Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 21

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

hipspanos AvatarhipspanosΜηνύματα: 172 Κριτικές: 44

Ιστορίες: 0

Στο σαλόνι είναι χαμηλών τόνων αλλά Αξιολόγηση: 7.80 — 05/07/2021 - 20:02
Στο σαλόνι είναι χαμηλών τόνων αλλά Αξιολόγηση: 7.80 — 05/07/2021 - 20:02
Στο σαλόνι είναι χαμηλών τόνων αλλά οι καμπύλες της είναι ωραίες και η τσατσα δίνει εγγύηση για την κοπέλα. Τα πενήντα δεν είναι πολλά για εμένα και είπα να το ρισκάρω. Στο δωμάτιο μπήκε φανερά με περοισότεη όρεξη και με πλησίασε και με φίλησε κατευθείαν. Μου έκανε μερικά κομπλιμέντα για την εμφάνιση μου και έβγαλε τα εσώρουχα. Ξαπλώσαμε στο κρεβάτι και άρχισε την πίπα χωρίς προφυλακτικό αφού έλεγξε για καθαριότητα. Ξεκίνησε αργά με το κεφάλι και μετά έγλειφε από πανω μέχρι κάτω και που και που και στα αρχίδια. Δόντι ακούμπησε μόνο μια φορά λιγάκι και στη συνέχεια δεν σταμάτησε την πίπα μεχρι που της ζήτησα να στηθέι. Κατευθείαν έβαλε λιπαντικό και στήθηκε στα τέσσερα. Της τον κάρφωσα από πίσω και για πάνω από δέκα λεπτά την γάμησα σε αργούς αλλά και σε γρήγορους ρυθμούς. Συνέχει βογκούσε αλλά τα βογκητά αληθοφανή και το μουνί τις γέμισε ζουμιά. Τα μπατσάκια στα κωλομέρια δεν την πείραξαν και το πείραγμα στην κωλοτρυπίδα επίσης. Στο τέλος της έριξα τα χύσια στη πλάτη. Κουρασμένος έπεσα στο κρεβάτι ενώ εκείνη σηκώθηκε με φίλησε στο μαγουλο και μου είπε με την ησυχία σου. Βγήκα κερδισμένος και την συνιστώ.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks