Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Στέλα  (Kings Hustlers)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 26

    Κριτικές Χρηστών

    milokleftis AvatarmilokleftisΜηνύματα: 168 Κριτικές: 42

    Ιστορίες: 0

    Η Στέλα είναι όμορφη κοπέλα αλλά Αξιολόγηση: 7.80 — 14/06/2021 - 11:22
    Η Στέλα είναι όμορφη κοπέλα αλλά Αξιολόγηση: 7.80 — 14/06/2021 - 11:22
    Η Στέλα είναι όμορφη κοπέλα αλλά καθημερινή και σε καμία περίπτωση δεν ανήκει στην κατηγορία μοντέλου. Έχει ωραίο σφιχτό βυζί και πολύ καλό κώλο. Είναι φιλική και έχει διάθεση για σεξ ενώ τον πούτσο τον λατρεύει πραγματικά. Το τι κάνει δεν δεν περιγράφεται, ρουφάει σαν να ρουφάει τον καφέ με απόλαυση και σαλιώνει καλά ενώ με την γλώσσα πασπατεύει το σάλιο σε όλο το μήκος της πούτσας και μετά τα ρουφάει πάλι στο στόμα. Από τις καλύτερες πίπες που μου έχουν κάνει αλλά δεν μου έγλυψε τα αρχίδια για κάποιο λόγο και εκεί μου τα χάλασε λίγο. Δεν πτοήθηκα και φόρεσα την καπότα. Την πήρα από μουνί για μισή ώρα περίπου σε πολλές στάσεις. Στήνεται αρκετά καλά αλλά δεν το έχει πολύ στην προσποίηση γι' αυτό αποφάσισα να την γαμήσω δυνατά μπας και την δω να χύνει στ' αλήθεια. Μετά από πολύ προσπάθεια τα κατάφερα και η γκόμενα έχασε την μπάλα.... Δεν έκανα δεύτερη προσπάθεια να την γαμήσω γιατί ούτε χρόνο είχα αλλά ούτε δύναμη πλέον. Προσπάθησε να με τελειώσει με το στόμα αλλά μάταιο, δεν τα κατάφερε. Πέρασα γενικά καλά μαζί της αλλά με αρκετή προσπάθεια απο μέρους μου.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money