Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Κριτικές Χρηστών

misterios AvatarmisteriosΜηνύματα: 97 Κριτικές: 22

Ιστορίες: 0

Περιπτωση μουναρας Αξιολόγηση: 8.33 — 20/07/2022 - 23:18
Περιπτωση μουναρας Αξιολόγηση: 8.33 — 20/07/2022 - 23:18

Απο το μεσημερι εψαχνα ψαχνομουν να παρω εσκορτ η να παω σε στουντιο και τελικα η μαχη μεσα μου τελειωσε μετα απο τηλεφωνημα σε ενα γραφειο με το οποιο ειχαμε κακη συνεννοηση και το πηρα σαν σημαδι να ψαξω για στουντιοκοριτσο. 

Δεν εκανα ηλεκτρονικη αναζητηση απλα πηρα αυτοκινητο και μπηκα σε δυο τρια. Στο κασσανδρας 6 ειδα την Καταλευα που εχει το τελειο πορνοειδες σωμα, ακαταμαχητο κωλο και συνολο εμφανισης που σε αφνηει με το στομα ανοιχτο.

Στο δοματιο ηταν αρχικα φιλικη αλλα με το που αρχισαμε το σεξ εγινε εκφυλη σε οτι κανει. Η πιπα της βαθια, με διαρκεια και με γελιψαρχιδι, θελει προσοχη γιατι χυνεις γρηγορα μαζι της. 

Στο σεξ βαζει ενεργεια, δεν αφηνει στιγμη κενη, στηνεται γαματα και βογγαει πολυ ωραια, μια πορνη που αξιζει μεχρι και το τελευταιο ευρω που της δινεις.

Οι αντοχες της φυσικα μεγαλες, σφυροκοπημα ανελεητο να της κανει στα τεσσερα δεν την ενοχλει καθολου.

Δεν εχω κατι αρνητικο να πω για την περιπτωση της και δεν εξερευνησα παραπανω υπηρεσιες αφου πηρα το απλο προγραμμα αλλα ειναι μια περιπτωση η οποια θελει επαναληψη και μια σιγουρη επενδυση.

Δεν πιεζει στον χρονο ουτε και βιαζεται αλλα σιγουρα θα βρειτε και αλλους να περιμενουν. 

Καλα να περνατε!


Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 15 λεπτά (Απλό)
Κόστος (€) 50
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
topscorer AvatartopscorerΜηνύματα: 998 Κριτικές: 36

Ιστορίες: 0

Mουναρος από Timisoara! Αξιολόγηση: 9.00 — 24/05/2022 - 22:35
Mουναρος από Timisoara! Αξιολόγηση: 9.00 — 24/05/2022 - 22:35

Eπισκεψη στο Κασσάνδρας 6 μεσημέρι Κυριακής μαζί με  φίλο  να γουστάρουμε Cataleya.Μουναρος το μωρό από Timisoara όπως μου δήλωσε,υπάρχουν  video στο e.p οποίος ενδιαφέρεται να δει.Την πήρα με γυμνό μπουκι στα 80.Οταν μπήκε στο δωμάτιο ήταν μια έκπληξη για αυτήν γιατί την είχα πάρει πρόσφατα κ σε ενα άλλο studio που δουλεύει στην Βουλιαγμενης.Αφού κάναμε λίγο social ανέβηκε πάνω μου έτσι όπως ήμουν ξαπλωμένος ανάσκελα κ της είπα να μου φέρει τα λαχταριστά βυζια της στο προσωπο μου να τα γλυψω.Απολαυση!Μετά ξεκίνησε ένα καλό μπουκι με dt,έγλυψε κ @@.Μεγαλη καυλα να βλέπεις να σε πιπωνει αυτός ο μουναρος.Cowgirl στην συνέχεια όπου καρφωνοτανε δυνατά στο καβλι μου κ γω να χουφτωνω τις βυζαρες της.Την γυρνάω σε reverse όπου η θέα της κωλαρας της είναι έργο τέχνης!Αρχίζω το spanking χωρίς η Cataleya να χαλιεται.Ακολουθησε doggy style κ missionary οπου εχυσα το γάλα μέσα στην μουναρα της.Μεσα στον σκούφο εννοώ.Εν κατακλείδι η Cataleya είναι για πολύ ξεσκισμα,αντέχει το δυνατό σφυροκοπημα κ αν την πετύχεις σε καλό mood θα περάσεις super.Ευτυχώς κ τις δύο φορές που την πήρα μπήκα κατευθείαν στο δωμάτιο κ δεν περίμενα στο σαλόνι γιατι γίνεται λαϊκό προσκύνημα! 

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 15 λεπτά (Απλό)
Κόστος (€) 80
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Ηλικία πελάτη 40-49
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Καθαριότητα Χώρου Καλή
Συμπεριφορά Υπηρεσίας Πολύ ευγενική
Στήθος Φυσικό
Υπηρεσίες Στοματικό χωρίς προφύλαξη
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
kalogamias AvatarkalogamiasΜηνύματα: 143 Κριτικές: 30

Ιστορίες: 0

Το σώμα της είναι ονειρικό σαν Αξιολόγηση: 7.80 — 10/09/2021 - 22:50
Το σώμα της είναι ονειρικό σαν Αξιολόγηση: 7.80 — 10/09/2021 - 22:50
Το σώμα της είναι ονειρικό σαν σχήμα, για εμένα τουλάχιστον είναι ιδανικό για μια γυναίκα. Το πρόσωπο είναι μέτριο αλλα έχει μια προστυχιά που εμένα με καυλωσε κατευθείαν. Η τσατσα δεχτηκε το πενηντάρικο και μου υποσχέθηκε οτι δεν θα με ενοχλήσει στο δωμάτιο. Τοι μαγαζί αψογο και στο σαλωνι και στο δωμάτιο οπου όλα εμοιαζαν καθαρά και ταχτοποιημένα. Δεν περίμενα πολύ και μόλις έβγαλα τα ρουχα έσκασε μυτη η κοπέλα. Οπως ήμασταν όρθιοι άρχισε να χαιδευει το σωμα μου και να γλυφει τις ρώγες μου οι οποίες γίνανε κατευθείαν πέτρα. Αρχισε την πίπα πεσμένη στα γόνατα και με μου την έκανε τοσο καλά που άμεσα μου έγινε σκληρή και έτοιμη για σεξ. Εβαλα καπότα και στο κρεβατι στηθηκε για πισωκολλητό. Στενό το μουνί της οπότε η χρηση τζελ υποχρεωτική. Το αίσθημα τέλειο και προσποίηση που έκανε ήταν απλά γαμάτη. Ο κωλος της σε αυτην την στάση είναι απίστευτος και μερικα σκαμπιλάκια που εφαγε δεν την πείραξαν.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks