Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Αντελίνα  (Massage Nirvana)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Πόλη: Αθήνα
  • Κριτικές: 3
  • Προβολές: 24

    Κριτικές Χρηστών

    zanPremie AvatarzanPremieΜηνύματα: 5 Κριτικές: 1

    Ιστορίες: 0

    Αντελάρα! Αξιολόγηση: 8.17 — 12/04/2023 - 20:19
    Αντελάρα! Αξιολόγηση: 8.17 — 12/04/2023 - 20:19

    Η πρωτη μου κριτική για την Αντελινα.....

    Ο χωρος και η υπηρεσία του εν λογο ιδρύματος αξζουν ενα μεγαλο μπράβο, ξεπερνάνε τις μεσες προσδοκίες κατα πολυ.

    Η Αντελινα είναι ενα κορίτσι που δεν μπορεί να του αντισταθείς, το κορμι της ειναι παρα πολυ όμορφο. 

    Επέλεξα το μισαωρο πρόγραμμα και η συνεχεια στο δωμάτιο οπου ετοιμάστηκα με την ησυχία μου. 

    Ξεκινησαμε με μασαζ το οποίο ηταν καλο αλλα οχι απο τεχνικης άποψης παρα μονο σαν προσπάθεια. 

    Επισεις η κοπελα ειναι δεκτικη σε φιλια στο στόμα αλλα και δαχτύλιασμα στο μουνι.

    Στο γαμησι ειναι που κανει την καλυτερη δουλεια. 

    Κανει ενα πρόστυχο τσιμπούκι και γλείφει τις μπάλες καλα. 

    Τα στησιματα της είναι φοβερα οπως και η συμμέτοχη της, αριστευει μιλαμε. 

    Την πηρα κυρίως σε πισωκολλητό χωρις να μπορω να σκεφτώ πολλα μετα απο τα κολπα της στα προκαταρκτικά.

    Αξιοποιήθηκε πληρως το μισαωρο και ειχαμε τελειωμα στα τελευταία λεπτα. 

    Μακαρι να μεινει εδω και σιγουρα θα την ξαναπαρω.


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 30 λεπτά
    Κόστος (€) 60
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτόν τον μήνα
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Τήρηση Υπηρεσιών
    Ποιότητα Μασάζ Μέτριο
    Καθαριότητα Χώρου Άψογη
    Πρωκτικό Ναι με γλώσσα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    mpatagias AvatarmpatagiasΜηνύματα: 137 Κριτικές: 33

    Ιστορίες: 0

    Για 60 ευρω καλη... Αξιολόγηση: 7.50 — 23/01/2023 - 01:41
    Για 60 ευρω καλη... Αξιολόγηση: 7.50 — 23/01/2023 - 01:41

    Ειδα δει τις φωτογραφιες της πριν παω και οντως στην εμφανιση ειναι σχεδον ιδια. Η υποδοχη ηταν ευγενικη και μου εκανε παρεα οσο περιμενα να ερθει η κοπελα. Ο χωρος καλος και καθαρος. Χωρις δευτερη σκεψη προχωρησα για το δωματιο στο οποιο εκανα αμεσως ολες τις προετοιμασιες για να ξεκινησει το γλεντι. Η Αντελινα λες και ειχε τηλεπαθεια μπηκε με το που τελειωσα την προετοιμασια και ξεκινησε το μασαζ που χωρις να πολυλογω ηταν το μετριο που περιμενεις απο τετοιες κοπελες. 

    Καπου πηγε να με πιασει βαρεμαρα και το καταλαβε, ξεκινησε τα φιλια στο σωμα χωρις επιμονη σε καποιο σημειο, περαστικα απλα, και μετα ξεκινησε την πιπα. Η τεχνικη της μετρια αλλα και χωρις να πιεζεται, φανερα δεν τα εδινε ολα, παρολαυτα μου την καυλωσε και δεν απαιτησε προφυλακτικο. Εγω απο την αλλη εγλειψα τα βυζια της πριν αρχισουμε το οτιδηποτε γιατι ειναι οτι πιο ομορφο εχει πανω της. Στην συνεχεια μου εκανε ενα στησιμο πολυ καλο στα τεσσερα κατοπιν δικης μου εντολης και ειδα τον πολυ ελκυστικο της πατω να με καλει για συνουσια. 

    Η αισθηση μεσα της ζεστη και τα υγρα της βοηθησανε πολυ την κατασταση. Εδωσα τον πονο που ηθελα στην ενταση που μου αρεσει αλλα δεν ακουσα πολλα απο βογγητα. Ισως η ιδια να ειχε ξενερωσει η να ειχε βαρεθει αλλα στο κατω κατω εγω την δουλιτσα μου την εκανα και της εδωσα το σπερμα μου πανω στον επισεις ωραιο κωλο της. Σε γενικες γραμμες περασα καλα και αν λαβω υποψη το οτι εδωσα το ελαχιστο αντιτιμο… και οι επιδοσεις της λογικες ηταν….

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 30 λεπτά
    Κόστος (€) 60
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Τήρηση Υπηρεσιών
    Συμπεριφορά Ευγενέστατη
    Ποιότητα Μασάζ Μέτριο
    Πρωκτικό Όχι
    Καθαριότητα Χώρου Καλή
    Πρωκτικό Όχι
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    brillantious AvatarbrillantiousΜηνύματα: 90 Κριτικές: 18

    Ιστορίες: 0

    Ομορφια και επιπεδο υπηρεσιων Αξιολόγηση: 8.00 — 17/12/2022 - 02:26
    Ομορφια και επιπεδο υπηρεσιων Αξιολόγηση: 8.00 — 17/12/2022 - 02:26

    Καλησπερα στους συναγωνιστες. 

    Η επισκεψη μου στο μαγαζι ηταν τυχαια αλλα και τυχερη. 

    Με το που ειδα την Αντελινα μαγευτικα απο την ομορφια της αλλα και απο τον τροπο που παρουσιαστηκε. 

    Μπηκα μεσα και αφου εκανα το ντουζ εκατσα στον καναπε και την περιμενα μερικα λεπτα. 

    Μπηκε μεσα φορωντας μονο τα εσωρουχα της και αφου τα εβγαλε και αυτα με πλησιασε για να απολαυσω απο κοντα τα καλλη της. Εχει πολυ ομορφο σωμα αλλα και το προσωπο της δεν παει πισω. 

    Γλωσσοφιλα δε παιχτηκαν γιατι δεν ηθελα εγω αλλα μπορει και να δινει γενικα, δεν την ρωτησα. 

    Δεχτηκε ενα δαχτυλο στο μουνι οπως της εγλειφα τα βυζια και οι ρωγες της ανταποκριθηκαν στο γλειψιμο.

    Αρχισε και εκεινη τα προκαταρκτικα και τελικα το κλαρινο που τοσο πολυ αναμενα. 

    Εβαλε πολυ παθος και ελειψε ακαποτα την πουτσα μου μεχρι να βεβαιωθει οτι δεν θα μου πεσει.

    Απλα να σας προειδοποιησω οτι θελει προσοχη γιατι μπορει να σας κανει να τελειωσετε προωρα.

    Στηθηκε πανεμορφα στα τεσσερα αφου εβαλε λιγο τζελ στην εισοδο του μουνιου της και μπηκα με λιγο προσοχη για να μην την πονεσω. Εχει καλο μουνι, αρκετα στενο και με το μεγεθος της πουτσας μου ταιριαξε πολυ καλα.

    Το σεξ ειχε διαρκεια ενα πενταλεπτο κατα το οποιο δε σταματησε να κοπανιεται πανω μου με παθος. 

    Τα βογγητα της ηταν αληθοφανη και εδωσα πονο οσο μου κατεβαινε στο κεφαλι.

    Μετα το χυσιμο με περιποιηθηκε πολυ ωραια. Με σκουπισε στον πουτσο με χαρτοπετσετα και μετα αρχισε το μασαζ ξεκινωντας απο τα ποδια και σταδιακα ολο και πιο πανω. Οσο παιδευωταν πανω μου της χουφτωνα τα βυζια και τον κωλο. 

    Πετυχε να με χαλαρωσει εντελως και χρειαστηκα μερικα λεπτα για να επανελθουν οι δυναμεις μου.

    Τα υπολοιπα στο μαγαζι ηταν ωραια αλλα τιποτα καλυτερο σε συγκριση με την ομορφια της κοπελας και το επιπεδο των υπηρεσιων της.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 30 λεπτά
    Κόστος (€) 60
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Τήρηση Υπηρεσιών
    Συμπεριφορά Ευγενέστατη
    Ποιότητα Μασάζ Καλό
    Πρωκτικό Όχι
    Καθαριότητα Χώρου Καλή
    Πρωκτικό Όχι
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money