Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 30

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

napoleontas AvatarnapoleontasΜηνύματα: 103 Κριτικές: 24

Ιστορίες: 0

Η Jessica κατα την γνωμη μου Αξιολόγηση: 7.40 — 27/09/2021 - 18:10
Η Jessica κατα την γνωμη μου Αξιολόγηση: 7.40 — 27/09/2021 - 18:10
Η Jessica κατα την γνωμη μου πρεπει να χασει μερικα κιλα αλλα μονο και μονο αν δεν χαλανε τα βυζια της που ειναι και ο κυριος λογος που την προτιμησα. Πηγα στο μαγαζι απογευμα και χωρος ηταν τακτοποιημενος και καθαρος ενω το αρωματικο χωρου που εχουν ειναι απο τα καλυτερα που εχω μυρισει. Την πετυχα σε στιγμη που δεν ειχε πελατες ουτε στο σαλονι ουτε και στο δωματιο. Ηρθε και μου μιλησε και κοιταζωτας τα βυζια της επαθα πλακα και δεν μπορουσα παρα μονο να περασω μεσα να την δοκιμασω. Το δοματιο επισεις πολυ καλα τακτοποιημενο και δεν περασανε ουτε δυο λεπτα απο την στιγμη που εβγαλα τα ρουχα και ηρθε η κοπελα. Το πρωτο που εκανα ηταν να πιασω τα βυζια της και μετα αρχισα το γλειψιμο στις ρωγες και απο τις δυο μεριες. Ειναι καθαρη, οπως πρεπει για τους βυζολαγνους. Οταν σταματησα επιασε δουλεια με γλειψιμο και αυτη στα βυζια και μετα αμεσως στον πουτσοκεφαλο. Το τσιμπουκι που κανει ειναι πολυ καλο με πολυ λιγο χερι και γλειψαρχιδι ατελειωτο αν σε δει καθαρο. Στο σεξ δεν με βολεψε στο πισοκολλητο λογο διαφορας υψους αλλα σε ιεραποστολικο ηταν μια χαρα. Ο χρονος ηταν λιγος αλλα περασα καλλα και δεν μας ενοχλησε καθολου η υπηρεσια και ας αργησαμε μερικα λεπτα. Το εκτιμησα πολυ και οποσδηποτε θα ξαναπαω στο ιδιο μαγαζι.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks