Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Νίκη  (Dream Girls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 5
  • Προβολές: 238

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

cuntstory AvatarcuntstoryΜηνύματα: 159 Κριτικές: 32

Ιστορίες: 0

Ψιλή γυναίκα με πολύ διάθεση για Αξιολόγηση: 7.80 — 31/07/2021 - 21:40
Ψιλή γυναίκα με πολύ διάθεση για Αξιολόγηση: 7.80 — 31/07/2021 - 21:40
Ψιλή γυναίκα με πολύ διάθεση για σεξ και πάνω από όλα ανοικτό μυαλό. Αν την βρει μαζί σου σε αφήνει να κάνεις πολλά μαζί της. Έχει πολύ όμορφο σώμα και πρόσωπο επίσης καλό. Από φιλιά με γλώσσα όσα θέλεις και σε κατακτά με τον τρόπο της. Παίρνει συνέχεια πρωτοβουλίες και το σεξ μαζί της δεν είναι ποτέ βαρετό. Επιτρέπει δαχτυλιασμα και γλείψιμο στον πάτο της όσο θέλεις και το απολαμβάνει πραγματικά. Κάνει ωραία παιχνίδια στην ντουζιέρα με μασάζ και πίπα από τις καλύτερες. Τα στησίματα της είναι ωραία και σε φτιάχνει με βρωμόλογα και ενεργό σεξ. Το ραντεβού μας ήταν για μία ώρα αυτή την φορά. Επόμενο ραντεβού θα παιχτεί σίγουρα διωράκι γιατί ο χρονος δεν μου αρκεί για να κάνω αυτά που θέλω. Να έχε υπόψιν ότι δεν είναι πάντα διαθέσιμη οπότε κανονίστε από πριν.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
aggelos_gas Avataraggelos_gasΜηνύματα: 115 Κριτικές: 26

Ιστορίες: 0

Είναι γύρω στα 35 η Νίκη Αξιολόγηση: 7.80 — 09/07/2021 - 19:29
Είναι γύρω στα 35 η Νίκη Αξιολόγηση: 7.80 — 09/07/2021 - 19:29
Είναι γύρω στα 35 η Νίκη και είναι 2 μετρα. Την είχα δει καιρό και γούσταρα να κλείσω ένα ραντεβού μαζί της. Ήρθε στον χώρο μου στο κέντρο της Αθήνας ντυμένη στα μαύρα και με ψηλοτάκουνο. Καθίσαμε και ήπιαμε ένα ποτό και συζητώντας της είπα τι θέλω από αυτήν. Υποσχέθηκε ότι θα περάσουμε μια φανταστική ώρα. Με τα προκαταρκτικά περάσαμε τουλάχιστον ένα εικοσάλεπτο και γίναμε και οι δύο έτοιμοι για σεξ. Την πήγα στον καναπέ και μου στήθηκε στα τέσσερα και άρχισα το γαμήσι από πίσω. Μετά την έβαλα να κάθισε πάνω στο τραπέζι της κουζίνας και συνέχισα να την γαμάω κοιτάζοντας την στο πρόσωπο να παίρνει έκφυλες εκφράσεις. Νιώθει το γαμήσι και το γουστάρει. Όταν ήθελα να χύσω της το είπα και μου ζήτησε να της χύσω τα βυζιά και το έκανα. Μετά από σύντομο διάλειμμα αρχίσαμε ξανά και αυτή την φορά την έκανε εκείνη όλη τη δουλειά. Ήταν πάνω μου για ένα εικοσάλεπτο και γαμιόταν χωρίς σταματημό. Δεν μου ζήτησε να αλλάξουμε στάση και έτσι συνεχίσαμε μέχρι να χύσω. Από ότι καναμε περισσότερο από όλα μου άρεσε η πίπα της. Ξέρει να κάνει καλύτερο από πολλές. Εκτίμησα και την χαμηλότερη τιμή σε σχέση με άλλες και η τελευτά μου κουβέντα είναι ότι αξίζει τα λεφτά
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
cuntstory AvatarcuntstoryΜηνύματα: 159 Κριτικές: 32

Ιστορίες: 0

Στη σελίδα την δείχνει να ειναι Αξιολόγηση: 7.80 — 07/07/2021 - 11:13
Στη σελίδα την δείχνει να ειναι Αξιολόγηση: 7.80 — 07/07/2021 - 11:13
Στη σελίδα την δείχνει να ειναι αφέντρα και να να έχει στραπόν αλλά με την γυναίκα που μίλησα στο τηλέφωνο μου είπε ότι κανει τα πάντα απλά ξέρει καλύτερα απο τις άλλες να χειρίζεται το στραπόν. Εγώ δεν γουστάρω δονητές στον κώλο μου αλλά μου άρεσε η κοπέλα και το στιλ της οπότε έκλεισα το ραντεβού και την επόμενη μέρα ήμουν στο μέρος και την περίμενα. Είχε ντυθεί όντος όμορφα και από την πρωτη κιόλας ματιά καταλαβαίνεις ότι ξέρει πολλά πάνω στο σεξ Μου μίλησε ευγενικά και έσπασε το πάγο γρήγορα. Μιλήσαμε για το τι μου αρέσει και αρχίσαμε τα φιλιά. Ξέρει να φιλαει ωραία και χρησιμοποιεί την γλώσσα. Της χούφτωσα τον κώλο γιατί μου είχε μείνει η εικόνα του στο μυαλό μου απο την στιγμή που τον είδα στις φωτογραφίες. Είναι μικρός αλλά στρογγυλός, ο αγαπημένος μου. Συνεχίσαμε με γλειψίματα και βρεθήκαμε στο κρεβάτι σε στάση 69 να αλληλογλειφώμαστε. Η πίπα της όλα τα λεφτά και απλά δεν μπορούσα να συνεχίσω γλειφωμούνι και την άφησε να με πιπώνει. Η πρωτη στάση ήτα doggy style και την πήρα δυνατά Το μουνί της καλό και η γυναίκα θέλει ξέσκισμα και το φωνάζει για να το κάνεις. Μούδιασα και την άρχισε σε σκληρό γαμήση χωρίς σταματημό για ένα δεκάλεπτο. Όταν έχυσα είχε κοκκινίσει στο προσωπποο και το μουνί της μας είχε γεμίσει και τους δύο μας με υγρά. Πλύθηκα και αρχίσαμε ξανά. Το αποτέλεσμα ήταν ένα ξέσχισμα άνευ προηγουμένου. Στα πέντε λεπτά που μας μείνανε στο τέλος ήπιαμε και έναν χυμό και μετά αποχαιρετιστήκαμε.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
geroksouras AvatargeroksourasΜηνύματα: 5510 Κριτικές: 310

Ιστορίες: 0

Η Νικη ειναι ψηλη γκομενα 1.75 Αξιολόγηση: 8.00 — 30/05/2021 - 07:32
Η Νικη ειναι ψηλη γκομενα 1.75 Αξιολόγηση: 8.00 — 30/05/2021 - 07:32
Η Νικη ειναι ψηλη γκομενα 1.75 35αρα εντυπωσιακα μαυρα μαλλια με λιγο χαλαρο κορμι (μου ειπε εχει επιδερμικη χαλαροτητα γιατι ειχε χασει πολλα κιλα καποια στιγμη) Ηρθε με μια μαυρη καμπαρντινα και μεσα φοραγε ενα στρατιωτικο κορμακι το προσωπο της ειναι πανεμορφο κατα την δικια μου αποψη Συστηθηκαμε και μαλιστα ήξερε με πιο ονομα γραφω στο φορουμ Κανει αν οχι το καλυτερο τσιμπουκι απο τα καλυτερα τσιμπουκια κατα την προσωπικη μου αποψη πεντακαθαρη και παιχνιδιαρα Μια ωρα μονο τσιμπουκι σεξ δεν εκανα μαζι της καθολου πραγματικα το απολαμβανα Εφερε μαζι της πολλα παιχνδια αλλα δεν ηταν του γουστου μου τετοιοι ειδους games( τα εβγαλα ομως φωτογραφια) Πολλα μπραβο και στο γραφειο και στην κοπελα κριμα που δεν συνεργαζονται πλεον Προς τιμη του γραφειου οταν πληρωσα στο τελος η κοπελα μου κρατησε λιγοτερα διοτι ειχαν δωσει εντολη να μου κανουν εκπτωση χωρις να την ζητησω και φυσικα ΔΕΝ την δεχτηκα Θελω φιλοι του dream να σας πω δημοσιως οτι εγω γραφω κριτικες γιατι απλα μου αρεσει να καυχιεμαι, και οτι αν κατι μου βγει μαπα θα βγω να το γραψω και δεν θελω να εχω υποχρεωση για 30ευρω Παντως συγχαρητηρια για την πρωτοβουλια σας
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
lazarakos21 Avatarlazarakos21Μηνύματα: 325 Κριτικές: 61

Ιστορίες: 0

Η Νίκη είναι αφέντρα αλλά εγώ Αξιολόγηση: 8.00 — 11/05/2021 - 22:10
Η Νίκη είναι αφέντρα αλλά εγώ Αξιολόγηση: 8.00 — 11/05/2021 - 22:10
Η Νίκη είναι αφέντρα αλλά εγώ τέτοιες γυναίκες μου αρέσει να τις γαμάω άγρια και να τις βλέπω να χύνουνε. Μίλησα με το γραφείο από την αρχή και συμφωνήσαμε στο τι θέλω και τα γούστα μου. Ήρθε στην ώρα της και ντυμένη καλά και αφού ήπιαμε και οι δυο το ποτό μας της έβγαλα τα ρούχα και την έβαλα αμέσως να ρουφήξει τα αρχίδια μου μέχρι να μου σηκωθεί. Ξέρει καλά την τέχνη του στοματικού και την άφησα να μου δείξει τι σημαίνει πίπα. Όταν χόρτασα με την πίπα την σήκωσα και πήγαμε στο κρεβάτι όπου την γύρισα από πίσω και άρχισα πισωκολλητό. Στη συνέχεια της έπιασα και τα δύο χέρια και τη γάμησα δυνατά με το κεφάλι της να είναι στο μαξιλάρι. Άρχισε να φωνάζει και τότε της έδωσα μερικά χαστούκια στα κωλομέρια. Μπήκε πολύ καλά στο ρόλο και άρχισε να μου ζητάει και άλλο. Έκανα ότι μου ζήτησε και της έκανα άγριο σεξ μέχρι που έχυσα μέσα στην καπότα. Περιττό να πω πως και εκείνη έφτασε σε οργασμό γιατί τέτοιες γυναίκες έτσι θέλουν, να τις ξεσκίζεις.... ξέρω εγώ από αυτά... Πολύ καλό το μωρό, θα την πρότεινα σε όσους γουστάρουν άγριες φάσεις.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks