Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Πόλη: Αθήνα
  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 35

    Κριτικές Χρηστών

    Underworldsexmachine7 AvatarUnderworldsexmachine7Μηνύματα: 1911 Κριτικές: 107

    Ιστορίες: 0

    μιλφακι ζουμπουρλουδικο και μπαμπατσικο Αξιολόγηση: 9.50 — 08/01/2024 - 13:38
    μιλφακι ζουμπουρλουδικο και μπαμπατσικο Αξιολόγηση: 9.50 — 08/01/2024 - 13:38

    Η ελένη μου θυμίζει την έτερη συνονόματή της απο ρωσία που πλέον εργάζεται στο ιωαννίνων 5. Είναι μπαμπάτσικη με φοβερά βυζιά και όμορφη θηλυκότητα και ευγένεια και φυσικά πιασίματα, κώλο και μια φναταστική πίπα. Πέρασα μαζί της της προάλλες και την εγκαινίασα και φυσικά δεν υπήρχε περίπτωση να μην περάσεις φανταστικά. Ξεκίνησα να της γλείφω τα βυζιά της έντονα και να μην τα αφήνω σε ησυχία ενώ επικεντρώθηκα και στα πόδια της και στο μουνί της αλλά και στην κωλάρα της που ειναι ολα αυτά οι αδυναμίες μου. Της ζήτησα να με θηλάσει για λίγο και το απόλαυσα πραγματικά όπου στην συνέχεια έδωσε ρέστα με την υπέροχη πίπα της και ταυτόχρονα παίζοντας τον πούτσο μου με τα υπέροχα βυζιά της. Ήταν κάτι μαγικό και το ευχαριστήθηκα. Μπορεί επίσης να σε τελείωσει για πλάκα άμα την αφήσεις. Ευτυχώς δεν την άφησα και απόλαυσα γαμίσι στα τέσσερα και body to body Μια από τις αγαπημένες μου στάσεις όπου και τελείωσα. Μετά την λήξη ήταν καλή και στην ομιλία και μου είπε αρκετά πράγματα για την ζωή της αλλά και για τις παρτούζες που κάνει στο μαγαζί και μου πρότεινε την άλλη φορά Duo Με λία και άννα και φυσικά χάρηκα που δεν βιάζεται. 

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 30 λεπτά
    Κόστος (€) 20
    Πόλη Αθήνα
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτόν τον μήνα
    Ηλικία πελάτη 50+
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Καθόλου
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money