Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

P.vim AvatarP.vimΜηνύματα: 2861 Κριτικές: 39

Ιστορίες: 0

Θα μπορουσε να ηταν τοπ κοντ..νο αλλα δεν... Αξιολόγηση: 7.83 — 04/11/2022 - 19:51
Θα μπορουσε να ηταν τοπ κοντ..νο αλλα δεν... Αξιολόγηση: 7.83 — 04/11/2022 - 19:51

Εξαργυρωσα το δωρο μου με την μονικ.

ρισκο μιας και δεν ειδα πουθενα σχολια για την ιδια ,αλλα απο ολες μου εκανε περισσοτερο κλικ .

εμφανησιακα ειναι πολυ κοντα στις φωτο ισως και καλυτερη απο κοντα ωραιο προσωπο και εντονα βαμενο που της παει .

Στηθος φτιαχτο και οχι φυσικο που λεει αλλα σαν φυσικο πολυ καλη δουλεια  ωραιος κωλος σφυχτος .λιγο πιο κοντη απο οτι λεει .

Γενικα ο ορισμος του κοντοπουτανου .θυμιζει λιγο βερονικα20 και αλινα απο το βουνο  το σωμα της οσοι ξερουν.

Υπηρεσιες  καλες σχετικα  αν εξαιρεσεις το μεγαλο φαουλ  οτι δεν κανει owo παρολο που το γραφει στις υπηρεσιες της αλλα τουλαχιστον περιποιηται καλα τη γυρω περιοχη.στο σεξ συμμετεχει αρκετα και το ζει  σε ολες τις στασεις .βαζει και λιγο τζελ .

Δευτερο γυρο δεν ειχαμε μια και  δεν ειχε 2ο προφυλακτικο (απαραδεκτο !! Η φθηνη /πονηρη δικαιολογια για να αποφυγει το 2ο γυρο )  και περιμεναμε τη φιλη της να μας φερει μετα 25 λεπτα παντως που τελειωνε η ωρα  δεν το ειχε φερει ακομα .τα συμπερασματα  δικα σας .στο σοσιαλ ευχαριστη και χαμογελαστη συνεχως.απο βραζιλια μου ειπε με καλουτσικα/συνενοησιμα  αγγλικα .

οπως λεει και ο τιτλος θα ηταν τοπ αν τηρουσε το owo  και ειχαμε και 2ο γυρο χωρις φθηνες δικαιολογιες 

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (6)
geroksouras Avatar geroksouras 04-11-2022 20:19:21
οι λατινες το κανουν αυτο με το στοματικο με, οταν δουν οτι δεν εχουν δουλεια μετα το γυρνανε
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
kazakos Avatar kazakos 04-11-2022 23:20:13
ευτυχώς που ήταν δώρο, αλλά διακρίνω οτι VFM 6. γιατι; αφου δεν έδωσες χρήματα
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
P.vim Avatar P.vim 05-11-2022 01:37:15
Ναι εχω διαβασει σε πολλες  κριτικες οτι δεν τηρειται αυτη η υπηρεσια  κυριως απο τις συγκεκριμενες .κατι πρεπει να γινει με αυτο. Δεν θες κοπελα μου ? Πολυ ωραια πηγαινε στο μεταξουργειο με 10 ε και μην κανεις και θα σου πω  και μπραβο αλλα για 150 απο μενα ειναι οχι θα πω σαν μια αλλη παπαγεωργιου η εστω αν δεν το κανεις να το γραφει το σαιτ να ξερει και ο αλλος τι παιρνει 
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
P.vim Avatar P.vim 05-11-2022 01:49:32
Το εχω αναφερει και σε μια παλαιοτερη συζητηση  οτι εκ των πραγματων για να βαθμολογησεις vfm πρεπει να πληρωσεις κατι .απο την στιγμη που δεν πληρωνεις κατι τι αξια εχει αν ειναι 1  , 6  η 10? Απλοι αριθμοι που ανεβαζουν /κατεβαζουν το μεσο ορο.δλδ να εγραφα 4 σειρες κριτικη και να εβαζα vfm 10 θα σε βοηθουσε περισσοτερο?  το ρεζουμε ειναι το κειμενο και γραφω ολα τα συν και πλην για μενα .απο κει  περα νομιζω μπορεις να καταλαβεις καλυτερα αν ειναι για 1  6 η 10 
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
geroksouras Avatar geroksouras 05-11-2022 12:18:28
ναι η λατινες πραγματικα αποφευγουν στο πρωτο τους τουρ τα φιλια και το ελευθερο στοματικο. Φιλια εδωσε;
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
giorgos2226 Avatar giorgos2226 05-11-2022 22:46:30
Αυτο με το στοματικο πιστευω ειναι οτι χειροτερο και μιας και πονηρευτηκα οταν ξαναπαρω καποια απο γραφειο θα χω κανα προφυλακτιρα στην τσεπη...χαχα
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money