Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Vlada  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

erikos AvatarerikosΜηνύματα: 391 Κριτικές: 59

Ιστορίες: 0

Πάνω απ’ όλα η ΠΙΠΑ Αξιολόγηση: 8.00 — 25/04/2024 - 21:31
Πάνω απ’ όλα η ΠΙΠΑ Αξιολόγηση: 8.00 — 25/04/2024 - 21:31

Με τη Βλαντά έχω ξανασυναντηθεί παλαιότερα και δεν ξέρω γιατί δεν την ξαναείδα ενώ είχα περάσει καλά...μάλλον τα μυαλά μας στoυς εισβολείς CT και στα anal. κλασσάτη, αέρινη, ψιλόλιγνη με γλυκό προσωπάκι που όταν φεύγει το άγχος της συνάντησης και γνωρίζεσαι καλύτερα με το πέρασμα της ώρας γίνεται πιό όμορφο γιατί έχει παιδικό χαμόγελο.Μετά το μπανάκι εμφάνιση με εσώρουχα και τις γόβες που άρχισε τα γλωσσόφιλα και τα τριψίματα.Αφού με έγδυσε ,έπιασε το στόχο που είχε γίνει τούρμπο που όλο και το ζούλαγε (έσφιγγε)γιά να αισθανθεί με τί θα μπουκώσει.ΠΙΠΑ βαθειά...πολύ βαθειά με εξαφάνιση συνέχεια και γύρισμα της γλώσσας .Τρελλή αίσθηση.Νομίζω ότι την καταέβρισκε και η ίδια κοιτάζοντάς με λάγνα ενώ με εξαφάνιζε.Με τίποτα δεν ήθελα να σταματίσω αυτή την απογείωση και μετά πολύ ώρα ...μπάμ μέσα στο στόμα της που τα γύριζε πολύ ώρα στο στόμα και χείλη της.Δεν είμαι σίγουρος άν τα έφτυσε ή πήρε συμπυκνωμένη πρωτείνη.Μετά μπανάκι και τσιγαράκι ξανά επανάλειψη πανομοιότυπης πίπας αλλά αυτή τη φορά ελεγχόμενα ζήτησα σκούφο γιά να αρχίσει γύρος του έλα να δείς.Καβάλημα πάνω μου ,καρεκλάτα κοιτάζοντάς με ή ανάποδα βλέποντας την υπέροχη κωλάρα να λικνίζεται ενώ έσφιγγα τα όμορφα φυσικά στήθη της.Γυρίζει και μου ζητάει doggie αλλά της ζητώ να πάρει θέση όπως στη τελευταία φωτό της και εγώ από πίσω.Μου ζήταγε να μη τελειώσω γιατί της άρεσε πολύ και εγώ παρ΄ολίγο να πάθω εγκεφαλικό από το συνεχές γαμήσι .Της ζητώ να έρθει σένα αγαπημένο μου έπιπλο και απόλαυσα ένα από τα καλύτερα γαμήσια.Ποδια πάνω,ποδια κάτω πόδια στο πλάι.Κουλούρι δεν το συζητούσε.(εξ ού το 8 στην απόδοση).Μετά το μπάμ..πολύ κουβεντουλα ενώ ντυνόμασταν χωρίς βιασύνες.Νομίζω ότι αξίζει γιά μεγαλύτερες συναντήσεις.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 180
Ημερομηνία συνάντησης Αυτόν τον μήνα
Ηλικία πελάτη 40-49
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
FIDEL Sk AvatarFIDEL SkΜηνύματα: 38 Κριτικές: 12

Ιστορίες: 0

VFM Petit milfaki Αξιολόγηση: 8.67 — 17/04/2024 - 14:40
VFM Petit milfaki Αξιολόγηση: 8.67 — 17/04/2024 - 14:40

Δεν κατάφερα την τελευταια φορά να την πετυχω διαθέσιμη και έτσι τωρα που ξανα ήρθε σκέφτηκα να την επισκεφτώ.Να πω ότι όντως είναι πετιτ, όντως ειναι λίγο πιο μεγάλη απτις φωτό (αλλά και πάλι μικροδείχνει) και όντως ειναι πάρα μα παρα πολυ φιλική ευδιάθετη και ευγενική.Με υποδέχτηκε με το μαύρο τιραντε που εχει στις φωτο, και αφού μιλήσαμε λιγο μονη της πήρε την πρωτοβουλία και ξεκίνησε το παιχνίδι. Στο φιλί παίρνει άριστα η όλη της συμμετοχή ήταν λες και γνωρίζαμε ο ένας τα "θέλω" του άλλου. Προσαρμοζότανε τέλεια και μαλιστα έκανε και την μια κίνηση παραπάνω , ειναι ικανη να σε διαβάσει και να σε αφήσει να την πάς εκει που θες. Στοματικό υγρό και καλό. Η όλη συνάντηση ήταν gfe αλλα με κοπέλα που ξερεις και έχετε ξαναβρεθει ερωτικά.Συμμετέχει ενεργά και θέλει να ικανοποιήσει αλλά να ικανοποιηθεί και εκείνη! Μετά τον πρώτο γύρο είχαμε μια κουβεντούλα γνωριμίας και εδω φάνηκε ότι ειναι και πολυ καλος χαρακτήρας. Δεν σταμάτησε λεπτό τα χάδια και με το πρώτο δικό μου φιλι ξεκίνησε και πάλι η ίδια σε φουλ επίθεση!Σωματάκι κατάλευκο και με λίγα πιασιματάκια χωρίς να ειναι κάτι αντιαισθητικό! Γενικα μου είπε οτι δεν κάθεται πολυ συνήθως κανα δυο βδομάδες την φορά.Θα ξαναδοκίμαζα μιας και για μενα ήταν vfm το ραντεβού, αλλα και τωρα που έχει σπάσει ο πάγος πιστευω θα ειναι ακόμα καλυτερα η φάση αλλά δυστυχώς θα λειπω και όταν γυρίσω απότι κατάλαβα θα λείπει. (θα δούμε όμως, ίσως προλάβω)

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 150
Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks