Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Κριτικές Χρηστών

aggelos_gas Avataraggelos_gasΜηνύματα: 115 Κριτικές: 26

Ιστορίες: 0

Εχει στενη μασουλά και μεγάλη κωλάρα, Αξιολόγηση: 7.80 — 21/07/2021 - 19:33
Εχει στενη μασουλά και μεγάλη κωλάρα, Αξιολόγηση: 7.80 — 21/07/2021 - 19:33
Εχει στενη μασουλά και μεγάλη κωλάρα, ο συνδυασμός που φτιάχνει το ιδανικό σχήμα του γυναικείου σωματος. Οπως την γαμούσα την έπιασα απο την μέση και που και που της έριχνα χαστουκια στον κώλο. Έχει άσπρο δέρμα και της κοκκίνισε κατευθείαν. Έβγαζε και αναστεναγμούς και το μουνί της έβγαλε και υγρό. Καύλωσα πολύ και την πήρα γρήγορα και δυνατά και άρχισε να χύνει. Μολις το κατάλαβα έχυσα και εγω. Η κοπέλα είναι ευχαριστη και καθαρη αν θέλεις να γλείψεις. Τα βυζιά τα έχει αρκετά μεγάλα και το προσωπο ειναι έκφυλο όσο πρέπει. Κατα τη άποψη μου είναι κορίτσι που αξίζει την επίσκεψη, δοκιμάστε και θα με θυμηθείτε.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
boulis2021 Avatarboulis2021Μηνύματα: 126 Κριτικές: 29

Ιστορίες: 0

Την είχα δει στο σαιτ και Αξιολόγηση: 7.80 — 03/07/2021 - 20:12
Την είχα δει στο σαιτ και Αξιολόγηση: 7.80 — 03/07/2021 - 20:12
Την είχα δει στο σαιτ και μου άρεσε. Όταν την πέτυχα τυχαία στο μαγαζί μου έκανε το κλικ και πέρασα στο δωμάτιο. Άργησε λίγο να έρθει και βαρέθηκα αλλά όλα πέρασαν όταν μπήκε μέσα. Μου ζήτησε συγνώμη που άργησε αλλά με τρόπο πολύ χαριτωμένο και μου έφτιαξε κατευθείαν την διάθεση. Έβγαλε τα ρούχα και με ξαπλώσαμε μαζί στο κρεβάτι. Άρχισε την πίπα ενώ εγώ κοίταζα τον κώλο της και ζήτησα 69. Κάναμε στοματικό για αρκετή ώρα σε αυτή τη στάση. Μετά αρχίσαμε το σεξ σε ιεραποστολική στάση. Το μουνί της είναι ξυρισμένο και έχει καλή αίσθηση. Την πήδαγα και της έδινα και κανένα φιλί στο στόμα. Ξέρει να φιλάει ωραία και στο γαμήσι είναι σαν να είναι η γκόμενα σου. Κουνάει την λεκάνη της και με τα πόδια σε σφίγγει μέσα της. Την πήρα και πισωκολλητό και εκεί ένιωσε καλύτερα το γαμήσι. Όταν ήρθε η ώρα να χύσω έβγαλα την καπότα και την έχυσα στην πλάτη. Γενικά είναι καλή και αξίζει το γαμήσι μαζί της. Την πρότεινα και σε φίλους και την προτείνω και σε εσάς
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
kostaras_than Avatarkostaras_thanΜηνύματα: 109 Κριτικές: 22

Ιστορίες: 0

Είχα καιρό να πάω σε στούντιο... Συνήθως Αξιολόγηση: 7.00 — 30/06/2021 - 15:21
Είχα καιρό να πάω σε στούντιο... Συνήθως Αξιολόγηση: 7.00 — 30/06/2021 - 15:21
Είχα καιρό να πάω σε στούντιο... Συνήθως πάω σε call girls αλλά καμία φορά για να θυμάμαι τα παλιά πάω σε συγκεκριμένα μαγαζιά που ήξερα ότι φέρνουν καλά κορίτσια. Έπεσα στην Κataleya και πρόσεξα ότι εκτός από την γενική ομορφιά που έχει, διαθέτει και έναν πισινό από αυτούς που μου αρέσουν περισσότερο από όλους. Δεν φαίνεται ιδιαίτερα όταν είναι όρθια αλλά όταν στήνεται είναι υπέροχος, πεταχτός και τουρλωτός. Η φαντασία μου δούλεψε και κόντεψε να μου σηκωθεί. Πέρασα στο δωμάτιο και σε μερικά λεπτά ήρθε με χαμόγελο. Κάθισα στο κρεβάτι και την πήρα κοντά μου και άρχισα να της γλείφω τα βυζιά και πήγαινα όλο και πιο κάτω. Ήταν φρεσκοπλυμένη και μύριζε ωραία. Μετά άρχισε εκείνη το στοματικό με πολύ ικανοποιητική τεχνική αλλά ένιωσα λίγο δόντι το οποίο σταμάτησε μόλις της το είπα. Στο σεξ βγάζει πολύ θηλυκότητα και πάθος ενώ στο πισωκολλητό είχα και την θέα του κώλου της... Γυρίσαμε και σε στάση cowgirl και εκεί τα έδωσε όλα με βογκητά και πολύ κίνηση με την λεκάνη της. Σε αυτήν την στάση συνεχίσαμε μέχρι να χύσω και το μουνί της έβγαλε αρκετό υγρό... Έμεινα πολύ ευχαριστημένος μαζί της και ίσος κάνω ξανά βόλτα από το μαγαζί για να την ξαναπάρω
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
dracula AvatardraculaΜηνύματα: 194 Κριτικές: 10

Ιστορίες: 0

Ανεβηκα στο πρωτο οροφο σαλοναραν 4 κοπελες διαλεξα Αξιολόγηση: 4.40 — 13/05/2021 - 15:14
Ανεβηκα στο πρωτο οροφο σαλοναραν 4 κοπελες διαλεξα Αξιολόγηση: 4.40 — 13/05/2021 - 15:14
Ανεβηκα στο πρωτο οροφο σαλοναραν 4 κοπελες διαλεξα την Καταλεγια που ηταν ομορφη να μαλακα δρακουλα, ο ορισμος της ξεπετας, περασμα καποτα σε πεσμενο καβλι, πιπα αεροπιπα με τα χιλια ζορια σηκωθηκε η ψολη μου , αρχισε οχι ετσι οχι αλλοιως δεν με βολευει αυτη η σταση κτλ τον εβγαλα να τον παιξω τουλαχιστον μην φυγω αχυστος και πεταχτηκε απο το κρεβατι λες και θα τις πεταγα οξυ ουτε για 10 ευρω μαγγες το μαγαζι καθαρο οι ντουζιερες δεν βγαζαν αμεσως ζεστο νερο ειχε κομπλε τα απολυμαντικα τα σαπουνια του κομπλε
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money