Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Νένα  (Studio L Amour)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 30

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

AnteToPoulo AvatarAnteToPouloΜηνύματα: 340 Κριτικές: 57

Ιστορίες: 0

Ξεκίνησα μια βόλτα στα μαγαζιά και Αξιολόγηση: 7.80 — 28/06/2021 - 21:42
Ξεκίνησα μια βόλτα στα μαγαζιά και Αξιολόγηση: 7.80 — 28/06/2021 - 21:42
Ξεκίνησα μια βόλτα στα μαγαζιά και στο L'Amour έπεσα στη Νένα. Όμορφη και στο σώμα αλλά και στο πρόσωπο με βυζί καλό και αρκετά καλό ύψος, μου έκανε το κλικ και πέρασα στο δωμάτιο. Μπήκε μέσα με διάθεση και κόλλησε πάνω μου και άρχισε να τρίβεται πολύ καυλιάρικα. Με ρώτησε τι θέλεις να κάνουμε πρώτα μωρό μου και χωρίς να πάρει ακόμα απάντηση άρχισε να μου γλυφει τον λαιμο και να παιζει με την πούτσα μου. Κατάλαβα ότι το κορίτσι ήταν έμπειρο απο τις κινήσεις που έκανε και απο το πώς χειρίστηκε γενικά το ραντεβού και μου ανέβηκε πολυ η διάθεση. Άρχισα να την γλειφω και εγώ στο λαιμό πρώτα και μετά στα βυζιά. Δεν σταμάτησα εκεί και προχώρησα στο μουνί της αλλά μόνο για λίγο γιατί ήθελα να μου πάρει πίπα. Την σηκώσα και πήρα την θέση της στο κρεβάτι. Άρχισε το στοματικό το οποίο κάνει αρκετά βαθύ και με καλό γλείψιμο και της γύρο περιοχής. Στο σέξ τα πήγαμε ακόμα καλύτερα με σπέσιαλ στησίματα και σε ότι στάση γουστάρω. Δεν λείψανε και τα βρομόλογα και απο τους δύο μας και εξελίχτηκε σε ξεσκισμα καλό.... Η κοπέλα δεν ανέφερε ούτε στιγμή κάτι για τον χρόνο και ας είχε περασει η ώρα. Μας άφησε να πηδηχτούμε με την ησυχία μας. Αφού τελειώσαμε με φίλησε στο μάγουλο και με χαιρέτησε λέγοντας μου τα ξαναλέμε.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
mounodoulos AvatarmounodoulosΜηνύματα: 129 Κριτικές: 12

Ιστορίες: 0

Ελληνιδα δηλωνει και πρεπει να ειναι δυνατο Αξιολόγηση: 7.40 — 21/06/2021 - 13:59
Ελληνιδα δηλωνει και πρεπει να ειναι δυνατο Αξιολόγηση: 7.40 — 21/06/2021 - 13:59
Ελληνιδα δηλωνει και πρεπει να ειναι δυνατο εργαλειο με κορμι καλο για την ηλικια της δυνατο προγραμμα με βαρυ σφυροκοπημα στα 4 αντεχει καργα η πιπα της εντυπωσιακα καλη παροτι ηταν με καποτα το τιμαει καργα το 50αρικακι αξιζει επισκεψης
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money