Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ηλιάνα  (Dream Girls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 21

    Κριτικές Χρηστών

    papasnasos AvatarpapasnasosΜηνύματα: 196 Κριτικές: 50

    Ιστορίες: 0

    Πρώτη φορά που την είδα στο Αξιολόγηση: 7.60 — 29/05/2021 - 23:13
    Πρώτη φορά που την είδα στο Αξιολόγηση: 7.60 — 29/05/2021 - 23:13
    Πρώτη φορά που την είδα στο Dream την Ηλιάνα και πήρα τηλέφωνο το γραφείο για να μάθω περισσότερα. Την επόμενη μέρα βρεθήκαμε στο ξενοδοχείο για ραντεβού μίας ώρας. Είναι λεπτή αλλά έχει καλά βυζιά και κώλο ενώ έχει και όμορφα πράσινα μάτια. Μιλήσαμε για λίγο και αρχίσαμε τα φιλιά. Είναι όμορφη και ξέρει να φιλάει ωραία. Το στόμα της είχε γεύση απο στοματικό διάλυμα και ήταν καθαρή. Φόραγε ένα γαμάτο άρωμα που με καύλωσε περισσότερο. Μετά απο γλείψιμο στα βυζιά, την έβαλα να στηθεί στα τέσσερα. Την γαμησα επι 15 λεπτά ασταμάτητα χωρίς να της βγάλω τα εσώρουχα, απλά της τα είχα βάλει στην άκρη. Έχει καλό μουνί και δεν χρειάζεται λιπαντικό γιατί είναι υγρό. Στο διάλειμμα έκανα ντους γιατί είχα ιδρώσει και όταν ξαπλωσε ήρθε και μου έκανε μια αργή πίπα. Άργησε λίγο να μου σηκωθεί αλλά μου τον έκανε κάγκελο τελικά και την άρπαξα στη κυριολεξία και κρατώντας της τα χέρια απο πίσω της της έκανα άλλο ένα ξέσκισμα. Η γυναίκα βογκούσε ασταμάτητα και σχεδόν ούρλιαζε, της χαστούκισα τον κώλο και γούσταρα τρελά. Της έριξα το σπέρμα στην πλάτη και εκεί τελειώσαμε. Πολύ σωστή σε όλα η Ηλιάνα θα την προτιμήσω ξανά.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks