Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Εμμανουέλα  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    erikos AvatarerikosΜηνύματα: 391 Κριτικές: 59

    Ιστορίες: 0

    Καλό ξεκωλιασμα Αξιολόγηση: 8.17 — 21/03/2024 - 10:25
    Καλό ξεκωλιασμα Αξιολόγηση: 8.17 — 21/03/2024 - 10:25

     Η ημερομηνία περίπουΟι φωτό ακριβήςΣώμα θάλεγα μοντελέ, καλά γυμνασμένο. Δέρμα νεανικό ,σφριγηλό.Ακρα χέρια προσεγμένα αλλά όταν έβγαλε τις κάλτσες ποδιών με χάλασαν τα απεριποίητα δάκτυλα.Any way...προσχαρη,γελαστή που σε κάνει να χαλαρώσεις και να ξεχάσεις τα γαμημένα βάσανα της ημέρας (πάντα πηγαίνω πτώμα μετά τη δουλειά).Καλούτσικη πίπα που τη βελτείωνε με καθοδήγηση. Δεκτική σε δακτυλιάσματα και παίξιμο με το κορμί της.Δεν βάζει στοπ ...δεν λέει όχι άλλο.Η πίσω πορτα καλοδουλεμένη και όταν παιζόταν το παιχνίδι ,έβγαλε πολύ προστυχιά στο ύφος φωνάζοντας ή μάλλον ουρλιάζοντας και κωλοκτυπώντας με.Ειπα και εγώ...μόνο αγαπούλες.Η έκπληξη αυτή τη φορά ήταν η καλή συμπεριφορά της εμμανουελας  ....αρνάκι το...παρδαλό

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 190
    Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Υπηρεσίες Πρωκτικό
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (4)
    Antonis78 Avatar Antonis78 21-03-2024 13:19:06

    δεν την πρόλαβα ποτέ την Αιγύπτια

    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Bisha Avatar Bisha 21-03-2024 19:39:13

    Την χαζεύω στο τικ τοκ και καυλώνω άσχημα για πάρτυ της

    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Bisha Avatar Bisha 21-03-2024 19:40:23

    Ούτε εγώ την πρόλαβα

    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Lion123 Avatar Lion123 06-04-2024 18:51:50

    @Bisha έχει φύγει η κοπέλα; Έχουμε προφίλ τικ τοκ να δούμε  αν είναι διαθέσιμη;

    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    geroksouras AvatargeroksourasΜηνύματα: 5505 Κριτικές: 310

    Ιστορίες: 0

    Cleopatra Αξιολόγηση: 8.17 — 19/04/2023 - 23:23
    Cleopatra Αξιολόγηση: 8.17 — 19/04/2023 - 23:23

    Δεν θα μακρυγορησω, Μελαχροινη με εντονα ματια χυμωδη χαρακτηριστικα μεσης ανατολης λογο και καταγωγης

    Ντυμενη στα μαυρα με πολυ κοντο σορτσακι να φαινετε ολο το ποδι

    Με νεο τατουαζ στον πυχη του χεριου, που δημιουργησε λιγο προβλημα σε στασεις γιατι ακομα ειχε το τζελ

    Δεν θα βοηθησει πολυ η κριτικη μου ουτε θα σας κανει σοφοτερους οτι εχουν γραψει οι αλλοι

    το νεο σε ολη την ιστορια η νεα αυξημενη τιμη 20 ευρω παραπανω

    Την πηρα για το Παλμαρε και οχι δεν ειναι Αλβανιδα

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 160
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτόν τον μήνα
    Ηλικία πελάτη 50+
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Αρκετά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    gpd AvatargpdΜηνύματα: 2516 Κριτικές: 171

    Ιστορίες: 0

    δυνατό χαρτί Αξιολόγηση: 8.00 — 11/01/2023 - 11:05
    δυνατό χαρτί Αξιολόγηση: 8.00 — 11/01/2023 - 11:05

    Με το γραφείο όλα καλά και το κορίτσι μας στην ώρα του χτύπησε το κουδούνι.Μελαχρινό κορίτσι με την δερματινιά να καλύπτει το κορμάκι της, μπότα πάνω από το γόνατο και αυτή δερμάτινη, τζιν φούστα μακριά μέχρι τον κώλο δλδ.Χαμογελαστή πέρασε μέσα και ζήτησε νεράκι.Πρόσωπο όμορφο , βαμμένη ελαφριά , μήκος-πλάτος-ύψος-ηλικία σύμφωνα με την καρτέλα της , σωματότυπο όχι σαν τα ρώσικα που έχουμε συνηθίσει αλλά μια χαρά φαινόταν.Είπαμε δυο κουβέντες στη μητρική μας γλώσσα και πέρασε για μπανιάρισμα. Φόραγε ένα μαύρο κορμάκι  στην επιστροφή και όρμησε .  Γλωσσόφιλα φουλ η νεαρά μας και αποκαλύψαμε το κορμάκι , βυζάκι μικρό, τρυφερό και ζωντανό, πωπουδάκι αφράτο και στην θέση του έτοιμο για δάγκωμα και σκαμπίλια.Ο αγώνας είχε ένα μακροσκελές έντονο ημίχρονο, φιλιά είπαμε με γλώσσα, χαστούκια, μαλλιοτράβηγμα (μην το παρακάνουμε παλικάρια μου), νυχιές, δάχτυλα μπρος και πίσω , δονητές, πίπα καλή με λίγη χρήση χεριού , βαθιά μπασίματα δεν είχαμε πνιγόταν το μικρό και τρέχανε τα σαλάκια της.  Περιποίηση στην μουνάρα της κάναμε με γλώσσα-δάχτυλα και δονητές. Τζελάκι δεν είχε το πρόγραμμα , φυσικά μπαλονάκι βάλαμε και εισχώρησα ιεραποστολικά, μετά με καβάλησε, στα 4 και τέλος πάλι ιεραποστολικά με τελείωμα μες το μουνάκι της. Χτυπιέται το κορίτσι πάνω στο πέος,  θέλει να σε ευχαριστήσει, βογκάει δείχνει ότι καυλώνει και τελειώνει . περάσαμε για φρεσκάρισμα και σιγαρέτο.Καλό τυπάκι φαίνεται , κουβεντιάσαμε και κανά δεκάλεπτο, πρόσχαρη ,χαμογελαστή. Ίσως το δυνατό χαρτί του γραφείου αυτόν τον καιρό.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (1)
    Μηχανή ο gpd και καλό καυλάκι κι η κοπελιά.
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    bigmountain89 Avatarbigmountain89Μηνύματα: 934 Κριτικές: 99

    Ιστορίες: 0

    Kinder Suprise Αξιολόγηση: 8.83 — 01/01/2023 - 19:13
    Kinder Suprise Αξιολόγηση: 8.83 — 01/01/2023 - 19:13

    Αναζητείται τίτλος. Τι να πω για αυτό το κορίτσι;

    Kinder έκπληξη; Πρωτοχρονιάτικη έκπληξη; Η έκπληξη της χρονιάς;

    Πρώτα από όλα να πω ότι με το συγκεκριμένο γραφείο δεν έχω τις καλύτερες εντυπώσεις, όμως η Εμμανουέλα έχει δυνατές κριτικές, οπότε είπα να τα παίξω όλα και δικαιώθηκα. Από το γραφείο με διαβεβαίωσαν πώς θα περάσω όμορφα, όπερ κι εγένετο. Είχα όρεξη για κώλο και για αυτό την επέλεξα.

    Έρχεται στον χώρο μου με ψηλές μπότες, καυτό μίνι σορτσάκι, σακάκι και κόκκινο κορμάκι από μέσα. Ανοίγω και βλέπω ένα γυκό προσωπάκι, από αυτές που θα έβλεπες σε κάποιο καφέ και την θέλεις εδώ και τώρα. Έχει μια κάπως εξωτική ομορφιά, διακριτική, με μελί μάτια ζεστά. Μισή Ελληνίδα, μισή Αιγύπτια από ότι μου είπε. Χαμογελαστή όλη την ώρα, αυτό το χαμόγελο σε σκλαβώνει, πάρα πολύ ευχάριστο κορίτσι 160 εκατοστών και 23 χρονών.

    Καθίσαμε για λίγη χαλαρή κουβέντα, ταιριάξαμε αμέσως καθώς είχε χιούμορ. Ήθελε τσιγάρο, δεν της αρνήθηκα. Το κορίτσι μονίμως με το χαμόγελο, σε προϊδεάζει για μια όμορφη συνάντηση. Γελάσαμε με χαζά αστεία, πριν περάσουμε στα γλωσσόφιλα και με καυλώσει. Μοσχομυριστή, είχε κάνει μπάνιο από πριν καθώς ήταν το πρώτο ραντεβού της.

    Την οδηγώ στην κρεβατοκάμαρα, ανέβηκε πάνω μου, τα γλωσσόφιλα συνεχίστηκαν, πριν κατεβεί χαμηλά για μια εξαιρετική πίπα με αρκετό σάλιο, καλό ρούφηγμα και καταδρομικές στο λαρύγγι της. Σε κοιτάει με λάγνο βλέμμα όλο τρέλα. Τον κρατάει μπουκωμένο και της τρέχουν τα σαλάκια ενώ παίρνει ένα ναζιάρικο βλέμμα και δεν μπορείς να μην χαμογελάσεις. Από τις καλύτερες πίπες που μου έχουν κάνει.

    Τη γδύνω και αποκαλύπτεται ένα όμορφο σώμα με λίγη χαλαρότητα στην περιφέρεια και τον κώλο, αλλά τη σώζει το νεαρό της ηλικίας. Βυζάκι μικρό αλλά όμορφο με ρώγες που καυλώνουν με το γλύψιμο. Είναι ζουμερό κορίτσι από όλες τις απόψεις, αλλά σε καμιά περίπτωση δεν θα την έλεγα γεματούλα. Είναι το κορίτσι των φωτό με ελαφριά επεξεργασία στο σώμα, που κατά τα άλλα είναι αψεγάδιστο.

    Με άφησε να της προσφέρω ένα γλυφομούνι μούρλια, όπου μου έδειξε με το καλημέρα ότι θα χύσει, μιας και είναι πολύ ευαίσθητη, αλλά δε λέει πουθενά όχι. Πεντακάθαρη, μέχρι και η κωλοτρυπίδα μούρλια, πέρασα και από εκεί μια βόλτα. Σπαρτάραγε, χτυπιόταν, παρακάλαγε, πριν μου τον αρπάξει να συνεχίσει την εξαιρετική πίπα. 

    Καπότα, με καβάλησε για ένα αισθησιακό σεξ που ήταν έρωτας, ενώ της βάζω δάχτυλο στον κώλο και τα γλωσσόφιλα δεν σταμάτησαν. Περάσαμε και στο ιεραποστολικό πριν περάσω στον κώλο της όπου δυσκολεύτηκα λίγο μιας και ήταν στενή, αλλά τα καταφέραμε. Έδωσε τον ρυθμό πριν συγχρονιστούμε, η διείσδυση πλήρης. Το βλέμμα της τα έλεγε όλα, είχε παραδοθεί στην ηδονή. Περάσαμε και στα τέσσερα για μια δυνατή κατάθεση ενώ είχα τα δάχτυλα μου στο μουσκεμένο μουνάκι της. Αισθησιακό τελείωμα με παρατεταμένο χύσιμο, με άφησε να μείνω μέσα της αρκετά, μου σκάει γλωσσόφιλα ικανοποίησης, φάνηκε να τελείωσε κι αυτή.

    Ντουζάκι κι από τους δύο, ημίχρονο με κουβέντα, θα μπορούσα να μιλάω με τις ώρες μαζί της. 

    Γλωσσόφιλα, με καύλωσε πάλι, δεύτερος γύρος επίσης αισθησιακός. 

    Ντυθήκαμε, την ευχαρίστησα, της έδωσα τα λεφτά, ευχές για το νέο έτος και καληνύχτα σας. 

    Τα συγχαρτήρια μου στην Εμμανουέλα. Είναι ένα πάρα πολύ άνετο κορίτσι, καθόλου ντροπαλό, πλήρως συνειδητοποιημένο, με τσαχπινιά και πάνω από όλα, καλός χαρακτήρας. Με το χαμόγελο όλη την ώρα, πρέπει να είναι στα πρώτα της βήματα στο χώρο, αλλά στάζει καύλα και δίνεται ολοκληρωτικά. Με ευγένεια, να της φερθείς αναλόγως και θα στο ανταποδώσει στο μέγιστο. Της αρέσει αυτό που κάνει, φτάνει να μην τα φτύσει κάποια στιγμή και φτάσει στο σημείο να τα κάνει μηχανικά. 

    Η χρονιά μπήκε με το δεξί και η Εμμανουέλα φρόντισε για αυτό.

    Καλή χρονιά να έχετε όλοι, πάμε στα βουνά τώρα.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 190
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 30-39
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Μικρά διακριτικά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Υπηρεσίες Πρωκτικό
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (2)
    Και καύλα, και μισή Αιγύπτια! Μάλιστα, όμορφα, κάτι καινούριο.
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    AlfaArsenico Avatar AlfaArsenico 02-01-2023 19:07:58
    Ελληνοαιγυπτια, η Αιγυπτια; Μπραβο φιλε φαινεται αστερι!
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Elganador AvatarElganadorΜηνύματα: 564 Κριτικές: 147

    Ιστορίες: 0

    Λουλούδι Αξιολόγηση: 9.00 — 01/01/2023 - 13:54
    Λουλούδι Αξιολόγηση: 9.00 — 01/01/2023 - 13:54


    Επικοινωνία με το γραφείο  OK

    Το ραντεβού κλείστηκε στο αγαπημένο μου ξενοδοχείο πριαμο στο Παγκράτι Στο παραπέντε πριν αλλάξει ο χρόνος

    Το κορίτσι στην ώρα του

     πολύ όμορφα ντυμένο Με μαύρο φόρεμα μαύρο τζάκετ και μαύρες μπότες Σκέτη κάβλα  Είναι κορίτσι της διπλανής πόρτας .Μου ζήτησε να κάνει ένα τσιγάρο και τα είπαμε λιγάκι. Πολύ ομιλητική πολύ έξυπνη και πάνω απ' όλα πολύ χαβαλέ 

    Τελειώνη το τσιγάρο και αρχίζει το έργο 

    Γλωσσόφιλα αβέρτα φυλάει πολύ όμορφο το κορίτσι Κατεβαίνει και μου βγάζει την πετσέτα και τον παίρνει στο στόμα πίπα τρομερή υγρή βαθιά περιποίηση. Δάκτυλα Μπρος και πίσω Ιεραποστολικό doggy Στα πλάγια όρθια στο κρεβάτι Την Κάρφωνα δυνατά και με μανία Ήμουνα φουλ καυλωμένος Και τελείωμα πάνω στην κωλοτρυπίδα της. 
    Στο δεύτερο γύρο δεν κάναμε σεξ κάναμε έρωτα
    Με τους δικούς της χαλαρούς ρυθμούς Πήδημα από τα καλύτερα Φοβερές υπηρεσίες Το κορίτσι ζει την κάθε στιγμή και πραγματικά θέλει να σε ευχαριστήσει από τα καλύτερα ραντεβού μου Στον άγριο έρωτα

    Πολλά συγχαρητήρια στο γραφείο που φέρνει τέτοια κορίτσι

    Καλή χρονιά σε όλους




    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 30-39
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Αρκετά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (1)
    Άτσα η Εμμανουέλα !
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money