Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Κριτικές Χρηστών

aggelos_gas Avataraggelos_gasΜηνύματα: 115 Κριτικές: 26

Ιστορίες: 0

Είναι λεπτή και έχει ωραίες καμπύλες. Αξιολόγηση: 7.80 — 04/07/2021 - 17:54
Είναι λεπτή και έχει ωραίες καμπύλες. Αξιολόγηση: 7.80 — 04/07/2021 - 17:54
Είναι λεπτή και έχει ωραίες καμπύλες. Απο πρόσωπο είναι αρκετα όμορφη και βγάζει κατι το πρόστυχο στο βλέμμα της. Στο στοματικό κάνει πολύ καλή προσπάθεια και δίνει έμφαση και στην περιποίηση των αρχιδιών. Απο την άλλη το μουνι της είναι καθαρό και πολύ δελεαστικό για γλείψιμο. Ενέδωσα στον πειρασμό και την καύλωσα καλά σε σημείο που με παρακαλούσε να την γαμήσω. Αρχίσαμε στα τέσσερα και το μουνί της ήταν υγρό και θερμο με καλή αίσθηση και χωρίς χρηση τζελ. Το γαμήσι που της έκανα της άρεσε και μου το έλεγε συνέχεια... τι ωραία που γαμάς και τι ωραία πούτσα που έχεις. Όσο μου το έλεγε τόσο πιο δυνατά την έπαιρνα και τα βογκητά της όλο και δυνάμωναν και έκλεισε τα μάτια Δεν της χάλασα την στιγμή αλλά όταν είδα ότι ήταν έτοιμη αλλάξαμε σταση και την πήρα σε ιεραποστολικό. Τοτε προσπάθησα να την φιλήσω και ήταν εντάξει με αυτό και η φάση έγινε πολύ GFE. Μου επέβαλε τον ρυθμό που ήθελε εκείνη αλλά δεν με πειραξε καθόλου και συνέχισα να την γαμάω ωραία. Το τραβήξαμε λίγο περισσότερο απο το επιτρεπόμενο αλλά ούτε το κορίτσι ενοχλήθηκε και ούτε ή υπηρεσία. Στο τέλος χύσαμε μαζί και έβαλε το κεφάλι της στο στήθος μου για λίγα λεπτά πριν φύγει. Με φίλησε ξανά και αναχώρησε. Τέλειο μωράκι!
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks