και τα εχτρα (+40 για extraball.) 

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1.5 ώρα
Κόστος (€) 200
Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (2)
geroksouras Avatar geroksouras 29-09-2023 17:10:12
τελικα ποια γνωστη ηταν;
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
P.vim Avatar P.vim 29-09-2023 21:38:12
Δουλευε σαν αννα μαρια /αμαντα 
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks