Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Victoria  (Golden Τouch)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Πόλη: Αθήνα
  • Link: Προβολή
  • Κριτικές: 4
  • Προβολές: 175

    Κριτικές Χρηστών

    trikagkelo AvatartrikagkeloΜηνύματα: 52 Κριτικές: 14

    Ιστορίες: 0

    Ωραιο κοντοπουτανο Αξιολόγηση: 8.00 — 19/03/2023 - 22:04
    Ωραιο κοντοπουτανο Αξιολόγηση: 8.00 — 19/03/2023 - 22:04

    Πρωτη μου φορα στον χωρο και κατα μεσο ορο καλος και απο καθαριοτητα και απο διακοσμηση. Η υπηρεσια ηταν τυπικη προς ευγενικη ενω απο γυναικα επελεξα την Βικτωρια που ηταν νεα και γλυκουλα στο προσωπο. Κοντοπουτανο με μικρα βυζια και γλυκο κωλαρακι ενω το δερμα της βελουδινο ακομα. 

    Εδωσα 50 ευρω για το απλο μισαωρο και ξεκινησαμε με το μασαζ της που ειναι πολυ απλο, ισια σια που το κανει δηλαδη. 

    Στην συνεχεια μου εκανε μια συμπαθητικη πιπα με καποτα και πριν αρχισουμε το σεξ της εγλειψα τα  βυζια που ηταν και το μονο μερος στο οποιο επιτρεπεται συμφωνα με τα λεφτα που εδωσα. Το γαμησι εγινε σε doggy με ωραιο στησιμο και συμμετοχη. Προσποιηθηκε ωραια οτι χυνει και μου προκαλεσε οργασμο την τελευταια στιγμη. Παρολο τις περιορισμενες υπηρεσιες μπορω να μπω οτι ειναι μια περιπτωση που αξιζει να θυμασαι.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 30 λεπτά
    Κόστος (€) 50
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Με προφυλακτικό
    Τήρηση Υπηρεσιών
    Συμπεριφορά Ευγενέστατη
    Ποιότητα Μασάζ Μέτριο
    Πρωκτικό Όχι
    Καθαριότητα Χώρου Καλή
    Πρωκτικό Όχι
    Στήθος Φυσικό
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    HERCULES AvatarHERCULESΜηνύματα: 0 Κριτικές: 1

    Ιστορίες: 0

    ΑΣΤΕΡΙ Αξιολόγηση: 10.00 — 29/01/2023 - 18:59
    ΑΣΤΕΡΙ Αξιολόγηση: 10.00 — 29/01/2023 - 18:59

    ΑΨΟΓΗ ΕΝΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΤΟΥ ΜΑΓΑΖΙΟΥ!

    ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΓΛΥΚΟ ΚΑΙ SEXY ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΜΕ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ ΚΟΡΜΙ ΦΥΣΙΚΟ ΔΥΝΑΤΟ ΔΕΙΧΝΕΙ ΓΥΜΝΑΣΜΕΝΗ ΕΥΓΕΝΙΚΗ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΗ.

    ΔΕΡΜΑ ΛΕΙΟ ΚΑΙ ΑΨΕΓΑΔΙΑΣΤΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΚΑΙ ΣΤΑ ΣΤΗΣΙΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΕ ΦΟΒΕΡΟ ΜΟΥΝΑΚΙ ΣΤΗΝ ΑΙΣΘΗΣΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΟ ΚΑΙ ΤΟ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ ΔΕΝ ΠΡΟΣΠΟΙΕΙΤΑΙ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΑΝΕΤΑ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΠΕΡΝΑΣ ΑΞΕΧΑΣΤΑ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΣΑΙ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙΣ.

    ΩΡΑΙΟ ΑΠΑΛΟ ΜΑΣΑΖ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΖΟΡΙΖΩ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΜΕ ΠΙΕΖΕΙ ΜΕ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΤΗΣ ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΡΩ ΑΛΛΙΩΣ.

    ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΗ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ΓΕΝΙΚΩΣ ΕΧΕΙ ΜΑΤΑΡΕΣ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΦΥΣΙΚΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΕ ΡΩΓΕΣ ΓΙΑ ΓΛΥΨΙΜΟ ΥΠΕΡΟΧΟ ΚΩΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΕΙ!

    ΣΥΝΟΠΤΙΚΑ ΔΕΧΝΕΙ ΤΟ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΗΣ ΔΙΠΛΑΝΗΣ ΠΟΡΤΑΣ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΦΩΤΙΑ ΜΕΣΑ ΤΗΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΜΕΝΕΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΑΞΕΧΑΣΤΗ!!


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 80
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτόν τον μήνα
    Ηλικία πελάτη 30-39
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Με προφυλακτικό
    Τήρηση Υπηρεσιών
    Συμπεριφορά Ευγενέστατη
    Ποιότητα Μασάζ Άψογο
    Πρωκτικό Όχι
    Καθαριότητα Χώρου Άψογη
    Στήθος Φυσικό
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (2)
    Συναγωνιστή στα 80 ευρώ περιλαμβάνεται μία φορά σεξ ή δύο;
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    HERCULES Avatar HERCULES 30-01-2023 00:32:07
    ΕΜΕΝΑ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΜΟΥ ΕΦΤΑΣΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΧΑΡΗΚΑ.. ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΑ ΡΩΤΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΧΥΣΕΙΣ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΡΩΤΗΣΕΙΣ.
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    glastras AvatarglastrasΜηνύματα: 104 Κριτικές: 23

    Ιστορίες: 0

    Γλυκο μουνακι Αξιολόγηση: 8.00 — 13/12/2022 - 02:46
    Γλυκο μουνακι Αξιολόγηση: 8.00 — 13/12/2022 - 02:46

    Απο τις γυναικες που ειχε, η Βικτωρια ηταν η μικροτερη σε ηλικια αλλα και η πιο γλυκια στην παρουσιαση.

    Αλος πελατης δεν την περιμενε οποτε μπηκα στο δωματιο κο προετοιμαστηκα καταλληλα.

    Το κοριτσι εμφανιστηκε λιγο αφου ετοιμαστηκα με διαθεση για σοσιαλ την οποια εκτιμησα και εκμεταλλευτηκα στο επακρο. 

    Η προθεση της επισκεψης μου ομως ηταν να γαμησω και παραλειψαμε το μασαζ λογο του οτι δεν υπηρχε ο χρονος.

    Αρχισε να με γλειφει στο λαιμο, στα βυζια και εκανε πολυ καλη δουλεια. Αρχισα να κανω και εγω τα ιδια στο σωμα της και τελικα καταληξαμε με ενα καλο τσιμπουκι. Το σωμα της αλλα και το προσωπο της ειναι ωραια, οντος λογος να την παρεις και ας μην την ξερεις. Στα προκαταρκτικα μου ανταποκριθηκε με αναστεναγμους και μερικες φορες ειδα και ανατριχιλες. 

    Την εβαλα απο κατω και αρχισα να την γαμαω στην αρχη αργα αλλα οσο περναγε ο χρονος εδινα ολο και περισσοτερο πονο. 

    Το μουνι της ειχε καλη αισθηση και η γκομενα το ζουσε το γαμησι, με εσφιγγε μεσα της με το ποδια και με τα χερια. Ακομα δεν την ειχα παρει πισωκολλητο και ο κωλος της δεν ειναι να τον παραλειπεις, πραγματικα... Στηθηκε στα τεσσερα πολυ καλα και αρχισα το καλο γαμησι με ορεξη και παθος. Ακομα και η ιδια το γουσταρε ακομα περισσοτερο που ειχα την κατασταση στα χερια μου και οι αναστεναγμοι γινανε δυνατα βογγητα. Στο τελος την εχυσα πανω στο κωλαρακι που θα με τρελαινε να το γαμουσα αλλα αναλ δεν κανει.

    Ολα κυλησαν ωραια και εφυγα ικανοποιημενος απο το μαγαζι

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 30 λεπτά
    Κόστος (€) 50
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Τήρηση Υπηρεσιών
    Συμπεριφορά Ευγενέστατη
    Ποιότητα Μασάζ Μόνο σεξ
    Πρωκτικό Όχι
    Καθαριότητα Χώρου Καλή
    Στήθος Φυσικό
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    alepotrupa AvataralepotrupaΜηνύματα: 151 Κριτικές: 41

    Ιστορίες: 0

    Μονο για σεξ... Αξιολόγηση: 7.83 — 20/11/2022 - 01:49
    Μονο για σεξ... Αξιολόγηση: 7.83 — 20/11/2022 - 01:49

    Επισκεφτηκα το μαγαζι σε βραδυνη ωρα και ειχε τρεις κοπελες μεσα, με την υπηρεσια να κανει ωραια παρουσιαση και τον χωρο να αστραφτει απο καθαριοτητα.

    Επελεξα την πιο μικρη σε ηλικια που ηταν η Βικτωρια αλλα και την πιο ομορφη για τα δικα μου γουστα. 

    Ειναι κοντη, οχι πανω απο 160, γλυκια στο προσωπο και πολυ καλη στο σωμα με εξαιρεση τα βυζια που εχουν το μειονεκτημα να ειναι μικρα. 

    Στο δωματιο αφεθηκε σε ενα gfe ρυθμο που εκανε πραγματικα ωραια. Ειναι πολυ καλη στο να σε φιλαει και να σε γλειφει στο σωμα, προκαλει καυλες με τον ιδιαιτερο τυπου γκομενας τροπο της. Καπου καπου ξεχνας οτι εισαι με μια πουτανα... Το μασαζ το αφησαμε για το τελος με δικη μου αποφαση γιατι δεν με ενδιεφερε και τοσο. 

    Μου εκανε ενα αργο τσιμπουκι πριν την γαμησω για το οποιο εχω να πω οτι ξερει να κραταει πολυ ωραια το καυλι στο στομα της, το γλυφει μαλακα και τον προσεχει τον πουτσο σαν πολυτιμο δωρο. 

    Το μουνι της εχει καλη αισθηση και με το γαμησι που κανει δειχνει οτι της αρεσει το επαγγελμα της για αλλη μια φορα. Ξερει να κανει καλο καβαλημα και στηνεται πολυ καλα για να την σκισεις. 

    Αισθηση μου εκανε οτι ολα φαινοταν φυσικα, δεν εβλεπα προσποιηση.

    Την εχυσα στο κωλο της που ειναι το πιο ομορφο σημειο στο σωμα της. 

    Μου εκανε ενα μασαζ λιγων λεπτων το οποιο ηταν απλα μετριο αλλα μονο για τις υπηρεσιες της στο σεξ και την ωραια της εμφανιση θα την επισκεφτω ξανα.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 30 λεπτά
    Κόστος (€) 60
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Τήρηση Υπηρεσιών
    Συμπεριφορά Ευγενέστατη
    Ποιότητα Μασάζ Μέτριο
    Πρωκτικό Όχι
    Καθαριότητα Χώρου Καλή
    Πρωκτικό Ναι
    Στήθος Φυσικό
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks