Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Masha  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

bigmountain89 Avatarbigmountain89Μηνύματα: 966 Κριτικές: 103

Ιστορίες: 0

Αγγελάκι Αξιολόγηση: 8.50 — 04/02/2023 - 00:44
Αγγελάκι Αξιολόγηση: 8.50 — 04/02/2023 - 00:44

Ένα αγγελάκι στο κρεβάτι σου.

Επέστρεψε το κορίτσι και έκλεισα έναν ανοιχτό λογαριασμό που είχα μαζί της. Οπότε κινήθηκα γρήγορα και το ραντεβού κανονίστηκε στο χώρο της. Επικοινωνία με το γραφείο καλή και παίρνω το δρόμο για το ξενοδοχείο με μεγάλες προσδοκίες.

Τοκ τοκ την πορτούλα και ο κόσμος φωτίστηκε όταν άνοιξε η πόρτα. Μου ανοίγει ένα πανέμορφο πλάσμα, με μακριά ξανθά περιποιημένα μαλλιά, με το πιο λαμπερό της χαμόγελο, με ζεστά γκριζοπράσινα μάτια. Θερμή υποδοχή, η ατμόσφαιρα ευχάριστη, το κορίτσι προϊδεάζει για μια όμορφη συνέχεια. Με υποδέχτηκε με ρόμπα και οι πρώτες υποψίες φυτεύτηκαν στο μυαλό μου, αλλά το κορίτσι είναι πανέμορφο, οπότε λίγη σημασία έχουν τα υπόλοιπα.

Η αλήθεια είναι ότι περίμενα διαφορετική υποδοχή, παρασυρόμενος από τα διθυραμβικά σχόλια των συναγωνιστών.

Όλη την ώρα χαμογελαστό, μπαίνω στο ντουζ με ευχάριστη διάθεση, αλλά οι υποψίες μου δεν έφευγαν. Την βρίσκω καθιστή με πλάτη στο κρεβάτι, ξαπλώνω διστακτικά. Το κορίτσι με περίσσια αυτοπεποίθηση πλησιάζει με αισθησιακό τρόπο πριν μου προσφέρει απλόχερα παθιασμένα γλωσσόφιλα. Αξεπέραστα, πολύ όμορφη αίσθηση, ξέρει να φιλάει. Ξέρει να φιλάει παντού, βγάζει απίστευτο αισθησιασμό, νιώθεις ότι έχεις το κορίτσι σου.

Την γδύνω και αποκαλύπτεται ένα όμορφο σώμα, αλλά δυστυχώς κατώτερο από όσο περίμενα. Έχει πάρει κάποια κιλάκια, με κάποια χαλαρότητα στην κοιλιά, τα μπούτια, τον κώλο. Δεν είναι το σώμα μοντέλου, όμως αψεγάδιαστο και λαχταριστό. Δεν ξέρω πώς ήταν την τελευταία φορά, αλλά έχω την αίσθηση πώς τα κιλά τα πήρε στο μεσοδιάστημα.

Αν είχε το ανάλογο σώμα, θα είχαμε δράματα και θα πλησίαζε επικίνδυνα το τέλειο δεκάρι. Όσοι με γνωρίζουν, ξέρουν ότι σε καμιά δε βάζω δέκα, γιατί πιστεύω ότι δεν υπάρχει το τέλειο δεκάρι.

Συνέχισε τα γλωσσόφιλα με τον μοναδικό τρόπο που ξέρει, υπήρχε κίνδυνος να ξεχαστούμε εκεί, μιας και τα αποζητούσε, ήθελε την επαφή. Άρχισε να κατεβαίνει χαμηλά πριν που προσφέρει μια καταπληκτική πίπα, με αργό και δυνατό ρούφηγμα, πέρασε και από τα αρχίδια με την ανάλογη περιποίηση. Ήταν πάρα πολύ καλή, δεν το περίμενα αυτό, το απολάμβανα.

Ένα της παραπονεμένο αλλά ναζιάρικο βλέμμα της ήταν αρκετό για να καταλάβω ότι ήθελε περιποίηση. Οπότε της προσφέρω απλόχερα γλυφομούνι, με την ίδια ανταπόδοση. Μουνάκι νεανικό καλοσχηματισμένο χωρίς περίεργες οσμές, αλλά κάπως ταλαιπωρημένο. Φάνηκε να το απολαμβάνει και έμεινα εκεί αρκετά, πριν ξαναγυρίσει στην καταπληκτική πίπα, ενώ δέχεται δαχτυλάκια, με την ίδια να μαλακίζεται.

Καπότα και με καβάλησε για ένα αισθησιακό σεξ. Τζελ δεν έβαλε καθόλου, παρά μόνο λίγο σάλιο. Το ταλαιπωρημένο μουνί της δεν έδινε την ανάλογη αίσθηση, μιας και ήταν κάπως ανοιχτό, όμως ο τρόπος που λικνιζόταν και έδινε τον ρυθμό, ήταν αρκετός για να γίνει το σεξ έρωτας. Τα σώματα μας έγιναν ένα, ενώ αποζητούσε σταθερά τα γλωσσόφιλα και η επαφή με τα μάτια δε χάθηκε ποτέ, ενώ χρησιμοποιούσε τα χέρια της πάνω μου με αισθησιακό τρόπο. Το κορίτσι έγινε γυναίκα που βγάζει απίστευτο πάθος, φαίνεται να το ζει, βγάζει ταλέντο.

Συνεχίσαμε στο ιεραποστολικό, όπου ένα πονηρό βλέμμα της ήταν αρκετό για να μου δείξει ότι σηκώνει πιο δυνατό ρυθμό. Πράγματι, ο έρωτας έγινε άγριο σεξ, εντυπωσιάστηκα. Το τέλος δεν άργησε με δυνατό χύσιμο, με άφησε να μείνω αρκετά μέσα της, ενώ δεν σταματούσε τα φιλιά, είχε ενθουσιαστεί που ικανοποίησε τον παρτενέρ.

Ντουζάκι, προσπάθεια για κουβέντα, αλλά το κορίτσι ήθελε κι άλλο. Άσε τον άνθρωπο να πάρει δυο ανάσες, κάνει ζέστη, ας ανοίξουμε κάνα παράθυρο, να μπει το παγωμένο αεράκι της πόλης μας. Πράγματι, ανοίγει το παράθυρο, ερεθίστηκα που στεκόταν ολόγυμνη και στη σκέψη ότι ίσως την έβλεπε κάποιος από έξω. Δε γινόταν να μην την πλησιάσω και με το ίδιο πάθος συνεχίσουμε από εκεί που μείναμε.

Γλωσσόφιλα, ο δεύτερος γύρος στο μοτίβο του πρώτο, μου έδειξε ότι σηκώνει πιο άγρια πράγματα, ολοκληρώσαμε στα τέσσερα, αφού την καβάλησα και αποζητούσε ελαφριά υποταγή. Αλήθεια, δεν το περίμενα αυτό, περίμενα να συναντήσω ένα κορίτσι που ήθελε τρυφερά πράγματα.

Ντύθηκα, την ευχαρίστησα, ανταλλάξαμε κάποια γλυκόλογα, και καληνύχτα.

Το κορίτσι είναι πανέμορφο, αλλά δυστυχώς το σώμα δεν είναι αντάξιο της ομορφιάς της. Πολύ ευγενική, βγάζει απίστευτο πάθος και ταλέντο στο κρεβάτι. Πολύ δοτική, δε θα σου πει πουθενά όχι. Είναι έμπειρη, το στυλ της είναι κυρίως gfe, αλλά αν ενθουσιαστεί, θα αποζητήσει πιο άγρια πράγματα, αρκεί να της φερθείς αναλόγως. Μια φρέσκια παρουσία που όμως φαίνεται ταλαιπωρημένη, αλλά προσφέρει υπηρεσίες επιπέδου και αυτό την τιμά. Ήταν μια όμορφη συνάντηση με ένα ερωτεύσιμο κορίτσι, που σίγουρα αν είχε το ανάλογο σώμα, θα μπορούσα να πω με βεβαιότητα ότι ερωτεύτηκα. Το πιο εντυπωσιακό από όλα όμως είναι ότι σε διαβάζει αμέσως και πιάνει τις επιθυμίες σου στο σεξ.

Έφυγα με την αίσθηση πώς είναι κρίμα για το κορίτσι να κάνει αυτή τη δουλειά. Μακάρι να κάνει κάτι στη ζωή της. Θα την ξαναέβλεπα με χαρά, αλλά ίσως όχι άμεσα. Το γραφείο οφείλει να την προστατέψει.

Έχω κάποιες ενστάσεις για την γενική συμπεριφορά της, έχω την αίσθηση πώς δεν φταίει εκείνη, αλλά το γραφείο. Πέρα από κάποια μικροπράγματα στην αρχή και το τέλος, δε γίνεται να μη χαλάσεις τον μέσο όρο για ένα κορίτσι που όλη την ώρα ήταν χαμογελαστό και αποζητούσε την επαφή.

Η τιμή της ανέβηκε ελαφρώς, μιας και έχει μεγάλη ζήτηση, αλλά το ότι δεν πρόσεχε το σώμα της, δυστυχώς της κόβει πόντους στη σχέση αξίας/κόστους.

Να είστε όλοι καλά, πάμε στα βουνά.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 160
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Ηλικία πελάτη 30-39
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Elganador AvatarElganadorΜηνύματα: 564 Κριτικές: 147

Ιστορίες: 0

Άγγελος της Victoria secret Αξιολόγηση: 8.67 — 25/11/2022 - 22:11
Άγγελος της Victoria secret Αξιολόγηση: 8.67 — 25/11/2022 - 22:11

Η κοπέλα είναι έρωτας.

Με υποδέχτηκε με ένα ροζ φόρεμα 

Και από κάτω φόραγε σέξι μαύρα εσώρουχα Δαντελωτά

Μου έσκασε ένα φιλί το οποίο αμέσως εξελίχθηκε σε γλωσσόφιλο

Μπήκα για ντους Όπου ήρθε κι αυτή μαζί μου Και με πλάκωσε στα Τσιμπούκια

Ο πρώτος γύρος ήταν αμέσως Στο μπάνιο Και το τέλος ήρθε γρήγορα στα βυζιά της.

Αφού πλυθήκαμε αράξαμε λίγο στο κρεβάτι Τα αγγλικά της είναι σχετικά καλά όπου είπαμε δυο τρεις κουβέντες

Μετά κατέβηκα και την περιποιήθηκα όσο πιο πολύ μπορούσα

Μου το ανταπέδωσε με μία ακόμα πιο καλή πίπα Την έβαλα ιεραποστολικά

Όπου επιζητούσε συνέχεια επαφή με τα μάτια Δεν έβγαλε ποτέ τα μάτια της από πάνω μου.

Είναι καθαρά εμπειρία φιλενάδας

Το κορμί της είναι καθαρό από τατουάζ

Σε σύνολο 40 λεπτών Με είχε τελειώσει και τις δύο φορές

Το δωμάτιο πολύ καθαρό και η συνεννόηση με το γραφείο άψογη


Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 150
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Ηλικία πελάτη 30-39
Φωτογραφίες Ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο στήθος
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Τατουάζ Καθόλου
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (1)
Daskalosa Avatar Daskalosa 25-11-2022 22:19:00
Ωραιος ρε παιχτη!!!
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money