Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Anda  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

erikos AvatarerikosΜηνύματα: 391 Κριτικές: 59

Ιστορίες: 0

μέτρια Αξιολόγηση: 6.00 — 02/04/2024 - 11:55
μέτρια Αξιολόγηση: 6.00 — 02/04/2024 - 11:55

Ειχα πεί ότι δεν πρόκειται να τη συναντούσα....αλλά με έφαγε η περιέργεια Η Anda κοπέλα ηλικιακά όπως περίπου τα είπε, φατσούλα καλούτσικη Ξανθούλα με μακρύ μαλλί, σωματάκι  σφικτό, καλά ντυμένη στην υποδοχή και όλο γελάκια μέχρι αηδίας όμως...ακόμα και στη σωματική επαφή σε μερικά σημεία ξέσπαγε σε γέλια.(μου θύμησε κάτι μικρούλες που γελάνε αναίτια και θέλειις να τις πλακώσεις στα χαστούκια)Καθαρή, πίπα καλή με καθοδήγηση (όχι και η καλύτερη) με περιποίηση στα @@ και της πέριξ περιοχής μέχρι πλήρους εκτόνωσεις στο στόμα της όπου αμέσως πετάχτηκε να τα φτύσει (λες και είχαν κουκούτσια όπως έλεγε ο μεγάλος...Γκουσγκούνης)Συνέχιση αγώνα με αυτή καβαλώντας αποφεύγοντας τις βαθειές διεισδύσεις, οπότε γρήγορα τη γύρισα κάτω με πόδια πάνω γιά να δεί...τι απέφευγε.Νομίζω ότι έφτασε σε οργασμό κάθυγρη με καβλωτικούς μορφασμούς όπως στις ταινίες της.Περί anal ούτε συζήτηση ...εντελώς απαγορευμένο γιατί τη ....πονάει όπως μου είπε  .Όσο γιά τη μειωμένη ΄βαθμολογία λόγω σπασίματος ...γελάκια και κουρασμένη όπως επαναλάμβανε λόγω βραδινής δουλειάς της

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
Ηλικία πελάτη 40-49
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Power1 AvatarPower1Μηνύματα: 0 Κριτικές: 2

Ιστορίες: 0

Για χάζεμα Αξιολόγηση: 8.83 — 16/05/2023 - 21:45
Για χάζεμα Αξιολόγηση: 8.83 — 16/05/2023 - 21:45

Σώμα μοντέλου. Ωραία επιδερμίδα χωρίς περιττά κιλά πραγματικά άξιο θαυμασμού . Δεν έχει πολύ εμπειρία. Εξαρτάται τη διάθεση  . 

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (3)
mad_max Avatar mad_max 17-05-2023 01:20:01
Γραφτε κατι παραπάνω. Δεν χρεώνεται.
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
hornyasfuck Avatar hornyasfuck 17-05-2023 09:34:34
Ἄλλο τηλεγράφημα... Συγγνώμη. Αὐτό λέγεται κριτική;
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
zaui69 Avatar zaui69 17-05-2023 16:37:07
λιγη βοηθεια παραπανω να παρουμε μια γευση για το τι εγινε ... παρακαλω ... :)
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
geroksouras AvatargeroksourasΜηνύματα: 5509 Κριτικές: 310

Ιστορίες: 0

Εντυπωσιακη παρουσια μεχρι εκει Αξιολόγηση: 6.50 — 10/02/2023 - 12:16
Εντυπωσιακη παρουσια μεχρι εκει Αξιολόγηση: 6.50 — 10/02/2023 - 12:16

Ψηλη μοντελε με υποδεχτηκε με ομορφα εσωρουχα ειναι κορμι η ατιμη

Τα καλα τελειωσαν εκει, η κοπελα δεν εχει διαθεση για να δουλεψει βαριετε που ζει κλεβει οσο μπορει

στο σοσιαλ ειναι καλη

Ειδα οτι το ραντεβου πηγαινε απατο οποτε μου εκανε ενα μασαζ

εφυγα αχυστος

Ειναι κοπελα που θα πας για ποτο θα την χαζεψει ο κοσμος θα μιλαει γιατι το οχι

αλλα εργατρια του σεξ σε εμενα τουλαχιστον δεν εκανε, και ειμαι και ευκολος πελατης

Δεν ειμαι απο τους εκδικιτικους που επειδη δεν περασα καλα θα ριξω επιμερους βαθμολογια  για να πεσει ο μεσος ορος

*Οι κριτικές που δημοσιεύονται στο φόρουμ εκφράζουν την δική μου συνάντηση και εμπειρία και δεν συμπίπτουν κατ’ ανάγκην με την άποψη κανενός άλλου και δεν έχουν σκοπό τον επηρεασμό οποιουδήποτε, ο σκοπός των δημοσιευμένων κριτικών μου είναι για να κρατάω προσωπικό αρχείο με ποιες έχω πάει

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Ηλικία πελάτη 50+
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
Πίπα Με προφυλακτικό
Φιλί Όχι
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (1)
hornyasfuck Avatar hornyasfuck 10-02-2023 12:30:23
ΓΙά νά λές ἐσύ κομοδίνο.... σωθήκαμε... Μπορεῖ καί νά κάηκε...
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Daskalosa AvatarDaskalosaΜηνύματα: 968 Κριτικές: 30

Ιστορίες: 0

Άντα κορίτσαρος Αξιολόγηση: 8.33 — 26/11/2022 - 20:32
Άντα κορίτσαρος Αξιολόγηση: 8.33 — 26/11/2022 - 20:32

Συννενόηση με το γραφείο και τα εξυπηρετικότατα κορίτσια και κλείσιμο συνάντησης  με την Άντα. Πάω στον χώρο της και όταν ανοίγει η πόρτα αντικρύζω μία πανέμορφη, πανύψηλη κοπέλα (με τακούνια με περνούσε λίγο και είμαι και ψηλός). Σφαίρα για ντουζάκι και με υποδέχτηκε με ένα φιλί στον καθαρό χώρο της! Εμφανισιακά θα ήθελα ίσως λίγο μεγαλύτερο στήθος και κώλο αλλά γούστα είναι αυτά! Ξεκινήσαμε με φιλιά, τα οποία γρήγορα έγιναν γλωσσόφιλα με την Άντα να φιλάει υπέροχα και να δουλεύει πολύ καλά τη γλώσσα της. Πίπα πολύ καλή χωρίς όμως να τον παίρνει όλο μέσα! Μετά ξεκίνησε το γλείψιμο στο υπέροχο, ροζουλί και πεντακάθαρο μουνάκι της για αρκετή ώρα το οποιό έδειχνε να το απολαμβάνει. Δάχτυλο δεν δέχτηκε! Στη συνέχεια πέρασμα σκούφου και τελείωμα στα 4!! Πρόκειτα για μία πολύ εμφανίσιμη κοπέλα, ευγενική πουνσε ρωτάει πώς σου αρέσει τι, που μιλάει πολύ καλά τα Αγγλικά και μπορείς άνετα να συννενοηθείς μαζί της και με πολύ ωραίες απόψεις! Ελπίζω να βοήθησα στην επόμενη επιλογή σας! Αυτά απο μένα, να περνάτε καλά και να γαμάτε ακόμα καλύτερα!!!

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ακριβείς
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Elganador AvatarElganadorΜηνύματα: 564 Κριτικές: 147

Ιστορίες: 0

Απόλαυση Αξιολόγηση: 9.67 — 19/11/2022 - 16:13
Απόλαυση Αξιολόγηση: 9.67 — 19/11/2022 - 16:13

Τι να πω για αυτή την κοπέλα 

Μου την σύστησε ανεπιφύλακτα ο GPD.

 μπορώ να πω ότι είχε απόλυτο δίκιο 

Η κοπέλα κεντάει

Ψηλή ευθυτενής Με λευκή επιδερμίδα χωρίς καμιά μουτζούρα στο σώμα της.

Ουκρανία από Κίεβο

Είναι ίσως το καλύτερο ραντεβού της χρονιάς

Με υποδέχτηκε με ένα φούξια φορεματάκι σε ένα πεντακάθαρο δωμάτιο

Συστηθήκαμε έκανα Το ντουζάκι μου

Και πήγα στο κρεβάτι Και την  περίμενα

Ξάπλωσε δίπλα μου και με γέμισε με φιλιά παθιασμένα 

Έτσι όπως φιλιόμαστε κατέβηκα και της έκανε ένα ωραίο πινέλο

Όπου φάνηκε ότι το ευχαριστήθηκε

Μετά ήρθε η σειρά μου όπου μου έκανε μία εξαιρετική πίπα

Κάναμε έρωτα όχι σεξ σε διάφορες στάσεις Και φιλιόμασταν συνέχεια

Κάναμε έρωτα δύο φορές όπου εκεί επικρατούσε ο Αισθησιασμός

Δεν μπορώ να περιγράψω το πως κάναμε έρωτα, απλά Να πω ότι  είναι μία Αισθησιακή Ενθουσιώδης πολύ καλή σύνοδος

Η επικοινωνία με το γραφείο άψογη και αξίζουν πολλά μπράβο μακάρι να μας φέρει κι άλλες τέτοιες κοπέλες

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο στήθος
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Τατουάζ Καθόλου
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (1)
Daskalosa Avatar Daskalosa 19-11-2022 17:52:06
Ωραιος ρε μαγκα!!!
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Στρατος AvatarΣτρατοςΜηνύματα: 976 Κριτικές: 31

Ιστορίες: 0

Μοντέλο Αξιολόγηση: 9.00 — 17/11/2022 - 18:16
Μοντέλο Αξιολόγηση: 9.00 — 17/11/2022 - 18:16

Με το που είδα το κορίτσι στο site είπα εδώ είμαστε! είχα σκοπό να πάρω την Λικα αλλα δεν την πρόλαβα, έφυγε την επόμενη του διαγωνισμου! Οπότε αποφάσισα να εξαργυρώσω το δώρο μου με την άντα!Το κορίτσι είναι μοντέλο! Ψήλη πολύ και με τα τακουνια ακόμη ψηλότερη! Όλα φυσικά πάνω της! Οι φωτογραφιες είναι ακριβέστατες! Και γενικά το κορίτσι είναι να το χαζεύεις!Έκλεισα πολύ ευκολα και γρήγορα το ραντεβου και η επικοινωνία με το γραφείο ήταν πολύ καλή! Έφτασα στον χώρο της και με το που μπήκα μεσα ξεκινήσαμε με γλωσσώφιλα! γδυθήκαμε και αρχισε να με γλύφει! δεν ήθελα και πολύ μου είχε γίνει κάγκλελο και μόνο που την έβλεπα! στην συνέχια της ανταπεδωσα και εγω με ένα ωραιο γλυφομούνι το οποίο δείχνει να της αρέσει πολύ! Ξεκινήσαμε ιεραποστολικά και χαλαρα για κανενα 5λεπτο και την συνέχεια με καβάλισε ανάποδα οπου και εκεί ήρθε και το πρώτο τέλος! Ντουζάκι, λίγο σόσιαλ οπου το έχει αρκετά! τα αγγλικά  της είναι σε καλό επίπεδο! και ξανα ξεκίνησε το γλύψιμο! μέτα απο λίγο άρχισε να μου σηκώνετε αλλά με το που φορούσα προφυλακτικό για να γαμήσω έπαιρνε την κατιούσα! την γάμησα λίγο όντας μαλακοκάβλης αλλά το πήρα απόφαση και σταμάτησα! Έβγαλα προφυλακτικο και συνέχισε με πίπα και τελείωσα με το χέρι στα βυζάκια της! Συνήθως τα καταφέρνω μεσα σε μια ώρα να ρίχνω δύο μπαλάκια! τωρα δυσκολκέυτικα! ίσως φταέι που έπιασα τα 35! Το μικρό μου παράπονο απο την συνάντηση είναι ότι δεν επαίρνε πρωτοβουλίες όταν χρειάζοταν... Πάντως μπορώ να πω ότι ήταν μια πολύ καλή συνάντηση και το κορίτσι είναι σουπερ! για μένα που είμαι και μοντελάκιας ήταν το καλύτερο δώρο! Ευχαριστώ πολύ το γραφείο και το φόρουμ για τον διαγωνισμό! 

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Ηλικία πελάτη 30-39
Φωτογραφίες Ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Τατουάζ Καθόλου
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
gpd AvatargpdΜηνύματα: 2518 Κριτικές: 171

Ιστορίες: 0

όμορφη κοπέλα Αξιολόγηση: 8.50 — 16/11/2022 - 10:46
όμορφη κοπέλα Αξιολόγηση: 8.50 — 16/11/2022 - 10:46

Η επικοινωνία με το γραφείο μια χαρά και με κατανόηση.
5' πριν την άφιξη της νεαράς μας τους καλώ για να το αλλάξω ή να το ακυρώσω , πλακωνόντουσαν οι ένοικοι της πολυκατοικίας στην είσοδο για το πετρέλαιο, η απάντηση της Νικόλ : με γάμησες και δεν βλέπω να γαμάς σήμερα καυλιάρη μου.
Εν τέλει με έχωσε μετά από ένα δίωρο .
Την ευχαριστώ πολύ !
Αλλά και πάλι τους κάλεσα πριν το ραντεβού, είχε έρθει ο γκόμενος της γειτόνισσας να την παραλάβει για έξοδο , που να βγει η άλλη στην ώρα της άργησε κάνα δεκάλεπτο , γαμώ την αγανάκτηση μου .
Λέω στο κέντρο να κόψει ταχύτητα ο οδηγός και άμα λείπει το τάδε αυτοκίνητο όταν με το καλό φτάσουν ας μπουκάρει η νεαρά μας μην πέσει και κανένας μετεωρίτης στην γειτονιά.
Ανέβηκε η νεαρά μας στο σπίτι επιτέλους , Ψηλή κοπέλα και πάνω στα δεκάποντα ακόμη πιο ψηλή, πολύ όμορφα και κομψά ντυμένη , μου θύμισε μία άλλη κοπέλα του γραφείου στο ντύσιμο.Πρόσωπο όμορφο , κορμάκι καλλίγραμμο , πεντακάθαρο από μπογιές και προσθετικά . Στηθάκια μικρά , λαχταριστά , ποπουδάκι στην θέση του , ποδάρες για να στεγνώσει στο στόμα σου από το πολύ γλύψιμο. Αγγλικά μια χαρά.
Φιλάκι και πέρασε για φρεσκάρισμα, ζήτησε και χυμό, αλκοόλ - τσιγάρο δεν.
Επιστροφή με μαύρα σέξι εσώρουχα και αρχίσαμε τις ερωτικές περιπτύξεις μας. Πολλά φιλιά και χάδια, το χέρι της μες το βρακί μου και τα δικά μου στα όμορφα οπίσθια της. Γδυθήκαμε και άρχισα να εξερευνώ το κορμάκι της με την γλώσσα μου , πρώτη στάση στα στηθάκια της και δεύτερη διαρκείας στο μουνάκι της. Δακτυλάκι Νο αλλά την γλώσσα την θέλει για να υγρανθεί. εναλλαγή στάσης με εκείνη πια στα γόνατα , σχετικά καλή πιπούλα όχι η αξέχαστη αλλά βοηθάει στην ανύψωση, ξώφαλτσα χάιδεψε και τα μπαλάκια με την γλώσσα της.
Σκουφάκι μιας και χειμωνιάζει και ερωτευτήκαμε ιεραποστολικά, χωρίς βιασύνες , πολύ αγαπησιάρικα , χάδια - φιλιά - αγκαλίτσες - αναστεναγμούς. Τελείωσα και περάσαμε για μπανάκι.
Το δεύτερο ημίχρονο και αυτό κύλησε σε αισθησιακούς ρυθμούς, γέμισε το σπίτι με καρδούλες και αρκουδάκια. Η μόνη προσθήκη ήταν να καθίσει πάνω μου αλλά ζορίστηκε λιγουλάκι και το ξαναγυρίσαμε στο ιεραποστολικό.
Χαζοκουβεντούλα μετά το φρεσκάρισμα της αλλά και αρκετά αμήχανη την στιγμή που δεχόταν τα χρήματα.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Ηλικία πελάτη 40-49
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Τατουάζ Καθόλου
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (3)
geroksouras Avatar geroksouras 16-11-2022 11:27:22
αφου ηταν αμηχανη την ωρα που εδινες τα χρηματα τι τα εδωσες κι εσυ; για να την στεναχωρησεις και να την κανεις να νομιζει οτι ηταν καμια πουτανα;
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
gpd Avatar gpd 16-11-2022 12:17:08
ναι
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Paparovicz Avatar Paparovicz 16-11-2022 12:32:51
@gpd με εμενα τα ρουφηξε σαν καζινομηχανη,
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

Ιστορίες: 0

ΔΙΑΜΑΝΤΙ ΠΑΝΤΟΤΙΝΟ Αξιολόγηση: 9.67 — 14/11/2022 - 22:48
ΔΙΑΜΑΝΤΙ ΠΑΝΤΟΤΙΝΟ Αξιολόγηση: 9.67 — 14/11/2022 - 22:48

--Με έχουν ζώσει τα φίδια να δω την ‘Αντα τέτοιο κορμί πρέπει να το δω από κοντά????, μήνυμα στους αγγέλους να την κλείσουμε για μια επίδειξη μόδας στο αγαπημένο μου πόρνο κατώφλι.
--Παρφουμαρίζομαι και δεν βλέπω την ώρα και την στιγμή να την επεξεργαστώ σαν ακατέργαστο διαμάντι. Με το που ανοίγω την πόρτα αντικρίζω ένα ψηλό μοντελέ Τουρακι με καρέ μαλλάκι γύρω στο 1,80 με τακούνια, τυλιγμένη με μια Burberry καπαρντίνα, μου έφυγε το καφάσι και το σαγόνι????. Μου το κλείνει με ένα ωραίο πιασάρικό φιλί????, τις λέω πέρνα στα ενδοτέρα να γνωριστούμε, και εκεί τρώω τα πρώτα εγκεφαλικά???? αρχίζει και γδύνεται σαν κανονικό μοντέλο μέσα από την καπαρντίνα τα εσώρουχα τις Victoria’s Secret ΩΩΩΩΩ Θεέ μου τι μουνι είναι αυτο θα το γευτώ μέχρι τελικής πτώσεως????. Σώμα μοντέλου, βυζί 2στην καλύτερη πανοραμική θέση μόνο που εδώ μου τα χάλασε λίγο άκρα ολίγον ατημέλητα και απεριποίητα αλλά το όλο θέαμα τα ακύρωνε από μόνο του και λίγη οδοντοστοιχία να ξεπροβάλει λίγο αλλά όχι κάτι άσχημο.
--Την πετάω στο κρεβάτι και αρχίζω την κοπή του διαμαντιού για τυχόν ατέλειες, αρχίζω να την γλύφω ????παντού και αυτή με μανία να με φιλάει σαν να έβλεπε πρώτη φορά άντρα μπροστά της, κατεβαίνω στα χαμηλά αρχίζοντας να κάνω εκσκαφές με την γλώσσα μου???? και το Τουρακι να αρχίζει να ηδονίζεται και να τσιμπάει τις ρόγες της με μανία δάχτυλα με απέτρεπε να τα βάζω οπότε γυρίζω ανάποδα???? να νιώσει το κομπρεσέρ μέσα της με το μητσαρα να έχει βρει την πουτανα την χαρά την ίδια, δεν έβγαινε ούτε με σφαίρες από την στοματοτρυπα????. Την σηκώνω την βάζω στο πάτωμα γονατιστή εκεί λίγο έβγαλε άρνηση στο ότι δεν ήθελε ζοριλίκια και πολλά γιατί το πήγα απότομα οπότε ας μην χαλάσει η φάση την άφησα να κάνει παιχνίδι από μονή της με πιπώνε όλη την ώρα και εγώ από πάνω να καμαρώνω. Οπότε ήρθε η ώρα του σκούφου την γύρισα ανάσκελα στο κρεβάτι και την σφυροκόπησα ????για λίγο και ήρθα. Όχι όπως το ήθελα αλλά και έτσι δεν πήγε άσχημα γυρίζει με κοιτάει αυτό ήταν θέλω κι άλλο ρε την πουτανα αχόρταγη μου ήρθε τις λέω μην ανησυχείς έχει και δεύτερο γύρο σηκώνεται με μια χαρά πάει για ντους και στρόγγυλο ξάπλωσε και με περίμενε για την δεύτερη γύρα.
--Αρχίζουμε ξαπλωμένοι τις κουβέντες μας είναι από Ουκρανία σπουδάζει ψυχολογία και είναι μοντέλο στον ελεύθερο χρόνο της και για να τον γεμίσει ολόκληρο πηδιέται ασύστολα????. Αρπαζόμαστε σε κάτι ξεγυρισμένα και κολασμένα φιλιά με εμένα να θέλω να την ξεκολιάσω αλλά ο μητσαρας είχε δηλώσει άρνηση????, κατεβαίνω να κερδίσω χρόνο με γλυφομουνι την στέλνω αδιάβαστη έχυσε με την μια, βλέποντας την αρχίζει και ο μητσαρας να κάνει την εμφάνιση του. Με πλάκωσε σε κάτι λαρυγγικά αφού αφηνοντας και τα δάχτυλα μου μέσα στο μουνι της εκεί που δεν ήθελε τώρα τα γούσταρε με χίλια. Σκουφί και έγινε το έλα να δεις πίσω κολλητό με σφυροκόπημα????, ανάσκελα με σφυροκόπημα????, τα πόδια της πάνω μου με σφυροκοπήματα????, με λίγα λόγια του μουνιου έγινε και τσόντα να προβάλλεται από πίσω μας για υποβοήθηση αλλά ο μητσαρας ανένδοτος???? δεν το συζητούσε να έρθει μέχρι που μας πήγε έτσι μέχρι την λήξη και ακόμα δεν θέλαμε να ξεκολλήσουμε ο ένας από το σώμα του άλλου. Σηκώθηκε πήγε φρεσκαρίστηκε άφησα το αντίτιμο το οποίο το άξιζε με χίλια, σκέπασε τα εσώρουχα της με την καπαρντίνα της μέχρι που την ξεπροβόδησα και δεν έλεγα να κλείσω την πόρτα την χάζευα που περπατούσε υπό τον ήχο της Γόβα της, είπαμε ότι αφήσαμε δουλίτσες στην μέση και με την πρώτη ευκαιρία τα κορμιά μας θα ξανανταμώσουν για Τρελά Τρελά Γαμησια????.
--Αντα διαμάντι ανεκτίμητης αξίας ακατέργαστο και λαμπερό, από Σώμα σκίζει ότι βλέπεται στις φωτός και ακόμα καλύτερο πρόσωπο ότι φαίνεται, το μόνο που θέλει να το πας μαλακά να σε γνωρίσει μόλις γίνει το Connected People μεταμορφώνεται στην πιο Γαμιολα που έχω δει στην ζωή μου ήθελε να με ξεσκίσει και να με φάει ζωντανό για αυτό τα Διαμάντια είναι παντοτινά για όσους ξέρουν να τα διαλέγουν.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Τατουάζ Καθόλου
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (2)
Daskalosa Avatar Daskalosa 15-11-2022 00:10:11
Μπραβο παιχταρα μου!! Παντα τετοια!!
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
gpd Avatar gpd 16-11-2022 10:16:59
Διαμάντια είναι παντοτινά αλλά και ακριβά 
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money