Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Πόλη: Αθήνα
  • Link: Προβολή
  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 169

    Κριτικές Χρηστών

    Elganador AvatarElganadorΜηνύματα: 564 Κριτικές: 147

    Ιστορίες: 0

    Φοβερή Αξιολόγηση: 8.00 — 10/06/2023 - 20:47
    Φοβερή Αξιολόγηση: 8.00 — 10/06/2023 - 20:47

    Επίσκεψη σήμερα το μεσημέρι μου ανοίγει την πόρτα η συγκεκριμένη δεσποινίς και χωρίς δεύτερη σκέψη της λέω πάμε δωμάτιο

    Πρόσωπο όμορφο γλυκό με πολύ ωραίο σέξι γυαλί μυωπίας.Κορμί ότι βλέπετε στις φωτογραφίες Βυζί ωραίο φυσικό απο μολδαβία το κορίτσι μας τα ελληνικά της εξαιρετικά. Πλησιάζει και άρχισε να με τριβή από την πλάτη με λάδια Της λέω πιάσε μου λίγο τον αυχένα Γιατί αυτές τις μέρες με πονάει λίγο Ξαπλώνω μπρούμυτα στο κρεβάτι του μασάζ και αρχίζει να με τριβη σε όλο το κορμί Με πιάνει από το χέρι και με πάει στο κρεβάτι και άρχισε να με φιλάει στο στόμα με Φίλια πεταχτά Κατεβαίνει και αρχίζει να γλύφει τα μπαλάκια αργά και αισθησιακά Την πιάνω από το μαλλί και της το δίνω στο στόμα πιπα  εξαιρετική υγρή βαθιά περιποίηση χωρίς χέρια έτσι όπως μαρέσει βάζω το προφυλακτικό και την στήνω στα τέσσερα Ιεραποστολικό από πάνω και πάλι στα τέσσερα της λέω θέλω να σε χύσω στα βυζιά μου λέει όχι μέσα μου θέλω να τελειώσεις θέλω να χύσουμε μάζι Την καρφώνω δυνατά και έτριβε το μουνάκι της με τα χέρια είχε ανατριχιάσει και είχε ιδρώσει ολόκληρη και μου λέει μωρό μου σε χύνω την Κάρφωνα όσο πιο γρήγορα μπορούσα ήθελα να χύσουμε μάζι και τελικά έγινε και χύσαμε και οι δύο ταυτόχρονα με έσφιξε απ' την πλάτη με τα χέρια της και με φίλαγε από το λαιμό Της λέω είχα πολύ καιρό να χύσω έτσι με γκόμενα ταυτόχρονα Τώρα μου λέει θέλω να κοιμηθώ και έκατσε  ξαπλωμένη στο κρεβάτι και πιάσαμε την συζήτηση Με ρωτάει έχει σχέση της λέω έχω δύο αγοράκια και μία πανέμορφη γυναίκα που την λατρεύω εσύ της λέω μου λέει τώρα είμαι μόνη μου είχα παλιότερα τρεις σχέσεις δύο με γυναίκες και μία με έναν άντρα μου λέει θέλω να μείνω εδώ μαζί σου μαρέσει πολυ η συζήτηση που κάνουμε αλλά δυστυχώς δεν μπορώ θέλω πολύ να σε ξαναδώ να μας ξανάρθεις σηκώνεται κάνει ένα  ντουζ  και με αποχαιρέτησε με ένα γλυκό φιλί στο μάγουλο κάνω και εγώ ένα ντουζ μου φέρνει μία λεμονίτα πιεστο μου λέει γιατί έχασες πολλά υγρά την ευχαρίστησα και έφυγα 

     να είστε καλά και να γαμάτε καλύτερα

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 30 λεπτά
    Κόστος (€) 50
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Ηλικία πελάτη 30-39
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Τήρηση Υπηρεσιών Τηρήθηκε μερικώς ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
    Συμπεριφορά Ευγενέστατη
    Ποιότητα Μασάζ Άψογο
    Πρωκτικό Όχι
    Καθαριότητα Χώρου Άψογη
    Πρωκτικό Ναι
    Στήθος Φυσικό
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (1)
    6in9ine Avatar 6in9ine 10-06-2023 23:27:05
    Δυσκολευομαι να πιστέψω αυτά που λες και γενικά δεν πιστεύω τίποτα από σένα κάθε μέρα κριτικές  οτι ναναι
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money