Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Carolina-2  (Athens VIP Girls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    erikos AvatarerikosΜηνύματα: 391 Κριτικές: 59

    Ιστορίες: 0

    Καλή εμφάνιση καλή περιποίηση Αξιολόγηση: 8.17 — 25/04/2024 - 21:18
    Καλή εμφάνιση καλή περιποίηση Αξιολόγηση: 8.17 — 25/04/2024 - 21:18

    Συνάντηση  παλιά σε ξενοδοχείο στη λεωφόρο Συγγρού. Η καρολινα είναι  πολύ καλύτερη από τις φωτό Σιλικονάτο στήθος χωρίς να με χαλάσει. γλυκό πανέμορφο πρόσωπο με ωραία δόντιαΔούλα με περιποίηση στο ότι ζητήσεις.Καλή πίπα που τα παίρνει στο στόμα.Εκστασιάζεται στο γκαμήσι και σε κάνει τούρμπο.Δεν δίνει κουλούρι παρά την εμμονή Θα μπορούσα να τη κυκλοφορήσω και έξω γιατί γιατί στέκεται.δεν πρόλαβα για επανάληψη επειδή δεν έκατσε πολύ 

     

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 160
    Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Υπηρεσίες Τελείωμα στο στόμα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    sex-guru Avatarsex-guruΜηνύματα: 136 Κριτικές: 29

    Ιστορίες: 0

    Να δοκιμασετε Αξιολόγηση: 7.67 — 25/01/2023 - 02:18
    Να δοκιμασετε Αξιολόγηση: 7.67 — 25/01/2023 - 02:18

    Το προηγουμενο ραντεβου ηταν δοκιμη νεας αφιξης και δεν εμεινα πολυ ευχαριστημενος οποτε πηγα στα σιγουρα αυτην την φορα. 

    Η Carolina ειναι μια νεα κοπελα απο την λατινικη αμερικη με ομορφα χαρακτηριστικα στο προσωπο και πολυ καλο σωμα. 

    Το στηθος της ειναι φτιαγμενο αλλα και λιγο σκληρο στην αφη ενω ο κωλος φυσικος, στητος και ομορφος.

    Ειναι επικοινωνιακη και χαδιαρα, σε παραπεμπει αμεσως σε gfe καταστασεις και ειναι δοτικη σε φιλια και αγκαλιες.

    Ξεκινησε πιπα γονατιστη και κρατησε αρκετα λεπτα η ολη φαση. Η τεχνικη της περιειχε καλο γλειψιμο στο καυλι και τις μπαλες αλλα οχι πολυ βαθος και καμια προσπαθεια για dt.

    Εγω στην συνεχεια πηρα μια γευση απο τα βυζια της και μετα απο το μουνι της το οποιο ειναι ομορφο και οχι ταλαιπωρημενο. Ηταν ζωηρη οσο εκανα το γλειφομουνι και βοηθουσε με το δαχτυλο παιζοντας με την κλειτοριδα της αλλα και σηκωνοντας τα ποδια ψηλα για να με διευκολυνει. 

    Χειριστηκε ωραια το περασμα της καποτας και με ρωτησε σε ποια σταση θελω να αρχισουμε. Στα τεσσερα ηταν η επιλογη μου και οταν την δειτε θα διαπιστωσετε οτι εχει απο τα πιο ομορφα κορμια για αυτην την σταση.

    Εσπασε ωραια την μεση και ο κωλος τουρλωμενος ηταν απιστευτα ωραιος. Ειχε πολυ στενο και δυσκολο να μπεις μουνι και χρειαστηκε να σταματησω για να αυξησει το τζελ και στην συνεχεια αρχισε το γλεντι. Οπως καταλαβαινετε η αισθηση ηταν απο τις καλυτερες και δεν με απογοητευσε με τις αντοχες. Ειχε ορεξη και αρχισε να κινει το σωμα της δειχνοντας οτι παρολο που ηταν στενη ηθελε να την γαμησω κανονικα. Ειναι μεν μικρη σε ηλικια αλλα ξερει καλα τι κανει στο σεξ. Δεχτηκα με χαρα οτι πρωτοβουλιες πηρε και δοκιμασαμε αρκετες στασεις. Ηταν ελαστικο το κορμι της και ιδανικη θα ελεγα για δυσκολες στασεις. Επαιξε ωραιος συντονισμος στο ιεραποστολικο με πολλα φιλια και αναστεναγμους καυλας. Οι δυο γυροι δεν ηταν μεγαλης διαρκειας αλλα ηταν περισσοτερο απο ευχαριστοι και μας μεινανε μερικα λεπτα στο τελος για κουβεντουλα. 

    Αλλος ενα θετικος ψηφος λοιπον για την Carolina, ειναι μια κοπελα που πρεπει να δοκιμασετε.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 160
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Σιλικονάτο
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    bigmountain89 Avatarbigmountain89Μηνύματα: 931 Κριτικές: 99

    Ιστορίες: 0

    Σπανιόλικο θερμό κορίτσι Αξιολόγηση: 8.17 — 18/01/2023 - 02:04
    Σπανιόλικο θερμό κορίτσι Αξιολόγηση: 8.17 — 18/01/2023 - 02:04

    Έπεσε σύρμα από συναγωνιστές ότι πρέπει να τη συναντήσω, αν και ήμουν συγκρατημένος γιατί γνώριζα πολύ καλά πώς δε θα συναντήσω κάποια μουνάρα, παρά μόνο άλλη μια κοπέλα που την ιδρώνει την φανέλα. Μην γελιέστε με τις επαγγελματικές φωτό της, από κοντά είναι πολύ πιο απλή.

    Πρέπει να αναφέρω πώς με το γραφείο είχε γίνει μια τεράστια παρεξήγηση, που όμως λύθηκε με ειρηνικό τρόπο. Αυτή τη φορά ήταν άριστοι, έσκισαν σε εξυπηρέτηση και δεν έχω κάποιο παράπονο.

    Φτάνω στο ξενοδοχείο και περιμένω κανά εικοσάλεπτο, γιατί η νεαρά μας έρχεται από μακριά. Από το γραφείο μου ζητάνε συγγνώμη, αλλά με διαβεβαιώνουν πώς θα περάσω καλά γιατί η κοπέλα έχει τρελά κέφια. Πράγματι, έπεσα σε ακούραστο κορίτσι. Φτάνει, μου ρίχνει κλεφτή ματιά καθώς έβγαινε από το αυτοκίνητο, την είδα όντως σε τρελά κέφια. Και μετά από λίγα λεπτά ανέβηκα.

    Τοκ τοκ την πορτούλα και μου ανοίγει το κορίτσι των φωτογραφιών που ανέβασε φίλος συναγωνιστής. Kira Thorn, εσύ; Μου φάνηκε πώς μοιάζουν αρκετά. Αν έδινε και κώλο όπως η Kira, θα λέγαμε ότι είναι ξαδερφάκια και θα είχαμε δράματα.

    Πολύ χαρούμενη, έβγαζε μια θετική ενέργεια. Όμορφη κοπέλα, με περιποιημένα ξανθά μαλλιά, με υποδέχτηκε με ένα καυτό μίνι φορεματάκι και τακούνια, ενώ δε φόραγε εσώρουχα. Εδώ να πω ότι δεν είναι η κοπέλα που αρχικά ήταν να έρθει, μιας και στα προσεχώς έδειχναν άλλο κορίτσι. Στις νέες φωτό όμως, είναι πράγματι η ίδια κοπέλα.

    Η φωνή της λίγο καυλωτική, το χαμόγελο της όμορφο, τα λακάκια της γλυκούλικα. Έχει όμορφα φωτεινά και ζεστά μάτια. Είναι λίγο πιο γεματούλα σε σχέση με τις φωτό, αλλά σε γενικές γραμμές αδύνατη.

    Ντουζάκι και ξαπλώνω δίπλα της. Επιτέλους έφεραν καθαρή πετσέτα. Άρχισε τα φιλιά και τα γλυψίματα πριν κατεβεί χαμηλά για μια πολύ καλή πίπα με κάποιες προσπάθειες για deep, αλλά τρόμαξε κάπως με το μέγεθος και δεν είμαι και τεράστιος. Πέρασε και από τα αρχίδια μια βόλτα, αλλά δεν γούσταρε και πολύ, οπότε επικεντρώθηκε στο ελαφρύ mouthfuck, όπου ομολογούμενως έκανε φιλότιμες προσπάθειες με αρκετό σάλιο. Την ξάπλωσα να της τα κεράσω στο στόμα και με άφησε να της τρίψω την κλειτορίδα, όπου φάνηκε να της αρέσει. Να σημειώσω πώς φιλιά δίνει με επιφανειακή γλώσσα, αλλά όχι βαθιά, και όπως η ίδια αποκάλυψε κατηγορηματικά, δε δίνει γλωσσόφιλα, σε αντίθεση με όσα ανάφεραν οι συναγωνιστές. Δεν την πίεσα.

    Στο ενδιάμεσο γδύθηκε μόνη της και αποκαλύπτεται ένα όμορφο σώμα με λευκό δέρμα. Μόνη παραφωνία, η κακή δουλειά στα βυζιά, που είναι πολύ πρόσφατη. Οι τομείς άσχημες, οι ρώγες αναζητούνται. Αλλά από μαλακή σιλικόνη, δεν είχε θέμα με το ζούληγμα, μέσα στο επιτρεπόμενα όρια. Μουνάκι κόλαση, κλειστού τύπου, καλοσχηματισμένο και θεόστενο, σχεδόν παιδικό. Κωλαράκι κάπως νερουλό αλλά όμορφο για ζούληγμα με μια λαχταριστή κωλοτρυπίδα.

    Καπότα και με καβάλησε για ένα αισθησιακό σεξ. Έβαλε αρκετό τζελ, παρόλα αυτά όμως η είσοδος δύσκολη. Θεόστενη, αλλά τελικά μπήκε, η αίσθηση υπέροχη. Μου ψυθιρίζει ότι είμαι τεράστιος αλλά γουστάρει, γιατί αγαπά τη πούτσα. Τι να απαντήσω τώρα σε αυτό; Γελάκια και συνεχίσαμε στο ίδιο αισθησιακό μοτίβο, μου άρεσε που δεν ξεκόλαγε τα μάτια της από πάνω μου. Το κορίτσι έχει πολύ καλή συμμετοχή, με άφησε να ανεβάσω ρυθμό. 

    Συνεχίσαμε ιεραποστολικά και στα τέσσερα πριν γίνει μια δυνατή κατάθεση, το κορίτσι είχε πάθει πλάκα. Μονίμως με το χαμόγελο, είχε ικανοποιηθεί. Με άφησε να βάλω δαχτυλάκι στην κωλοτρυπίδα μιας και ήταν λαχταριστή, κι έμεινε εκεί μέχρι την κατάθεση.

    Στο υπόλοιπο του χρόνου είχαμε μια καταπληκτική κουβέντα για την Ισπανία, που είναι από τις αγαπημένες μου χώρες, τα ταξίδια, την κουλτούρα των χώρων. Είναι λίγο καιρό στη χώρα μας, αλλά θέλει να δει πολλά πράγματα, της αρέσει το κλίμα εδώ. Δεν επιδίωξα δεύτερο γύρο, μιας και δεν ήθελα.

    Η Καρολίνα είναι ένα όμορφο καθημερινό κορίτσι που αγαπά την πούτσα. Μέσα στα τρελά κέφια, το νεαρό της ηλικίας της άλλωστε φροντίζει για αυτό. Έχει καλή συμμετοχή, δε θα σου πει πουθενά όχι, αλλά μέχρι εκεί. Για τα λεφτά που ζητάει, είναι μια πάρα πολύ τίμια και φρέσκια επιλογή, όχι σαν μια άλλη του ίδιου γραφείου που ζητάει περισσότερα και την έχει ψωνίσει. Εγώ όμως δε θα την ξαναέβλεπα, μιας και στα χρήματα εκείνα υπάρχουν ήδη σταθερές αξίες από άλλα γραφεία που έχουν πιο λαχταριστό κορμι και ιδρώνουν περισσότερο τη φανέλα.

    Adios meu S. Την επόμενη έκλεισα το αγαπημένο μου παιχνίδι από την Ουκρανία και ήρθα στα ίσια μου.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 30-39
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
    Φιλί Ναι
    Στήθος Σιλικονάτο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    gpd AvatargpdΜηνύματα: 2444 Κριτικές: 171

    Ιστορίες: 0

    σπανιόλα μουνίτσα Αξιολόγηση: 8.00 — 16/01/2023 - 13:46
    σπανιόλα μουνίτσα Αξιολόγηση: 8.00 — 16/01/2023 - 13:46

    βάλτε τις νέες φωτό παρακαλώ πολύ!!!!!!!!!!!!

    Η επικοινωνία με το γραφείο άμεση και το κορίτσι ήρθε στον χώρο μου. Άργησε κανά 15λεπτο βέβαια αλλά ήρθε όπως ζήτησα.
    Μόνο με τα εσώρουχα της και το παλτουδάκι.
    Με το που ανοίγω την πόρτα άνοιξε και κείνη το λευκό της παλτό, αππαπαπαπαπαπαπαπαπαπαα αναφωνώ και χαμογελά.
    Την άρπαξα και αρχίσαμε τα φιλιά, ούτε χαιρετούρες ούτε τίποτα , τα χέρια μου μέσα από το παλτό, για να τα ζεστάνω βέβαια.
    Σταματήσαμε για να περάσει για φρεσκάρισμα.
    Επέστρεψε χωρίς τις μπότες , μόνο με τα μαύρα εσώρουχα της, κορμάκι καλό , θηλυκό , μήκος - πλάτος - ύψος τα αναγραφόμενα , καλό κώλος αλλά σκληρό φρεσκοεπεξεργασμένο βυζί με φλατ ανενεργή ρόγα.
    Πρόσωπο όμορφο με ξανθά μαλλιά και μια φωνή όλο καύλα, βραχνή και ήρεμη.
    Χαζοκουβέντα στα αγγλικά και δυο τζούρες τσιγάρο.
    Περάσαμε στον στίβο μάχης, αγκαλιές φιλιά ταυτόχρονα με έγδυσε και με ξάπλωσε . πίπα καλή με παίξιμο γλώσσας στο κεφάλι και γρασσάρισμα κορμού και μπαλακίων , δεν είχαμε αμυγδαλές , κάποιες δόσεις χειρομαλακίας είχαμε στην αρχή.
    Αλλάξαμε σε 69, καθαρό και υγρό μουνάκι , στενούλικο . Πίσω δεν άγγιξα , μπρος ένα δάχτυλο ανέλαβε εξερεύνηση.
    Μπαλόνι βάλαμε και πηδηχτήκαμε ιεραποστολικά και μετά στα πλάγια .
    Δύσκολη η είσοδος, μόνο σάλιο έβαλε η νεαρά μας , πολύ στενό μουνάκι , καλή αίσθηση για εμάς , εκείνη ζορίστηκε αρκετά.
    Δεν είχαμε αγριάδες ή βαθιά απότομα μπασίματα. Ότι έγινε , έγινε με αγάπη και στοργή.
    Τελειώσαμε και περάσαμε για φρεσκάρισμα κτλ.
    Τα χρήματα τα ζήτησε στην αρχή για όποιον τον ενδιαφέρει.
    Ο οδηγός άργησε και πάλι να την παραλάβει κανά 20λεπτο , εάν το ήξερα και αυτό θα έριχνα δεύτερο μπαλάκι

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Σιλικονάτο
    Τατουάζ Μικρά διακριτικά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (2)
    geroksouras Avatar geroksouras 16-01-2023 16:07:51
    Μου γαμησες την γκομενα ρε;θα σε σφαξω στα γονατα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    gpd Avatar gpd 16-01-2023 16:20:12
    όχι την κέρασα κεμπάπ γιαουρτλού
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    geroksouras AvatargeroksourasΜηνύματα: 5420 Κριτικές: 310

    Ιστορίες: 0

    πρεπει να ειχε εμπνευση Αξιολόγηση: 9.17 — 16/01/2023 - 12:39
    πρεπει να ειχε εμπνευση Αξιολόγηση: 9.17 — 16/01/2023 - 12:39

    οταν την επλασε ο θεος πρεπει να ειχε εμπνευση
    προσωπο πολυ καλυτερο απο κοντα ερωτευσιμο με ελαφρως ενα τσικ ενισχυμενα χειλη για αυτο το 9
    κορμι θηλυκο με καμπυλες τοσο οσο
    Μεγαλο λαθος να φτιαξει τα βυζια της ακομα ειναι εμφανης οι τομες για αυτο και το 8
    Συμπεριφορα αψογη
    Αγγλικα με χαρακτηριστικη ισθανικη προφορα με πολυ καυλερη χροια 
    επιτελους μια Σπανιολα απο το Αλικαντε που ξερει και επαρκη αγγλικα για κουβεντα
    Οι φωτογραφιες κατα την γνωμη μου την αδικουν
    Στο σεξ ειπε ναι σχεδον σε ολα εκτος απο γλειψαρχιδη
    Ειναι στενη, πολυ στενη παρα πολυ στενη, σε σημειο που εβγαινε λιγο λιγο η καποτα σε καθε παλιδρομικη κινηση
    5 τατουαζ διεκρινα συνολο στο σωμα της οπου αν εξαιρεσεις αυτο στο πηχη του χεριου της τα αλλα ειναι διακριτικα
    Τελικα εχω απολυτο δικιο
    οταν μια λατινα ειναι καλη ειναι πραγματικα πυραυλος
    Την παντρευομαι χτες κιολας
    Τα 140 ειναι VFM σε συγκριση με καποιες αλλες που εχει το γραφειο στα 160
    τρεχατε γιατι δεν νομιζω να μεινει εκει η τιμη

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 30 λεπτά
    Κόστος (€) 100
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 30-39
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Σιλικονάτο
    Τατουάζ Μικρά διακριτικά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (5)
    Την παντρεύεσαι, ενώ δεν σου έγλειψε καν τα αρχίδια λες;! Εεεε ρε, μυαλά που κουβαλάει ο κόσμος! *lol*
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Θα είναι ένα από εκείνα τα μουτράκια όλο νάζι και ζωντάνια, γιαυτό και όλος τούτος ο ενθουσιασμός, υποθέτω.
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    gpd Avatar gpd 16-01-2023 16:23:02
    από μικρός που ήμουν,  μου έλεγε ο πατέρας μου να γαμήσω γκόμενα από το αλικάντε
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    AlfaArsenico Avatar AlfaArsenico 17-01-2023 00:37:39
    Που καταντησαμε απο τοτε που κρεμασα καποτα; Ο Ξουρας εγινε αγαπουλης Πρωτον η γκομενα αποκλειεται να ειναι Ισπανιδα! Απο το σωμα και μονο λατινα.Δευτερον, σπανια βρισκεις Ισπανιδες βιζιτες, ενω στην Ισπανια εχει καταφθασει η μιση Νοτιος Αμερικη!Σωμα 8;;;;; Πως σε μαγεψε ετσι βρε κακομοιρη; Αντε να στα χωσω μπας και ισιωσεις!
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    geroksouras Avatar geroksouras 17-01-2023 00:45:03
    αν δεν ειχε φτιαξει ασχημα τα βυζια της 10 θα εβαζα κορμι. Απο αλικαντε μου ειπε ηταν οτι εχει δουλεψει μονο Βιγκο και Ιμπιζα. Ρε την παντρευομαι λεμε
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Elganador AvatarElganadorΜηνύματα: 564 Κριτικές: 147

    Ιστορίες: 0

    Τι μουνάρα είναι αυτή η γυναίκα Αξιολόγηση: 9.00 — 16/01/2023 - 10:04
    Τι μουνάρα είναι αυτή η γυναίκα Αξιολόγηση: 9.00 — 16/01/2023 - 10:04

    Είχα τελειώσει το ραντεβού με την carla και κατεβαίνοντας με το ασανσέρ Πετυχαίνω την carolina μέσα με μία λευκή γούνα Πολύ όμορφα βαμμένη το ασανσέρ είχε γεμίσει με το άρωμα της λέω από μέσα μου αυτήν πρέπει να την πάρω σήμερα κιόλας πηγαίνω στο διπλανό καφέ για να χαλαρώσω λίγο ξανά μήνυμα στο γραφείο και την κλείνω για μισή ώρα.
    Με υποδέχτηκε με μαύρο δικτυωτό φόρεμα με αναγνώρισε και μου χαμογέλασε μου σκάει ένα πεταχτό φιλί και πηγαίνω μέσα για ένα γρήγορο ντουζ 
    Επιστρέφω και με περίμενε καθιστή στο κρεβάτι βάζοντας μουσική με το κινητό της μου λέει σου αρέσει αυτή η μουσική της λέω άσε τη μουσική εσύ μου αρέσεις πολύ και την Αρχίζω στα γλωσσόφιλα φιλιά παθιασμένα ερωτικά τις βγάζω το φόρεμα και την Έγλειψα από την κορυφή μέχρι τα νύχια Το μουνάκι της πολύ καθαρό Και πολύ στενό εβαζα τη γλώσσα μου μέσα και δεν ήθελα να σταματήσω η πούτσα να εχει γίνει πετρά πετάω την πετσέτα και της το δίνω στο στόμα πίπα εξαιρετική αργεί βασανιστική υγρή βαθιά περιποίηση οπως μου αρέσει. Την παίρνω από το χέρι και την πάω στο κομοδίνο την Στήνω και την καρφώνω με μανία δάχτυλα Μπρος και πίσω Ιεραποστολικό doggy Και τελείωμα στην κωλοτρυπίδα της.
    Το κορίτσι είναι φοβερό πολύ δοτική και δε λέει όχι πουθενά 
    Νιάτα φρεσκάδα ομορφιά και όρεξη να σε ευχαριστήσει 
    εφυγα πάρα μα πάρα πολύ ικανοποιημένος 
    Να είστε καλά και να γαμάτε καλύτερα

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 30 λεπτά
    Κόστος (€) 100
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 30-39
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Τατουάζ Αρκετά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (1)
    AlfaArsenico Avatar AlfaArsenico 17-01-2023 10:16:27
    Μην μου γινεις και συ αγαπουλης;
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money