Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 24

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

poutsomaxos AvatarpoutsomaxosΜηνύματα: 100 Κριτικές: 20

Ιστορίες: 0

Μετά από δεκάλεπτη αναμονή ήρθε η Αξιολόγηση: 7.80 — 02/07/2021 - 23:24
Μετά από δεκάλεπτη αναμονή ήρθε η Αξιολόγηση: 7.80 — 02/07/2021 - 23:24
Μετά από δεκάλεπτη αναμονή ήρθε η κοπέλα που όλοι μας περιμέναμε. Άρεσε σε όλη την παρέα αλλά εγώ είχα σειρά να πάω και μπήκα στο δωμάτιο και ετοιμάστηκα. Σε λίγο ήρθε το κορίτσι με τα απαραίτητα στο χέρι. Καπότα της είπα έχω δική μου και μου απάντησε οκ. Έβγαλε τα εσώρουχα και μου ήρθε να χαμογελάσω χωρίς να το θέλω. Το είδε και χαμογέλασε και εκείνη. Είναι όμορφο πλάσμα λίγο πιο μεγάλη από 20 και με γαμάτα στητά βυζιά που τα βλέπεις και ονειρεύεσαι ότι τα ζουλάς και τα γλύφεις. Ύψος έχει ότι πρέπει και έχει τέλεια αναλογία μέσης κώλου. Με πλησίασε και μου έδωσε πρωτη ένα φιλάκι και έσφιξε πάνω μου το στήθος της. Την αγκάλιασα και της έδωσα πίσω το φιλί που μου έδωσε με λίγο παραπάνω γλώσσα. Λίγο τσιγκούνικα αλλά μου έδωσε. Προχώρησα σε γλείψιμο σε όλο το σώμα και δέχτηκα το ίδιο και από εκείνη. Μου έκανε στοματικό τέλειο και έβαλα την καπότα και στήθηκε στα τέσσερα αφού έβαλε και λίγο τζελ στο μουνί. Η θέα ήταν τέλεια με τον κώλο στον αέρα και το καθαρό και ξυρισμένο μουνάκι έτοιμο να δεχτεί την ψωλή. Της τον έβαλα και αναστέναξε λιγάκι. Το μουνί αρκετά στενό και με το λιπαντικό είχε τέλεια αίσθηση. Στην αρχή πήγαινα σιγά αλλά την άκουσα να μου λέει πιο γρήγορα μωρό μου ανέβασα στροφές. Ένιωθα σαν βασιλιάς που πήδαγα το τέλειο κορμί της. ήδη σκεφτόμουνα την επόμενη φορά που θα πήγαινα μαζί της... Το σοου συνεχίστηκε με έντονα βογκητά και πιστονάρισμα καλό απο μεριάς μου. Σκεφτόμουν να αλλάξω στάση αλλά δεν το έκανα τελικά γιατί δεν πρόλαβα. Μου ηρθε να χύσω και δεν σταμάτησα απλά τα έριξα στην καπότα μεσα στο μουνί. Της έδωσα μερικά φιλάκια στην πλάτη και απομακρύνθηκα. Η κοπέλα σηκώθηκε σκούπισε το μουνί της και με αποχαιρέτησε ευγενικά.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks