Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 22

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

mounoxalastis00 Avatarmounoxalastis00Μηνύματα: 86 Κριτικές: 17

Ιστορίες: 0

Είχα γαμήσει πριν πάω και η Αξιολόγηση: 7.80 — 08/07/2021 - 16:14
Είχα γαμήσει πριν πάω και η Αξιολόγηση: 7.80 — 08/07/2021 - 16:14
Είχα γαμήσει πριν πάω και η πούτσα μου δε ήθελε άλλο παιχνίδι αλλά το κορίτσι αυτό με τράβηξε πολύ και είπα να το ρισκάρω μαζί της. Μόλις είχα βγαλει τα ρουχα και καθόμουν στο κρεβάτι και ακουω την πόρτα να ανοίγει και το κορίτσι μπαινει μεσα. Τι κάνεις, πώς σε λένε μου λέει και βγάζει τα εσώρουχα της. Της έγλειψα τον λαιμό και μετά τα βυζιά. Εκεί έκανα σταση και έπαιξα με τις ρώγες της και της γίνανε πέτρα. Μετά έπεσα ποιό χαμηλά και κοίταξα το μουνί της. Το έχει ξυρισμένο και μύριζε ωραία. Της ζήτησα 69 και άρχισε το παιχνίδι. Έγλυψα εγώ αλλά περισσότερο έγλειψε εκείνη και μου έγινε σκληρή η πούτσα σαν πέτρα. Αρχίσαμε το σεξ σε πισωκολλητό και η κοπέλα έπαιζε ωραία τον ρόλο της. Μου άρεσε που συμμετείχε ενεργά κάποια στιγμή πήρε την πρωτοβουλία να αλλάξουμε στάση. Κατάλαβα ότι γουστάρει και την πήρα πιο δυνατά με τα πόδια της στους ώμους μου. Η πούτσα μου της έφτανε στη μήτρα και δεν την ενοχλούσε. Την πήρα έτσι μέχρι που τελείωσα μέσα στο μουνί της. Σηκώθηκε και έφυγε αλλά πρίν με χαιρέτησε με ένα φιλί στο μάγουλο.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks