Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 19

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

grillis AvatargrillisΜηνύματα: 137 Κριτικές: 30

Ιστορίες: 0

Καλη για μια φορα Αξιολόγηση: 7.33 — 14/12/2022 - 02:47
Καλη για μια φορα Αξιολόγηση: 7.33 — 14/12/2022 - 02:47

Αργα το βραδυ αποφασισα να επισκεφτω μερικα μαγαζια, να βρω μια να βγαλω τις ορμες μου. Σε αυτο το μαγαζι και μετα απο σχετικη ξενερα με οτι ειχα δει στα προηγουμενα ειδα την Vika που ειναι εμφανισιακα καλη κατα το σαλοναρισμα.

Ο χωρος ειναι καθαρος και η υπηρεσια σε προσεχει, ολα μου μοιαζανε θετικα και εδωσα τα χρηματα ωστε να κλεισει το ψαξιμο και να κανω και την δουλεια μου. 

Ειναι μια κοπελα μετριου αναστηματος με επιπεδη κοιλια και αρχικα φαινεται εκτος απο ευγενικη και με καλη διαθεση.

Στο δωματιο αποκαλυψε και τα βυζια της που μεχρι εκεινη τη στιγμη τα ειχα δει μονο με στηθοδεσμο και ειναι απογοητευση λογω της χαλαροτητας. Απο τα υπολοιπα χαρακτηριστικα ομως και ιδιαιτερα απο κωλο δεν μπορεις να εχεις κανενα παραπονο. 

Στις υπηρεσιες ειναι καλη, προσεκτικη για να σε κανει να περασεις καλα. Κανει προετοιμασια με φιλια και γλειψιματα στο σωμα και μετα τσιμπουκι με καλο γλειψιμο στον πουτσοκεφαλο. 

Στο σεξ στηθηκε καλα στα τεσσερα, σταση που επελεξα μετα απο αδιαμφισβητητη συμπαθεια που απεκτησα για τον πισινο της. Η συμμετοχη καλη αλλα χωρις κατι που θα θυμαμαι ενω το μουνι της ικανοποιητικο απο αισθηση.

Δεν καναμε αλλαγη στασης διοτι δεν ειχαμε χρονο και οταν την ειδα να προσπαθει λιγο περισσοτερο ειπα να το εκμεταλλευτω και να μην περιπλεκουμε το θεμα.

Γενικα μια μετρια εμπειρια την οποια δεν θα επαναλαβω αλλα για να ειμαι ειλικρινεις δεν εκλαψα τα λεφτα μου. 

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 15 λεπτά (Απλό)
Κόστος (€) 50
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
Καθαριότητα Χώρου Άψογη
Συμπεριφορά Υπηρεσίας Πολύ ευγενική
Στήθος Φυσικό
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money