Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Κριτικές Χρηστών

Διεγραμμένος Χρήστης AvatarΔιεγραμμένος ΧρήστηςΜηνύματα: - Κριτικές: 19

Ιστορίες: 0

Κορμάρα και κωλάρα η Σάρα Αξιολόγηση: 9.00 — 29/04/2023 - 20:11
Κορμάρα και κωλάρα η Σάρα Αξιολόγηση: 9.00 — 29/04/2023 - 20:11

Φανταστική κουκλάρα για ξέσκισμα. Αγριόμουνο στην εμφάνιση λόγω των πολλών τατουάζ και της όλης αύρας, τσιμπουκόχειλα με τονισμένες ματάρες και θηλυκά ζυγωματικά, γυμνασμένο κορμί, φυσικές, ζουμέρες βυζάρες.

Την έχω δει σε πολλές φάσεις, διάφορους χώρους και καταστάσεις.

Ευδιάθετη και επικοινωνιακή, βγάζει και στο γαμήσι δουλειά καλή. Από τέρμα καύλα πηδήματα διαρκείας έως ρουφηχτά τσιμπούκια, τα ξέρει όλα τα κόλπα.

Βάλτε στα μείον μόνο, ότι αποφεύγει το γλειψαρχίδι, και με το βαθύ λαρύγγι έχει επίσης κάποια όρια. Ανάλογα με τη φάση μπορεί και να μην τα δώσει όλα, να μην πορωθεί στο τσιμπούκι για πολλή ώρα.

Ωραίος τύπος γενικά, φασάρα και τσόντα σε ένα πακέτο, το κορίτσι. Την εκτιμώ. Είναι σωστή. ✅

ΥΓ.

Η αναφορά στο χρόνο και την τιμή της επίσκεψης είναι μόνο ενδεικτική, έχουμε συναντηθεί κατά καιρούς έτσι κι αλλιώς κι αλλιώτικα, εδώ κι εκεί.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 30 λεπτά
Κόστος (€) 100
Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (3)
marcus77 Avatar marcus77 29-04-2023 23:12:48
Εγώ που την πήρα σε απλό πρόγραμμα, δεν ήταν κάτι το συνταρακτικό. Μόνο εμφάνιση. Είναι καιρός βέβαια, μπορεί να έχει αλλάξει
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
jimuscocus Avatar jimuscocus 30-04-2023 02:32:33
από που η κοπέλα?
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
@jimuscocus Από Βουλγαρία. Χρόνια εδώ, μιλάει άπταιστα Ελληνικά.
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
tsanis_enea Avatartsanis_eneaΜηνύματα: 134 Κριτικές: 35

Ιστορίες: 0

Στην Σαρα ειχα ξαναπαει πριν απο Αξιολόγηση: 8.00 — 13/02/2022 - 20:15
Στην Σαρα ειχα ξαναπαει πριν απο Αξιολόγηση: 8.00 — 13/02/2022 - 20:15
Στην Σαρα ειχα ξαναπαει πριν απο δυο μηνες περιπου. Ειναι ευγενικη και προσεκτικη αλλα απαιτει και απο τον πελατη τα ιδια. Αν κανεις το σωστο σε περιποιειται σωστα. Ειναι πολυ καθαρη και μυριζει ωραια ενω απο τεχνικη στο στοματικο ειναι για να δινει συμβουλες σε οσες δεν ξερουν. Κοιταει στα ματια οσο πιπωνει αλλα και οταν εισαι μεσα της διατηρει οσο πιο πολυ μπορει την επαφη με κοιταγματα και με κινησεις αρμονικες. Σε συνολο ειναι αψογη για τα λεφτα που δινεις και για τον χρονο που διατιθεται. Ο χρονος μαζι της περναει πολυ γρηγορα και παντα φευγεις με την σκεψη να ξαναπας.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
SakilPoutseil AvatarSakilPoutseilΜηνύματα: 90 Κριτικές: 10

Ιστορίες: 0

Κορίτσι φτιαγμένο για σεξ η Σαρα Αξιολόγηση: 7.80 — 10/08/2021 - 22:45
Κορίτσι φτιαγμένο για σεξ η Σαρα Αξιολόγηση: 7.80 — 10/08/2021 - 22:45
Κορίτσι φτιαγμένο για σεξ η Σαρα και απο σωμα και απο μυαλό. Έχει έκφυλη φάτσα με τσιμπουκόχειλα και βυζιά γαμάτα για γλείψιμο. Η διακόσμηση που έχει κάνει στο σώμα την κάνει να φαίνεται κορίτσι που τα κανει ολα και έτσι είναι αρκει να έχει την πληρώσεις. Όσο ωραία είναι τα βυζιά τη τόσο είναι και ο κώλος της. Έδωσα αρκετά χρήματα για να κάνουμε και 69 και ήταν καθαρή και έτοιμη για να δεχτει γλείψιμο στο μουνί της. Της κράταγα τα πόδια ανοικτά και εγλυφα με μανία. Κοίταζα το πρόσωπο της και είχε πάρει μια έκφραση κάυλα μιλάμε. Στο τσιμπούκι έδωσε ρέστα μιλάμε αναγκάστηκα να την σταματήσω γιατί αλλο λίγο και θα έχυνα. Στήθηκε doggy και το γαμήσι άρχισε με τέρμα καυλωμένους και τους δύο μας. Βογκούσε και δάγκωνε το μαξιλάρι συνέχεια. Δεν σταμάτησα μέχρι να χύσω. Γύρισε και μου σκούπισε τον πούτσο απο τα χύσια. Πολύ μου αρέσει αυτη η κίνηση όταν την κάνουν οι κοπέλες, μου δινει την εντύπωση ότι με φροντίζουν.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
kostaras_than Avatarkostaras_thanΜηνύματα: 109 Κριτικές: 22

Ιστορίες: 0

Σκίζει απο εμφάνηση. Γαμάτα βυζιά και Αξιολόγηση: 7.80 — 06/07/2021 - 22:45
Σκίζει απο εμφάνηση. Γαμάτα βυζιά και Αξιολόγηση: 7.80 — 06/07/2021 - 22:45
Σκίζει απο εμφάνηση. Γαμάτα βυζιά και γαμάτο σώμα. Έχει φτιαγμένα χείλη που της πάνε και είναι στολισμένη με όμορφα τατουάζ. Στο σαλόνι έχει ωραίο αέρα και μπαίνει με τον ίδιο και στο δωμάτιο. Αν και δείχνει PSE όταν την πλησιάσεις και την φιλήσει μαλακώνει και ανταποδίδει με τα ίδια Της ρουφιξα καλά τα βυζιά και εκείνη μου ρούφιξε τον πούτσο με μεράκια και πολύ όρεξη, Μουγκρίζει όταν το καυλί είναι στο στόμα της και κάνει κομπλιμέντα για το μέγεθος και την ομορφιά της πούτσας. Απο την μεριά της έχει καλό μουνάκι και το ίδι ο καλό είναι και η αίσθησή του όταν το γαμάς. Η συμμετοχή στο σεξ εξαιρετική και γουστάρει να της ρίχνεις και χαστούκια στον κωλο όταν την παίρνεις. Όταν ευχαριστιέται το γαμήσι γίνεται pse και τον θέλει άγρια. Εμένα αυτή είναι η καλύτερη μου και της έδωσα να καταλάβει. Όσο ήμασταν στο δωμάτιο δεν μας ενόχλησε κανείς και η κοπέλα ήτα εντελώς αφοσιωμένη στην δουλειά της. Μπράβο στο μαγαζί που έχει τέτοια κοπέλα.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Vla_Man AvatarVla_ManΜηνύματα: 72 Κριτικές: 12

Ιστορίες: 0

Μία ακόμα στάση στο Κασσάνδρας 6. Πήγα Αξιολόγηση: 8.40 — 17/06/2021 - 16:52
Μία ακόμα στάση στο Κασσάνδρας 6. Πήγα Αξιολόγηση: 8.40 — 17/06/2021 - 16:52
Μία ακόμα στάση στο Κασσάνδρας 6. Πήγα για συγκεκριμένο σκοπό. Ας το πούμε διαβασμένος. Με την μία έπεσε το μάτι μου σε αυτή που έψαχνα... Σάρα. Σχετικά καλό ύψος, όμορφη, με κορμί απίστευτο! Στήθος σχεδόν μεσαίου μεγέθους. Κώλος... απίστευτος!!! Στο δωμάτιο που πήγαμε, μπορώ να πω ότι μου έκανε εντύπωση η καθαριότητα του χώρου. Μετά την τυπική διαδικασία, ξάπλωσα και περίμενα να δω αν είχα δίκιο για την επιλογή μου. Ξάπλωσε από πάνω μου και ξεκίνησε με λίγα φιλιά στο λαιμό κατεβαίνοντας προς τα κάτω. Τσιμπούκι απαλό που με έκανε πύραυλο. Ξεκίνησε ανεβαίνοντας αυτή από πάνω μου. Γενικά ήταν συνεργάσιμη και δεν έλεγε όχι σε εναλλαγή στάσεων. Όταν βέβαια την είχα στα τέσσερα, ένιωθα ότι το τέλος πλησίαζε. Στη θέα της κωλάρας της, ήταν θέμα δευτερολέπτων να τελειώσω!! Σίγουρα θα ξαναπεράσω να την "δω" και την συστήνω σε όλους.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks