Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 3
  • Προβολές: 26

    Κριτικές Χρηστών

    labradick AvatarlabradickΜηνύματα: 105 Κριτικές: 21

    Ιστορίες: 0

    Ηταν το δεύτερο γαμήσι της ημέρας. Αξιολόγηση: 7.80 — 06/08/2021 - 14:22
    Ηταν το δεύτερο γαμήσι της ημέρας. Αξιολόγηση: 7.80 — 06/08/2021 - 14:22
    Ηταν το δεύτερο γαμήσι της ημέρας. Με το προηγούμενο ξενέρωσα και έψαχνα κάτι να φτιάξω την ψυχολογία μου. Η τσατσα μου είπε ότι θα με ικανοποιήσει η κοπέλα και μου φάνηκε πειστική. Βγήκε στο σαλόνι με νάζι και με χορευτικές κινήσεις έκανε μια γύρα για να την δούμε καλά. Εγώ έβγαλα αμέσως τα λεφτα και πέρασα μέσα. Με την ίδια διάθεση ήρθε στο δωμάτιο και με πλησίασε πρώτη και άρχισε να με χαδεύει και μετά να γλυφει απο δω και απο εκεί. Πήγαμε στο κρεβάτι και ξάπλωσα και την άφησα από μόνη της να κάνει ότι θέλει. Άρχισα κακό τσιμπούκι με γλείψιμο σε όλο το μήκος της πούτσας και μαλάξεις στα αρχίδια με το χέρι. Όπως ήμασταν έβαλα καπότα και αρχίσαμε με εκείνη αποπάνω. Κουνιέται ωραία μπροστά πίσω αλλά και πάνω κάτω και όταν της ακουμπάς την μήτρα ανατριχιάζει. τα βυζιά της είναι ωραία και χουφτωνα σε όλη τη διάρκεια. Αλλάξαμε σταση μόνο στο τελος σε πισωκολλητό και της έκανα δυνατό γαμήσι μέχρι να χύσω. Ηταν όντος πολύ καλή και μου έφτιαξε τελικά την μέρα
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    kotsis-pao Avatarkotsis-paoΜηνύματα: 135 Κριτικές: 28

    Ιστορίες: 0

    Η πίπα της είναι ικανοποιητική. Το Αξιολόγηση: 7.80 — 30/07/2021 - 10:04
    Η πίπα της είναι ικανοποιητική. Το Αξιολόγηση: 7.80 — 30/07/2021 - 10:04
    Η πίπα της είναι ικανοποιητική. Το πάλεψε καλά για μερικά λεπτά και πέρασε και από τα αρχίδια εν συντομία. Έβαλε το λιπαντικό και πρώτη στάση κάναμε με τα πόδια της στου ώμους μου. Δεν δέχονται όλες οι γυναίκες να την κάνουν αυτή τη στάση αλλά αυτή την κάνει και μάλιστα καλά. Δεύτερη και τελευταία ήταν πισωκολλητό. Καλό το στήσιμο της και της άρεσε που την πήρα δυνατά. Απόδειξη το ζουμί που έβγαλε το μουνί της και ότι έπεσε στα σεντόνια και άρχισε τους αναστεναγμούς. Για τα λίγα λεπτά που ήμασταν μαζί πέρασα καλά αλλά δεν έδωσα αρκετά λεφτά για να κάνω άλλα πράγματα που ήθελα. Ίσως να το κάνω μια άλλη φορά.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    petros_64 Avatarpetros_64Μηνύματα: 191 Κριτικές: 6

    Ιστορίες: 0

    Προγραμματισμένη τσάρκα για να βρω τη Αξιολόγηση: 8.40 — 21/06/2021 - 15:40
    Προγραμματισμένη τσάρκα για να βρω τη Αξιολόγηση: 8.40 — 21/06/2021 - 15:40
    Προγραμματισμένη τσάρκα για να βρω τη συγκεκριμένη κοπέλα. Είχα ακούσει τα καλύτερα, από φίλο "λύκο", που την έχει στις τοπ επιλογές. Ύστερα από την καθιερωμένη σαλονοπερατζαδα διάλεξα την Λουίζα. Μετά το καθιερωμένο ντουζάκι (το απόλαυσα για να λέω την αλήθεια, μια και έλαμπε γενικά το μέρος) κάθισα και περίμενα να έρθει. Για πότε μπήκε, πότε με ξάπλωσε και πότε άρχισε τα προκαταρκτικά, χαμπάρι δεν πήρα!! Είχε τέτοιο στυλ στο παιχνίδι που σε κάνει να ανατριχιάζεις. Η τεχνική της στην πίπα, ο τρόπος που θέλει να σε ευχαριστήσει, τα στησίματα της, ήταν το κάτι άλλο. Πιστεύω ότι αξίζει παραπάνω από όσα παίρνει. Είχε δίκιο ο φίλος ο γερόλυκος!! Έφυγα πραγματικά ικανοποιημένος. Εγώ την πέτυχα στην Βριλλησου 60 και ετοιμάζομαι και για δεύτερο γύρο μαζί της
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks