Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Crishell  (Athens VIP Girls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    iakovidis AvatariakovidisΜηνύματα: 122 Κριτικές: 26

    Ιστορίες: 0

    Εμεινα ευχαριστημενος Αξιολόγηση: 7.67 — 16/01/2023 - 02:16
    Εμεινα ευχαριστημενος Αξιολόγηση: 7.67 — 16/01/2023 - 02:16

    Επιβεβαιωνω την μια και μοναδικη αλλα και καλη κριτικη που υπαρχει στο ιντερνετ για την Κρισελ.

    Το σωμα της εχει ελαχιστα παραπανω λιπος οπως το γουσταρω και το προσωπο ειναι λιγο πιο απλο απο οτι φαινεται στις φωτογραφιες. 

    Το ραντεβου μας εγινε ινκολ και μαζι με τις υπηρεσιες που ελαβα ηταν απολυτο VFM. 

    Την βρηκα με τα εσωρουχα και σε μια κατασταση ευφοριας με μουσικη να ακουγεται απο το κινητο της και η ιδια σχεδον να χορευει. Παρολο το γλεντι που ειχε στησει ειχε προλαβει να βαφτει σωστα και στο δωματιο επικρατουσε μια σχετικη σταξη.

    Εβγαλε το σουτιεν σχεδον αμεσως λες και ηθελε να συστηθει με μια βυζωειδης χειραψια. 

    Η πρωτη εντυπωση παρολο τις μικρες διαφορες απο τις φωτογραφιες ηταν πολυ καλη, ενιωσα να με κυριευει και εμενα μια ευφορια που μου βγηκε σε καλο. 

    Μου εδωσε μερικα λεπτα για να πλυθω και επεστρεψα γυμνος στο κρεβατι της. 

    Κοιταζοντας το κορμι της δεν ηξερα απο που ηθελα να αρχισω. Εχει ενισχυμενα οπισθια, βυζια και σιγουρα και τα χειλη της.

    Φιλια ουτε προσπαθησα ουτε και προσπαθησε αλλα για να μην εχετε ψευτικες ελπιδες, απλα δεν δινει η τυπισσα που ειναι σε ηλικια πιο κοντα στα 30 παρα στα 20 που δηλωνει.

    Αρχισα να γλειφω βυζια με μανια καθως τα εχει μεγαλα και ωραια σε αισθηση με ρογα που πεταγεται μολις την γλειψεις. Ακομα μια σταση εκανα στο μουνι που ηταν καθαρο, περιποιημενο και ευωδιαστο. Εγλειψα μερικα λεπτα μεχρι που ενιωσα να με σπρωχνει λογο χυσιματος. Δεν επεμεινα, ξαπλωσα και την αφησα να κανει τα μαγικα της στο στοματικο. 

    Ηταν υπεροχο θεμα να την κοιταω να απολαμβανει το καυλι στο στομα της, οι κεφαρσεις της ηταν γνησιες και τα μουγκρητα αλλο ενα ωραιο συναισθημα. Η τεχνικη της ηταν απλη αλλα με αρκετο παθος, απο αυτο που δεν περιμενεις απο μια απλη πουτανα. 

    Ξεκινησαμε το γαμησι με στησιμο στα τεσσερα χωρις χασομερισμα. Η τρυπα της ηταν σε ευθεια γραμμη με τον πουτσο μου και απο αισθηση καλη μπορω να πω. Δεν εγινε καμια αλλαγη στασης γιατι την καταβρηκαμε και οι δυο και δεν ηθελα να το χαλασω. 

    Ο δευτερος γυρος αρχισε πιο ομαλα με ιεραποστολικο και μετα σταδιακα ανεβηκε η ενταση μεχρι που βρηκαμε παλι τον ρυθμο μας. Ηταν πολυ ενεργη και γεματη ενεργεια, κουνουσε το κορμι της διαρκως και τα βογγητα της ηταν πολυ αληθοφανη.

    Στη επικοινωνια απαιτησα μονο τα βασικα και ανταπεξηλθε χωρια προβλημα. 

    Εχυσα πανω στα κωλομερια και τις δυο φορες, ηταν ενα εξαιρετικο τελειωμα και πηρα τον δρομο μου ευχαριστημενος. 

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Όχι
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    sotos-nl Avatarsotos-nlΜηνύματα: 582 Κριτικές: 60

    Ιστορίες: 0

    Το χαρηκα μαζι της Αξιολόγηση: 7.83 — 04/01/2023 - 02:07
    Το χαρηκα μαζι της Αξιολόγηση: 7.83 — 04/01/2023 - 02:07

    Ξεκινωντας απο την εμφανιση εχω να πω και εγω οτι εχει βυζαρες και κωλαρα, απο προσωπο ειναι μια απλη κοπελα, γι’ αυτο και δεν με πειραξε ιδιαιτερα που δεν ηθελε τα φιλια στο στομα. 

    Γενικα ειναι πολυ ανετη και φαινεται οτι ειναι εμπειρη οπως και το οτι δεν ειναι 22 χρονων. Ειχε την διαθεση να περασει καλα και αυτο οπως επισεις και το ναζιαρικο υφος της, καλυπτε οτι μειονεκτημα και να ειχε.

    Στην επικοινωνια παρολο που δεν ειναι ιδιαιτερα εξοικειωμενη με τα αγγλικα, ειπαμε οτι ηταν αναγκαιο για να αρχισει το σοου. Απο φιλικη στην συζητηση εγινε θερμη και σεξυ στο φασωμα και λατρεψα την καθαριοτητα της οπως και το οτι δεν κολλαει πουθενα. Εκανε οτι εκανε μαζι μου με προσοχη τοσο να μην με πονεσει, π.χ. με δοντια στο στοματικο, οσο και να με αφησει να χαρω τις αισθησεις μου οπως πρεπει. Τερματισαμε το χρονο και τον εκμεταλλευτηκαμε στο επακρο. Δεχτηκε γλειφομουνι και στο σεξ εχυσε χωρις καμια αμφιβολια. Το πρωτο χυσιμο εγινε στα βυζια της και το δευτερο στον κωλο της, και οι δυο περιοχες ειναι ιδανικες για γλειψιματα και ανωμαλιες. 

    Απο πρωτοβουλιες παει πολυ καλα και στο γαμησι επιδιωκει να την σκιζεις οποτε για pse αν κοιτατε, την βρηκατε την ιδανικη... 

    Αποχωριστηκαμε με πολυ καλη διαθεση αφου ταιριαξαμε και περασαμε και οι δυο καλα. Προσωπικα θα την ξαναπερνα παρολο που δεν ειναι στις τοπ απο εμφανιση.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Όχι
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money