Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 36

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

emponias AvataremponiasΜηνύματα: 198 Κριτικές: 48

Ιστορίες: 0

Έκανα την γύρα μου και είδα Αξιολόγηση: 7.80 — 01/07/2021 - 22:29
Έκανα την γύρα μου και είδα Αξιολόγηση: 7.80 — 01/07/2021 - 22:29
Έκανα την γύρα μου και είδα πολλές κοπέλες άλλες καλές και άλλες όχι τόσο καλές. Η περίπτωση της Selena μου άρεσε περισσότερο όχι μόνο για την εμφάνιση της αλλά και για τον τρόπο που περπατάει και παρουσιάζει τον εαυτό της. Με το τακούνι είναι αρκετά ψιλή και το σώμα της ειναι ωραίο με λίπος μόνο όσο πρέπει και ωραία σχήματα. Με κάλεσε στο δωμάτιο και δέχτηκα. Είπα στην υπηρεσία ότι θα κάνω ντους και μόλις τελείωσα μπηκε η κοπέλα στο δωμάτιο. Με χαιρέτησε ξανά και έβγαλε τα εσώρουχα. Αρχίσαμε τα χουφτώματα και τα γλειψίματα με αποτέλεσμα να μου σηκωθεί και μου τον πήρε στο στόμα χωρίς καπότα. Το τσιμπούκι της πολύ καλό, τον παίρνει όλον μέσα και γλείφει το καυλί σαν γλειφιτζούρι. Της ζήτησα και γλείψιμο στα αρχίδια τα οποία είχα ξυρίσει ειδικά γιαυτό τον λόγο και υπάκουσε η μικρή. Κοιτάζοντας τον κώλο της μου ήρθε η επιθυμία να ρίξω και εγώ ένα γλειψίδι και το γυρίσαμε σε στάση 69. Ήταν τόσο ωραίο και καθαρό το μουνί της που της ζήτησα να σταματήσει την πίπα για να μην χύσω και επικεντρώθηκα στο γλειφομούνι. Τη ερέθισα πολύ και μου ζήτησε να αρχίσουμε το γαμήσι. Φόρεσα την καπότα της τον έβαλα στο μουνί. Ήταν υγρό και δεν χρειάστηκε να βάλει περισσότερο τζελ. Φάνηκε ότι το διασκεδάζει απο την αρχή γιατί αναστέναζε και το μουνί της κατέβασε αρκετό υγρό. Και εμένα η θεα της με τον τουρλωμένο κωλο στον αέρα και το κεφάλι στα σεντόνι με καύλωσε υπερβολικά και άρχισα να την γαμάω δυνατά και γρήγορα. Για να μην χύσω την γύρισα με τα πόδια στους ώμους μου και για λίγο πήγαινα σιγά. Δεν χάρηκε που αλλάξαμε στάση αλλά μετά το συνήθισε και με κοίταζε στα μάτια συνέχεια. Εκεί της έδωσα ένα φιλάκι στο στόμα και ανταπέδωσε όμορφα. Μετά απο ένα πεντάλεπτο ήρθε το φινάλε και έχυσα. Γενικά πέρασα καλά και το προαίσθημα που είχα το σαλόνι μου βγήκε αληθινό. Το κορίτσι αξίζει και ίσως είναι και για παραπάνω απο μία φορά.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks