Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 31

    Κριτικές Χρηστών

    hipspanos AvatarhipspanosΜηνύματα: 172 Κριτικές: 44

    Ιστορίες: 0

    Καλή απο εμφάνιση δεν σε ξεγελάνε Αξιολόγηση: 7.80 — 10/09/2021 - 22:57
    Καλή απο εμφάνιση δεν σε ξεγελάνε Αξιολόγηση: 7.80 — 10/09/2021 - 22:57
    Καλή απο εμφάνιση δεν σε ξεγελάνε οι φωτογραφίες. Στο σόσιαλ τα παει αρκετά καλά με καλύτερο την επίτευγμα να σε κανει να νιωσεις ανετα και να σπασει τον πάγο ευκολα. Φιλακια δινει καλά και χαδεύει το σωμα με περισσότερη προσοχή στα αρχίδια. Το στοματικό το κανει καλά αλλά όχι τίποτα το ιδιαίτερο. Αρχίδια δεν έγλειψε αλλά δεν πολλές δεν το κανουν και έχω συνηθίσει πλέον. Στο σεξ στηθηκε ωραία αλλά κάτι με τα βογκητα και κατι με την διάθεση της δεν μου πήγαιναν και τελικά δεν πήρα αυτό που ήθελα απο την κοπέλα. Στον δεύτερο γύρο τα πράγματα χειροτέρεψαν και δεν έχυσα τελικά. Γενικά να μην την αδικήσω την κοπέλα είναι καλή αλλά μαζι δεν ταιριάξαμε σε ορισμένα κύρια πράγματα.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    papasnasos AvatarpapasnasosΜηνύματα: 196 Κριτικές: 50

    Ιστορίες: 0

    Η Βανέσσα σαν σύνολο είναι ωραία Αξιολόγηση: 6.20 — 19/07/2021 - 15:04
    Η Βανέσσα σαν σύνολο είναι ωραία Αξιολόγηση: 6.20 — 19/07/2021 - 15:04
    Η Βανέσσα σαν σύνολο είναι ωραία γυναίκα. Από πρόσωπο μέτρια αλλά έχει ωραία βυζιά και καμπύλες μεγάλες. Το μόνο κακό είναι το λίγο περιττό λίπος αλλά και αυτό συμβάλει στο μέγεθος των βυζιών της κτλ. Από συμπεριφορά είναι καλή και δεν σου λέει όχι σε τίποτα. Στο στοματικό πάει καλά με λίγο δόντι αλλά χωρίς να πονάει και καλή προσπάθεια για βαθύ. Το μουνί της αρκετά καλό και τα στησίματα καλύτερα αλλά η συμμετοχή της είναι μόνο με βογκητά, απο κίνηση δεν κάνει πολλά. Και τις δύο φορές που το κάναμε ήταν πρόθυμη και δεν βαριόταν. Πέρασα καλά την ώρα που ήμουν μαζί της και δεν το μετάνιωσα που πήγα αλλά για επόμενη φορά θα κοίταζα για καμία άλλη, μια φορά μαζί της μου αρκεί.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money