Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Anastasia  (Dream Girls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 3
  • Προβολές: 43

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

cuntstory AvatarcuntstoryΜηνύματα: 159 Κριτικές: 32

Ιστορίες: 0

Η πιο καύλα γυναίκα του μαγαζιού! Παίρνει Αξιολόγηση: 7.80 — 16/06/2021 - 22:01
Η πιο καύλα γυναίκα του μαγαζιού! Παίρνει Αξιολόγηση: 7.80 — 16/06/2021 - 22:01
Η πιο καύλα γυναίκα του μαγαζιού! Παίρνει πρωτοβουλίες από την πρώτη στιγμή και φιλάει πολύ ωραία. Μυρίζει υπέροχα και την χούφτωνα και την έγλειφα μανιωδώς για πολύ ώρα. Το ευχαριστήθηκε και όταν ήρθε η ώρα της μου έκανε πίπα χωρίς χέρια και με βαθύ λαρύγγι. Το γλείψιμο στα αρχίδια που μου έκανε θα το θυμάμαι καιρό... δεν μου το έχει κάνει άλλη... Στην αρχή ανέβηκε εκείνη επάνω μου και γαμήθηκε καλά για πολύ ώρα μετά γύρισε με την πλάτη και έβλεπε και τον κώλο της. Δεν άντεξα και σηκώθηκα και την πήρα στα τέσσερα δυνατά μέχρι να χύσω. Το δεύτερο γαμήσι το κάναμε στα όρθια στο ντους στην αρχή αλλά το συνεχίσαμε στον καθρέπτη στο δωμάτιο. Στο τέλος έχυσα στα βυζιά της. Δεν είναι πολύ ομιλητική αλλά κάνει τέλεια την δουλειά της. Την συνιστώ σε όσους γουστάρουν να γαμάνε συνέχεια για μία ώρα
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
boulis2021 Avatarboulis2021Μηνύματα: 126 Κριτικές: 29

Ιστορίες: 0

Δεν θα πολυλογήσω για την Αναστασία, Αξιολόγηση: 7.80 — 10/06/2021 - 21:55
Δεν θα πολυλογήσω για την Αναστασία, Αξιολόγηση: 7.80 — 10/06/2021 - 21:55
Δεν θα πολυλογήσω για την Αναστασία, θα πώ λίγα και σωστά. Αρχικά οι φωτογραφίες μιλάν απο μόνες τους, καμία διαφορά απο την πραγματικότητα. Πανέμορφο κορίτσι προικισμένο απο την φύση με όμορφες καμπύλες, προσωπο μοντέλου και βυζόμπαλα θειικά! Η συνεννόηση με το γραφείο ήταν τέλεια και το ραντεβού στην ώρα του. Ήρθε ντυμένη όμορφα και πολύ σέξι. Φιληθήκαμε και αρχίσαμε την δράση. Φαίνεται την ζέστανα καλά γιατί όταν της τον έβαλα το μουνί της ήταν υγρό και δεν είχε βάλει τζέλ. Πολύ γουστάρω όταν το καταφέρνω αυτό ειδικά όταν προκεται για πουτάνα γιατί υποτίθεται ότι το κανουν τόσο πολύ που δεν τους κάνει ποια εντύπωση. Το γαμήσι που κάνει σε όλες της στάσεις είναι απίστευτα ωραίο, το χαίρεται και το καταλαβαίνεις. Ειδικά οταν ανεβαίνει από πάνω δίνει ρέστα το κορίτσι. Παίχτηκαν δύο γύροι.. και οι δύο με το ίδιο πάθος απο μεριάς της και με πολύ ωραία αποτελέσματα... Απο τις καλύτερες επιλογές που έχω κάνει σε CG την θεωρώ άριστη επαγγελματία!
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
milokleftis AvatarmilokleftisΜηνύματα: 168 Κριτικές: 42

Ιστορίες: 0

Την έχουν βάλει λίγο πιο ακριβά Αξιολόγηση: 7.80 — 07/06/2021 - 08:27
Την έχουν βάλει λίγο πιο ακριβά Αξιολόγηση: 7.80 — 07/06/2021 - 08:27
Την έχουν βάλει λίγο πιο ακριβά απο την άλλη αλλά όχι χωρίς λόγο και δίκιο έχουν. Έχει τέλειο σώμα και όμορφο πρόσωπο. Δίνει πολύ όμορφα φιλιά και γουστάρει τις συζητήσεις. Ο τρόπος που σε πλησιάζει είναι πολύ ερωτικός και όχι απότομος όπως κάνουν άλλες που κοιτάνε να πάρουν τα λεφτά και να φύγουν. Τα πρώτα λεπτά μόνο φιληθήκαμε και τίποτα άλλο. Όταν έβγαλε τα ρούχα και είδα το σώμα της ένιωσα ότι αυτό που πλήρωσα ήταν αυτό που πήρα. Όμορφα και μεγάλα φυσικά βυζιά, λεπτό σώμα και μακριά πόδια. Ο κώλος πολύ όμορφος και αυτός.... Της έγλυψα βυζιά και μουνί αφού δεν ου έφερε αντίρρηση ούτε στιγμή και μετά της έδωσα την εντολή να μου πάρει πίπα. Όσο μου τον έπαιρνε στο στόμα με κοίταζε στα μάτια σαν να μου λέει κοίτα τι ταλέντο έχω και το έχει η πουτάνα... Χωρίσ να πιάνει με χέρια μου τον πήρε όλον μεσα στο στόμα με το καυλί μου να καταλήγει στο λαιμό της. Έχα καυλώσει τόσο πολύ που δεν θυμάμαι τι έκανα μετά απλά την άρπαξα και άρχισα να την γαμάω σε τρελό ρυθμό και δεν σταματησα μέχρι να χυσω και σιγουρα έχυσε και αυτή μερικές φορές. Χρειαστήκαμε μερικά λεπτα να ξεκουραστούμε και οι δύο. Μετά απο φρεσκάρισμα στο ντους αρχίσαμε πιο χαλαρά αυτή τη φορά. Πήγαμε πιο αργά και κράτησε περισσότερο. Πέρασα καλά μαζί της γιατί γουστάρει αυτό που κάνει και είναι γυναίκα που σε καυλώνει απο την πρώτη στιγμή
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money