Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Claudia  (Adult Club)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 27

    Κριτικές Χρηστών

    tzarbos AvatartzarbosΜηνύματα: 159 Κριτικές: 41

    Ιστορίες: 0

    21 χρονών δηλώνει ότι είναι το Αξιολόγηση: 7.80 — 15/07/2021 - 21:07
    21 χρονών δηλώνει ότι είναι το Αξιολόγηση: 7.80 — 15/07/2021 - 21:07
    21 χρονών δηλώνει ότι είναι το κορίτσι αλλά εγώ το κόβω για λίγο μεγαλύτερο γυρο στα 25 δηλαδη. Απο σώμα είναι πολύ ελκυστική και απο πρόσωπο καλή. Τα τατουάζ της μου αρέσανε και τα κοίταζα όπως πέρναγα την γλώσσα μου παντού πάνω της. Με έγλειψε και εκείνη και σαν απο φυσικό επόμενο καταλήξαμε σε 69. Το μουνί της ήταν ωραίο και καθαρό και μου άρεσε που το έγλειψα. Η πίπα της απο την άλλη ήταν καλή αλλά ακούμπησε κάνα δύο φορές δόντια. Της έκανα παρατήρηση και το διόρθωσε αμέσως και η συνέχεια εξελίχθηκε ομαλά. Στα στησίματα είναι πολύ σωστή και παίρνει τον πούτσο με μεγάλη ευχαρίστηση. Σε όλες τις στάσεις γαμιέται ωραία και γουστάρει το δυνατό. Το μόνο που με χάλασε στο τέλος ήταν που ενώ είχαμε άλλα 5 λεπτά χρονο άρχισε να ετοιμάζεται για να φύγει. Δεν της είπα τίποτα αλλά θα προτιμούσα να είχε κάνει λίγο υπομονή γιατί τα πέντε λεπτά δεν είναι τιποτα για εκείνη ενω για εμένα που πλήρωνα είχε σημασία. Εν κατακλείδι όμως ήταν μια ωραία εμπειρία μαζί της που δεν θα δίσταζα να επαναλάβω
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    kotsis-pao Avatarkotsis-paoΜηνύματα: 135 Κριτικές: 28

    Ιστορίες: 0

    Γλυκούλικο και κοντό κορίτσι με τατού Αξιολόγηση: 7.80 — 23/06/2021 - 00:02
    Γλυκούλικο και κοντό κορίτσι με τατού Αξιολόγηση: 7.80 — 23/06/2021 - 00:02
    Γλυκούλικο και κοντό κορίτσι με τατού στο σώμα και καλή διάθεση για σεξ. Κάνει τίμιο τσιμπούκι με πολύ σάλιο και βαθύ μέχρι ένα σημείο. Το καλό είναι οτι δεν κουράζεται και μπορεί για όση ώρα θέλεις να γλύφει και να γλυφει. Όταν ζητάς σεξ στήνεται απο μόνη της στα τέσσερα αλλά μετά αλλά ζει σε ότι στάση γουστάρεις. Το μουνί καλούτσικο αλλά αντέχει δυνατό γαμήσι και κουνάει το σώμα της για να δείξει ότι γουστάρει. Όταν τελείωσα έκανε προσπάθεια για μασάζ αλλά δεν λέει πολλά. Το δεύτερο γαμήσι ήταν κάπως καλύτερο γιατί ήταν ήδη κάπως καυλωμένη και ήρθε και σε οργασμό. Ενα καλό ραντεβού γενικά μαζί της, ίσος να την ξανάπαιρνα...
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money