Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Πόλη: Αθήνα
  • Link: Προβολή
  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 65

    Κριτικές Χρηστών

    bigmountain89 Avatarbigmountain89Μηνύματα: 954 Κριτικές: 100

    Ιστορίες: 0

    Κάντε έρωτα, όχι πόλεμο Αξιολόγηση: 8.67 — 09/01/2023 - 23:08
    Κάντε έρωτα, όχι πόλεμο Αξιολόγηση: 8.67 — 09/01/2023 - 23:08

    Εκείνη την μέρα, είδα ότι είχε προσφορά για τον ένα μήνα που είναι ενεργή. Οπότε άρπαξα την ευκαιρία να τη συναντήσω. Της έστειλα το πρωί της ίδιας μέρας, απάντησε αμέσως και κανονίστηκε μεσημεριανή συνάντηση στο γνωστό ξενοδοχείο.

    Φτάνω νωρίτερα για να έχω άνεση χρόνου, την ενημερώνω για το δωμάτιο και περίμενα. Σκάει μια όμορφη μελαχρινή με μακριά μαλλιά, petit σώμα, με μάυρο ολόσωμο μίνι φορεματάκι, τακούνια και γυαλάκια μυωπίας. Συστηθήκαμε και χωρίς πολλά, γδύθηκε για μπάνιο ενώ περίμενα στο κρεβάτι. Της πάνε τα γυαλιά, αλλά είναι ομορφότερη χωρίς.

    Το σώμα τις λίγο άγριο, χαρακτηριστικό των πολύ νέων κοριτσιών, η κοπέλα μικροδείχνει λίγο και μου άρεσε αυτό. Βυζάκι και κωλαράκι μικρά, αλλά όμορφα, και ταιριαστά με το σωματότυπο της. Ρώγες να τρελαίνεσαι. Έχει τατουάζ, εμένα μου άρεσαν.

    Ξάπλωσε δίπλα μου, λίγο αγκαλίτσες κι αμέσως γλωσσόφιλα με πρωτοβουλία της. Ο πούτσος μου σηκώθηκε γρήγορα, έσκυψε για πίπα. Πάρα πολύ καλή, υγρή με αρκετό σάλιο, μπορούσε να τον πάρει όλο μέσα αλλά φάνηκε να ζορίζεται λίγο, οπότε δε το συνέχισα. Είχα καυλώσει τόσο πολύ, που λέω, πρέπει να την περιποιηθώ κι εγώ. Οπότε την ξαπλώνω για ένα γλυφομούνι μούρλια, ήταν καθαρή. Έγλυψα και την κωλοτρυπίδα της, ήταν καθαρή και υπέροχη που σε προϊδεάζει για ακολασίες. Δέχεται δάχτυλο και σπαρτάραγε το κορίτσι μας. Γλύψιμο με ταυτόχρονο τρίψιμο κλειτορίδας, τα δάχτυλα μου έγιναν υγρά. Είχε αφεθεί πλήρως.

    Με τραβάει για λίγα γλωσσόφιλα πριν περάσουμε στον αγώνα. Με ξαπλώνει και με καβάλησε μεμιάς. Τα σώματα μας έγιναν ένα και νιώθαμε την ανάσα του άλλου, ενώ της έβαζα δάχτυλο από πίσω. Αυτό δεν ήταν σεξ, ήταν έρωτας. Την ξαπλώνω για ιεραποστολικό, ο ρυθμός ήταν αργός και αισθησιακός, οι ανάσες μας βαριές, μείναμε έτσι αρκετά λεπτά πριν περάσω στον κώλο της. Αρχικά φοβήθηκα μήπως πονέσει, γιατί ήταν στενή, αλλά μπήκε όλο μέσα, αργά και βασανιστικά, χωρίς καν να βάλει τζελ. Βέβαια εδώ να πώ ότι δεν ξέρω αν είχε βάλει από πριν όσο ήταν στο μπάνιο. Δεν είδα όμως υποψία τζελ όταν την έγλυφα. Εντυπωσιακό!

    Ο πούτσος μου στον κώλο της και τα δάχτυλα στο μουνί της. Την έβλεπα να αναστενάζει και τρελαινόμουν. Γουστάρει φουλ και προσπάθησα με τα δάχτυλα να παίξω πιο άγρια με το μουνί της, φάνηκε όμως ότι δεν το αντέχει, οπότε το άφησα. Ανά στιγμές το κεφάλι μου ακουμπούσε το δικό της και το eye contact ηταν τρελό.

    Τη γύρισα στα 4 όπου είχε καλό σπάσιμο μέσης πριν περάσουμε πάλι στο ιεραποστολικό για να χύσω όσο πιο δυνατά μπορώ στον κώλο της ενώ την κοιτάω να βγάζει έναν μεγάλο αναστεναγμό. Την πήγαινα λίγο πιο δυνατά αλλά αντέχει.

    Με ξεζούμισε αρκετά το κορίτσι, που ένιωθα κουρασμένος για συνέχεια, είχα ιδρώσει, εξάλλου δεν έμενε αρκετός χρόνος. Οπότε κουβεντιάσαμε ευχάριστα, κάναμε και την πλακίτσα μας, με υπονοούμενα για επαναληπτικό. Ντύθηκε, την ευχαρίστησα, φιλάκι στα πεταχτά κι έφυγε.

    Τι κρατάω; Το κορίτσι ήρθε με πολύ όρεξη. Στην αρχή είχα την υποψία πώς η φάση δε θα εξελιχθεί όπως το φανταζόμουν, υπήρχε και μια αμηχανία στα πρώτα λεπτά. Όμως μετά τα πρώτα γλωσσόφιλα, φάνηκε ότι το κορίτσι ήρθε για να μου κάνει έρωτα. Πολύ δοτική, δεν είπε πουθενά όχι και το σημαντικότερο, της αρέσει το σεξ. Βέβαια εξαρτάται και το πώς θα της φερθείς, αυτό κατάλαβα. Ήταν μια καταπληκτική συνάντηση με ένα όμορφο κορίτσι, όπου ο έρωτας νίκησε το σεξ. Την ευχαριστώ και σίγουρα θα την ξανασυναντήσω.

    Θα την πάρω και θα πάρουμε τα βουνά!

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 130
    Πόλη Αθήνα
    Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
    Ηλικία πελάτη 30-39
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Υπηρεσίες Πρωκτικό
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (3)
    Antonis78 Avatar Antonis78 09-01-2023 23:44:20
    η ρόγα στην  φωτογραφία βγάζει μάτι.Ισχύει;
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Yannis Avatar Yannis 17-02-2023 22:27:07
    Έρχομαι Αθήνα στις 22 Φεβ πώς μπορώ να βρώ ένα τηλέφωνο ή κάτι άλλο να επικοινωνήσω μαζί της?
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    oxygen Avatar oxygen 09-05-2023 17:20:18
    Καληπερα υπαρχει τηλεφωνο;
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money