Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 187

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

spyros24 Avatarspyros24Μηνύματα: 554 Κριτικές: 16

Ιστορίες: 0

Λατινοκοριτσο Αξιολόγηση: 7.67 — 24/10/2023 - 11:54
Λατινοκοριτσο Αξιολόγηση: 7.67 — 24/10/2023 - 11:54

Το κορίτσι είναι αρκετα όμορφο και με ωραίο σώμα! όταν σου λένε ότι με 20 είναι το απλό προγραμμά δεν το σκέφτεσαι και πολύ μπαίνεις! μιλάει αγγλικα και  λίγα ελληνικά η πιπα της είναι καλή το σεξ ακόμα καλύτερο αλλά γενικά δεν είναι για πολλά! στα 4 την πήρα έχυσα και έφυγα! στα 10 λεπτα είχα βγει απο το δωμάτιο με ένα ωραίο χαμόγελο! Παρόλο αυτά δεν νομίζω να ξαναπήγαινα

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 15 λεπτά (Απλό)
Κόστος (€) 20
Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
Ηλικία πελάτη 18-29
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
Καθαριότητα Χώρου Μέτρια
Συμπεριφορά Υπηρεσίας Ουδέτερη δεν ενόχλησε
Στήθος Φυσικό
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
jimuscocus AvatarjimuscocusΜηνύματα: 1512 Κριτικές: 32

Ιστορίες: 0

Ο στόχος επετεύχθη. Αξιολόγηση: 7.00 — 17/07/2023 - 22:08
Ο στόχος επετεύχθη. Αξιολόγηση: 7.00 — 17/07/2023 - 22:08

Όντας στη περιοχή για λογαριασμό φίλου που είχε κλειδώσει να γαμήσει στόχο απ τη βέργας, είπαμε να περάσουμε και απ' τα κοντινά μαγαζιά να δούμε τι παίζει. Σαλονάρισαν 4 κορίτσια και μεταξύ τους η μισέλ την οποία επέλεξα όχι επειδή είδα κάτι ιδιαίτερο στην εμφάνιση ( η οποία ήταν σε πολύ νορμάλ επίπεδα ως προς το σώμα για λατινοκόριτσο) αλλά επειδή σαλονάρισε τελείως γυμνή, όπως τη γέννησε η μανούλα της και όσο να ναι με καύλωσε λίγο αυτό. Ανακοινώθηκε επίσης από την υπηρεσία πως κάνει ακάποτη πίπα αλλά δεν ήθελα κάτι τέτοιο μιας και το αποφεύγω από κορίτσια της τιμολογιακής βαθμίδας του 20ευρου. Ξεκίνημα με λίγα χαδάκια και μια συμπαθητική πίπα. Ακολούθως την πήρα ιεραποστολικά αλλά δεν πολυβολευόμουν έτσι, δεν είχα καλή αίσθηση και για να το σώσω πήγα αμέσως στα 4 όπου το πράγμα βελτιώθηκε αισθητά και μέσα σε 3 λεπτά τελείωσα. Χρόνος παραμονής στο δωμάτιο της κοπέλας κανα 8λεπτο . Έφυγε χωρις να πει κάτι, πράγμα που δεν μου πολυάρεσε καθώς μου φάνηκε πολύ τυπική στο σημείο εκείνο αλλά its ok. Δεν μπορώ να πώ ότι ήταν αποτυχημένη συνέυρεση αλλά ούτε πετυχημένη . Ούτε θα ξαναπήγαινα αλλά ούτε έκλαψα τα λεφτά μου καθώς ο στόχος επετεύχθη.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 15 λεπτά (Απλό)
Κόστος (€) 20
Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
Ηλικία πελάτη 30-39
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks