Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βίκυ  (Touch Me Spa)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Πόλη: Αθήνα
  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 35

    Κριτικές Χρηστών

    Underworldsexmachine7 AvatarUnderworldsexmachine7Μηνύματα: 1911 Κριτικές: 107

    Ιστορίες: 0

    Βίκυ: Η τζίνα της διπλανής πόρτας Αξιολόγηση: 9.33 — 30/06/2023 - 14:11
    Βίκυ: Η τζίνα της διπλανής πόρτας Αξιολόγηση: 9.33 — 30/06/2023 - 14:11
    Μετά από την Έλενα πέρσι τον Μάιο συνάντησα τελικά την Βίκυ την παλιά σερίφησα στο μαγαζί που ήταν ένα από τα απωθημένα μου. Τώρα που έφυγε η Έλενα κάνει κι αυτή βάρδιες επίσης. Περάσαμε για πρόγραμμα 1 ώρας και θα ήθελα με την σειρά μου να κάνω λίγο πιο φανταστικό και πιο πικάντικο το κείμενό μου. Σε όποιον αρέσει το διαβάζει σε όποιον δε αρέσει απλά προσπερνά. Με το που έκανα το μπάνιο μου ήρθε η βίκυ ως Τζίνα Λολομπριτζίτα. Όχι ότι μοιάζει με την Τζίνα απλά το στυλ της την πηγαίνει προς τα εκεί. Το πολύ ευγενικό γατίσιο σεξουλιάρικο και πονηρό βλέμμα και ομιλία. Την είχα φαντασίωση εδώ και χρόνια από μικρό παιδί, ήταν μια γυναίκα που όλοι θέλανε να πάνε μαζί της και ειδικά τα παιδιά στην ηλικία μου. Τελικά εγώ ήμουν ο τυχερός. Και επέλεξε εμένα. Με το που μπήκε μέσα της εξήγησα πόσο καυλιάρα ήταν από τα νιάτα της μέχρι και τώρα και όταν την έβλεπα ειδικά γυμνή ο πούτσος μου γινόταν κολόνα της ΔΕΗ. Τον έχυνα συνέχεια για πάρτη της και δεν μπορούσα να την βγάλω από το μυαλό μου. Της τα είπα και το ευχαριστιόταν όλο και περισσότερο και χαμογελούσε και άρχισε να με χαιδεύει. Και μετέπειτα μου εξήγησε ότι και αυτής της άρεσε να το τρίβει για πάρτη μου όταν με έβλεπε φέτες πιο παλιά και περίμενε πως και πως να της τον χώσω μέσα χωρίς λύπηση. Και αυτό έγινε. Τηε βγάζω τα ρούχα την γλύφω σε όλα τα μέρη του σώματός της της δίνω έντονα φιλιά πρώτα στο στόμα και μετά στο στόμα και σιγά σιγά την ξαπλώνω και της κάνω ένα ερωτικό μασάζ με έντονο λάδι. Δεν σταμάτησα να την τρίβω και να την περιποιούμαι και να την φυλάω σε όλα τα μέρη του σώματός της. Είχε καυλώσει και ήθελε κι άλλο. Της έβαλα κι άλλο λάδι την έτριψα πιο δυνατά και άρχισε να βγάζει έντονες κραυγές και βρωμόλογα. Μετέπειτα την γύρισα και την έγλυφα ατελείωτα στα βυζιά της, πιπιλίζοντάς την και μετέπειτα κατέληξα στο μουνί της που το έγλυψα κι αυτό αρκετά και φρέναρα για να μην χύσει. Μετά μου έκανε και αυτή λίγο μασάζ και με περιοποιήθηκε και βάζοντάς μου το προφυλακτικό μου πήρε μια υπέροχη πίπα. μετά την βάζω στα τέσσερα και την τον χώνω μέσα. Και μου λέει. Έτσι σκίσε την Τζίνα σου την όμορφη την Ιταλίδα που τον έπαιζες για πάρτη της και την θέλουν όλοι οι άντρες. Πόσο γουστάρεις που κάποτε βάραγες μαλακία για πάρτη μου και τώρα με γαμάς ασάλιωτα. Μετά από ένα έντονο σφυροκόπημα την γάμησα επίσης σε δύο στάσεις και μετά ξανά στα τέσσερα όπου ήρθε και το τελειωτικό χτύπημα μέσα στην κολάρα της. Με το που τελείωσα με σκούπισε, ξαναφιληθήκαμε, πήγαμε και στο μπάνιο και μετά πλυθήκαμε όπου πέσανε και εκεί και έντονα γλωσσόφιλα και χάδια ακόμα και όταν ήταν να φύγω. ήταν μια ευχάριστη εμπειρία για μένα που όταν έφυγα από το σπίτι της ήμουν όλο χαμόγελο που εκπλήρωσα ένα από τα απωθημένα μου. Και εννοείται ότι με περιμένει ξανά. Μετά όταν έφυγα προσγειώθηκα ξανά στην ανώμαλη πραγματικότητα και στην ημερομηνία που ήταν το ραντεβού μας με την τσαχπίνα βίκυ.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 80
    Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
    Ηλικία πελάτη 50+
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Με προφυλακτικό
    Τήρηση Υπηρεσιών
    Συμπεριφορά Ευγενέστατη
    Ποιότητα Μασάζ Άψογο
    Πρωκτικό Ναι
    Καθαριότητα Χώρου Άψογη
    Πρωκτικό Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (1)
    6in9ine Avatar 6in9ine 30-06-2023 15:05:53
    ωραία κριτική φιλαράκι 
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money