Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Κριτικές Χρηστών

jimuscocus AvatarjimuscocusΜηνύματα: 1512 Κριτικές: 32

Ιστορίες: 0

Μακριά! Αξιολόγηση: 5.50 — 12/06/2023 - 00:05
Μακριά! Αξιολόγηση: 5.50 — 12/06/2023 - 00:05

Πέρασμα χθές βράδυ με τη κοπελιά στο studio  Εμφανισιακά η κοπέλα καλή, το πρόσωπο ένα κλίκ πιο κάτω απ τις φωτός αλλά ο κώλος αρκετά πεταχτός και όμορφος όπως τον βλέπετε και το σώμα μινιόν χωρίς περιττά λίπη. Εκεί τελειώνουν τα καλά. Παγωμένη είσοδος από το κορίτσι το οποίο δεν μιλούσε καν μιας και δεν ήξερε αγγλικά.Πέρασμα καπότας σε ημιπεσμένο πέος μιας και δεν υπήρξε ίχνος προκαταρτικών. Εκεί κατάλαβα ότι μάλλον το 50ρικο κάηκε μιας και αυτό είναι κλασσικό σημάδι ότι έρχεται φόλα. Πίπα αδιάφορη από μεριά της, χωρίς ντιπ. Την αφήσα 2-3 λεπτά μέχρι να μου σηκωθεί κανονικά και μετά πέρασμα στο κυρίως με πρώτη στάση στα 4. Μέτρια αίσθηση μιας και έβαλε αρκετό τζελ και αλλάξαμε σε ιεραποστολικό αλλά για πολύ λίγο μιας και δεν της αρεσε οποτε παλι στα 4. Κάτι όμως η απάθεια της και κάτι η έλλειψη καλής αίσθησης μου έπεσε και βγήκα. Μόνος τρόπος για να μη φύγω άχυστος ήταν να πάρω εγώ τη κατάσταση στα χέρια μου (κυριολεκτικά) και να τελειώσω με μαλακία. Εκείνη ήθελε να φύγει και μου το ζητούσε αλλά εγω δεν της το επέτρεπα! (αμ δε!) μέχρι να τελειώσω ώσπου στο τέλος τα κατάφερα. Κακή εμπειρία λοιπόν. Ωραίο παρουσιαστικό αλλά η ξινή συμπεριφορά της, η βαρεμάρα της, η έλλειψη επικοινωνίας και η μηδενική προσπάθεια από μέρους της να επιτευχθεί αυτή αλλά και το πολύ τζέλ ήταν παράγοντες που για μένα κάνανε τη συνάντηση αποτυχία.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 15 λεπτά (Απλό)
Κόστος (€) 50
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Ηλικία πελάτη 30-39
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (2)
6in9ine Avatar 6in9ine 13-06-2023 10:55:37
Ωραία κριτική ευχαριστούμε για την ενημέρωση
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Looter Avatar Looter 16-06-2023 21:42:47
αλλη μια λατινα της σειρας δυστυχως, ωραια κριτικη jimus !
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks