Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    bigmountain89 Avatarbigmountain89Μηνύματα: 966 Κριτικές: 103

    Ιστορίες: 0

    Oh meu amor Αξιολόγηση: 8.67 — 10/01/2023 - 23:11
    Oh meu amor Αξιολόγηση: 8.67 — 10/01/2023 - 23:11

    Ένα κουκλί ζωγραφιστό. Μια πριγκίπισσα. Ένα μοντέλο.

    Γύρισα από διακοπές και το πρώτο πράγμα που ήθελα να κάνω, είναι να τη συναντήσω. Οπότε επικοινωνώ με το γραφείο, εξυπηρέτηση άριστη, η συνάντηση κλείστηκε στο χώρο της.

    Σε γενικές γραμμές, το κορίτσι είναι όπως τα έγραψε ο φίλος από κάτω, το διπλανό Βουνό. Εγώ να συμπληρώσω την εμπειρία μου.

    Τοκ τοκ την πορτούλα και μου ανοίγει μια πανέμορφη μελαχρινή με αναλογίες μοντέλου, καφέ εκφραστικά μάτια και ένα ζεστό χαμόγελο που σε χαλαρώνει. Πρόσωπο αψεγάδιαστο με μαλακό νεανικό δέρμα. Τα βλέμματα μας ήρθαν σε επαφή, αμέσως ήρθαν τα πονηρά γελάκια, αγκαλιαστήκαμε ζεστά. Με υποδέχτηκε με ολόσωμο μίνι φορεματάκι και τακούνια, που τόνιζαν τα ατελείωτα πόδια της. Το κλίμα ήταν παραπάνω από ευχάριστο, αμέσως κάθισε δίπλα μου κι άρχισε τα χάδια, με κάποια φιλιά στο μάγουλο και το λαιμό και βλέμμα ναζιάρικο όλο υπονοούμενα. Τα κοπλιμέντα έδιναν κι έπαιρναν.

    Γρήγορο ντουζ από πλευράς μου, μην περιμένει άλλο τέτοιο κελεπούρι. Ξαπλώνω κι έρχεται προς το μέρος μου με αισθησιακό τρόπο και αμέσως έσκασαν τα πρώτα γλωσσόφιλα. Έχει ζουμερά φυσικά χείλη, τα γλωσσόφιλα με πάθος, από τα πιο όμορφα που έχω βιώσει, δεν ξεκόλλαγε από το στόμα μου. Απίστευτο ρούφηγμα, η αίσθηση μοναδική, σα να φιλάς το κορίτσι σου.

    Να σημειώσω πώς, ενώ στην καρτέλα της αναφέρεται πώς δε φιλάει, αν γουστάρει φιλάει παθιασμένα δίχως αύριο.

    Άρχισε να μου τον παίζει αισθησιακά, ενώ δεν έλεγε να ξεκολλήσει από πάνω μου. Την σταματάω να τη γδύσω και αποκαλύπτεται ένα όμορφο σώμα, αδύνατο όσο πρέπει χωρίς καμιά χαλαρότητα, όμορφο κώλο για ζούληγμα, με μόνο μελανό σημείο μια μικρή χαλαρότητα στο στήθος. Όμως οι ρώγες πολύ ζουμερές για γλύψιμο. Δεν μπορούσα παρά να τα έχω πιπίλα, πριν με σταματήσει κι αρχίσει να με γλύφει παντού πριν κατεβεί χαμηλά για μια πολύ καλή πίπα. Πέρασε κι από τα αρχίδια μια βόλτα, με καλό ρούφηγμα.

    Αν είχε λίγο μεγαλύτερο στήθος, θα είχαμε δράματα.

    Με καβάλησε για ένα αισθησιακό σεξ που ήταν έρωτας. Τα σώματα μας έγιναν ένα, τα χέρια της γραπωμένα, ο ένας ακολουθούσε τον άλλον σε όλα. Το πάθος αξεπέραστο, μείναμε έτσι αρκετή ώρα πριν τραβηχτεί κρατώντας το χεράκι μου και στηθεί στην άκρη του κρεβατιού με τα πόδια στο πάτωμα. Κάπου εδώ ο έρωτας έδωσε θέση σε ένα πιο δυνατό σεξ, με το ίδιο πάθος. Το αποζητούσε.

    Παίχτηκαν πολλές στάσεις, από τα τέσσερα περάσαμε στο reserve cow με παραλλαγές του, εκείνη πότε όρθια, πότε μπρούμυτα, στα πλάγια, πριν περάσουμε στο ιεραποστολικό και παραλλαγές, ενώ αποζητούσε σταθερά την επαφή. Επιστρέψαμε στον έρωτα, πριν με παρακαλέσει να ανεβάσω λίγο ρυθμό και εκστασιαστεί. Με τα πόδια της στους ώμους μου, τα χέρια της σε έκταση και τα δικά μου να τα κρατάνε, και τα πρόσωπα μας κολλημένα, το τέλος δεν άργησε με δυνατό και παρατεταμένο χύσιμο, ενώ δε με άφηνε να βγω από μέσα της. Με εξέπληξε ευχάριστα το γεγονός ότι τελείωσε κι εκείνη και με νάζι με ήθελε μέσα της λίγο ακόμη και να τραβηχτώ αργά, ενώ αποζητούσε μερικά ακόμη γλωσσόφιλα.

    Ντουζάκι από πλευράς μου, πριν μου προσφέρει ένα καταπληκτικό μασάζ. Όχι επαγγελματικό, αλλά καταπληκτικό. Στο υπόλοιπο του χρόνου κουβεντιάσαμε ευχάριστα, κόντεψε να λιποθυμήσει όταν έμαθε την ηλικία μου, και δεν είμαι ακόμα μεσήλικας. Μοιράστηκα μαζί της το μυστικό μου για το νερό της νεότητας και με ευχαρίστησε με τον μοναδικό τρόπο της.

    Ανταλλάξαμε κάποια τρυφερά λόγια, ζεστή αγκαλιά και ευχές για καλή συνέχεια.

    Το κορίτσι είναι πανέμορφο, για απόλυτα gfe καταστάσεις, χωρίς να σημαίνει ότι δε θα πει όχι σε κάτι λίγο πιο άγριο. Όμως έχει τους δικούς της ρυθμούς, απόλυτα αισθησιακούς και τους προτιμά πριν δωθεί ολοκληρωτικά. Έσταζε καύλα και γούσταρε. Πολύ ευγενική, αν της φερθείς αναλόγως, θα στο ανταποδώσει στο μέγιστο. Δεν προτείνεται σε όσους θέλουν άγρια πράγματα ή έχουν ως μοναδικό σκοπό το σεξ, χωρίς αισθησιασμό. Σε κερδίζει αμέσως με το χαμόγελο της, τα εκφραστικά μάτια της, την ευχάριστη πονηριά της, την αβάσταχτη προθυμία της να σε ικανοποιήσει. Ήταν μια ξεχωριστή εμπειρία με ένα ερωτεύσιμο κορίτσι και σίγουρα θα την ξαναδώ.

    Όποιος τη δει, να την προσέχει. Είναι έρωτας.

    Θα τα ξαναπούμε κουκλί μου.

    Δεν βάζω πουθενά δέκα, γιατί δεν υπάρχει το τέλειο δεκάρι. Ούτε καν στη συμμετοχή στο σεξ γιατί μου έδειξε πώς μπορεί να προσφέρει περισσότερα. Adios meu amigos.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 150
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 30-39
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money