Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    marios_as Avatarmarios_asΜηνύματα: 77 Κριτικές: 17

    Ιστορίες: 0

    Αρκετα καλη Αξιολόγηση: 7.50 — 17/12/2022 - 03:28
    Αρκετα καλη Αξιολόγηση: 7.50 — 17/12/2022 - 03:28

    Οντως ειναι μια ομορφη κοπελα απο κοντα, οι φωτογραφιες της φυσικα εχουν επεξεργασια αλλωστε αυτο φαινεται αλλα γενικα ειναι μια νεαρη και ομορφη λατινα. 

    Τα βυζια της ειναι το μονο σημειο στο οποιο εχει γινει πλαστικη αλλα και αρκετα καλη δουλεια που μαλλον δεν ηταν απαραιτητη αλλα σχεδον ολες οι λατινες το εχουν αυτο το θεμα.

    Μου εκανε ελευθερο στοματικο και αρκετα καλο αλλα δεν μου εδωσε τα φιλια με γλωσσα στην αρχη αν και δεν επεμεινα για να ειμαι ειλικρινης. 

    Στα προκαταρκτικα δεχτηκε πολυ γλειψιμο στα βυζια αλλα και στο μουνι χωρις να διστασει να ανοιξει τα ποδια καλα για να το ευχαριστηθει.

    Το σεξ μαζι της ηταν με καλη συμμετοχη και στησιμο αλλα δεν ειχε αυτην την ενεργεια που σου δειχνει ειτε οτι ειναι επαγγελματιας στο σεξ ειτε οτι γουσταρει πραγματικα. Εχυσα στο κωλομερι της θαυμαζωντας την θεα της στημενη στα τεσσερα. Ο δευτερος γυρος ηταν πολυ δυσκολος και τελικα μονο τσιμπουκι μου εκανε σε ολη την διαρκεια με χυσιμο στα τελευταια λεπτα.

    Δεν μπορω να πω οτι απογοητευτηκα μαζι της αλλα απο την αλλη η ελλειψη καποιων πρωτοβουλιων και η πεσμενη ενεργεια στο σεξ σε καποιες φασεις ηταν πραγματα τα οποια κατεβασανε στο συνολο το επιπεδο της εμπειριας.

    Για δευτερο ραντεβου παντως εως οτου διαβασω καποια κριτικη που θα μιλαει για βελτιωση δεν θα παρω…

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (1)
    Εντάξει, παίζει να άξίζει και ακόμη λιγότερα αστέρια η κοπελιά, όπως τα γράφεις.
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks