Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 26

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

big-vlasis Avatarbig-vlasisΜηνύματα: 151 Κριτικές: 39

Ιστορίες: 0

Μια επισκεψη που δε θα επαναλαμβανα Αξιολόγηση: 6.67 — 08/02/2023 - 02:49
Μια επισκεψη που δε θα επαναλαμβανα Αξιολόγηση: 6.67 — 08/02/2023 - 02:49

Βραδυνη επισκεψη στο μαγαζι και το κλιμα ωραιο, ο χωρος καθαρος και η υπηρεσια διακριτικη. Απο οσα ειδα με τον χαμηλο φωτισμο μου αρεσε το σωμα της Τζουλιας και αποφασισα να σκασω το 5 ευρω για να παρω τις υπηρεσιες της. 

Ξεκινησα προετοιμασια και καπου κοντα στο τελειωμα σκαει στο δωματιο και βγαζει τα παπουτσια για να συνεχισουμε. Οντως εμφανισιακα ηταν καλη, δεν θα την απερριπτα σε καμια περιπτωση αλλα οι υπηρεσιες της ηταν κατωτερες των προσδοκιων μου και ξεκαθαρα το 50 ευρω πηγε στα σκουπιδια. δηλαδη στην τσεπη της…

Η πιπα που χρειαζομουν για να μου σηκωθει ηταν χαλια και χωρις ακομα να μου σηκωθει εντελως μου εβαλε την καποτα. Πανω στο κορμι της δεν επιτρεπει να κανεις σχεδον τιποτα και ακομα περισσοτερο στο μουνι της που ακομα και την πουυτσα δεν την παιρνει ολοκληρη. Χαλια συμμετοχη και σφιχτο μουνι, αλλα τι να το κανεις... Ενταση δεν αντεχει και το χερι παντα σε κραταει σε ορισμενη αποσταση, ουτε λογος για πληρη διεισδυση και δεν ειμαι κανενας ψωλαρας ετσι... μιλαμε για νορμαλ κατασταση. 

Εξαιτιας καθαρα του οτι ειχα καποιες μερες που δεν ειχα γαμησει εχυσα αλλα με πολυ δυσκολια και ο οργασμος μου ηταν αδυναμος, κουφιος θα ελεγα...

Μια επισκεψη που δε θα επαναλαμβανα καθαρα και μονο λογο του οτι η κοπελα το βλεπει σαν αγγαρεια το ολο ζητημα.


Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 15 λεπτά (Απλό)
Κόστος (€) 50
Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
Καθαριότητα Χώρου Καλή
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money