Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βιβή  (Trust Your Lust)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

glastras AvatarglastrasΜηνύματα: 104 Κριτικές: 23

Ιστορίες: 0

Μια φορα αρκει Αξιολόγηση: 7.17 — 07/11/2022 - 00:55
Μια φορα αρκει Αξιολόγηση: 7.17 — 07/11/2022 - 00:55

Η Βιβη ειναι περιπου οπως την βλεπετε στις φωτογραφιες αλλα και σιγουρα μερικα χρονια πιο μεγαλη απο οσο δηλωνει πραγμα το οποιο φαινεται μονο στο προσωπο της. Ηταν ομιλητικη και αρχικα με το χιουμορ της αφου ειχα και εγω ορεξη περασαμε καλα.

Στο σεξ ξεκινησαμε με φιλια στο στομα αρκετα καλα αλλα μονο για καπνιστες θα την προτεινα καθως ειναι και η ιδια και μυριζει οσο ναναι. Αφηνει να της γλυψεις τα βυζια οσο θελεις αλλα και το μουνι επισεις. Της αρεσει οταν προσπαθεις να την καυλωσεις και υγραινει το μουνι της στα προκαταρκτικα.

Η πιπα της ειναι απο τα δυνατα της σημεια, εμενα με περιποιηθηκε πολυ καλα, σωστο γλυψιμο στο καυλι με προσοχη να μην ακουμπησει δοντια και στο προσωπο της εβλεπα οτι της αρεσε ο ρολος της. 

Τα στησιματα καλα τα περισσοτερα και δεν κλεβει, οσο πιο μεσα της μπεις τοσο πιο δυνατα γινονται τα βογγητα της. 

Ο πρωτος γυρος ηταν μετριας εντασης αλλα στον δευτερο τα εδωσα ολα κυριως γιατι την ειδα να βαριεται λιγο και ηθελα να την ξυπνησω.

Συνολο μαζι καθησαμε μια ωρα και ηταν αρκετα καλο σαν ραντεβου αλλα λιγο τσιμπημενη η τιμη για τις υπηρεσιες που προσφερει για να ειμαι ειλικρινης. 

Τελος, δεν θα την ξανα επερνα γιατι δεν μου εκανε κατι εντυπωση ουτε σε υπηρεσιες και ουτε σε εμφανιση...

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 160
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
hornyasfuck AvatarhornyasfuckΜηνύματα: 183 Κριτικές: 16

Ιστορίες: 0

Τίγραινα ἀλλά κλέβει στὸν χρόνο Αξιολόγηση: 7.33 — 27/09/2022 - 11:09
Τίγραινα ἀλλά κλέβει στὸν χρόνο Αξιολόγηση: 7.33 — 27/09/2022 - 11:09

Εἶχα πρόβλημα μὲ τὸν τίτλο γιατί μ’ἀρέσει νά’μαι ἀκριβοδίκαιος, ἀλλά ἄς τά πάρουμε ἀπ’τὴν ἀρχή.


Εὔκολη καί χωρίς προβλήματα ἡ συνεννόηση μὲ τὸ γραφεῖο.. Τὸ ραντεβού κλείσθηκε στὸν Πρίαμο Παγκρατίου. +25 εὐρώ στὰ 140. Γιά τίς 19:30. Πάω ἐκεῖ λίγο πρίν τίς 19:00. Ἡ ρεσεψιονίστ (ἡ ἴδια ποὺ ἦταν μὲ τὴ βλάχα – δῆτε τὴν προηγούμενη κριτική μου – ἀλλά καί σἐ ἄλλα ραντεβού μου ἐκεῖ) πρέπει νά μ’ ἀναγνωρίζει πλέον γιατί μοῦ χαμογέλασε πιό πλατειά ἀπ’ ὄ,τι συνήθως.


Ἀνεβαίνω, στέλνω ἀριθμό δωματίου στό γραφεῖο καί μπαίνω στό μπάνιο. Δέν περνᾶνε 5 λεπτά καί πρίν νά βγῶ ἀπ’ τὸ μπάνιο, κτυπᾶ ἡ πόρτα. Βγαίνω γρήγορα – γρήγορα καί ἦταν αὐτή. Πρέπει νά’ταν 19:05 περίπου ἀντί γιά 19:30. Δέν κοίταξα τό ρολόι στὸ κινητό ἐκείνη τὴ στιγμή γιατί δέ μ’ ἀρέσει νά’μαι ἀγενής, ἀλλά ὄταν ἦταν στὸ μπάνιο καί ἦταν 19:10. Δέ μέ πείραξε καί πολύ γιά νά’μαι εἰλικρινής, ἀλλά δέν πρόλαβα νά ἑτοιμαστῶ πλήρως καί νά χαλαρώσω προκαταβολικῶς: νά ξυριστῶ καί νά παρφουμαριστῶ, ἀλλά δέν τὴν πείραξαν αὐτά. Ὁπότε ἐντάξει. Ζήτησε συγγνώμη πού ἦρθε νωρίτερα.

Ἐμφάνιση ἀκριβής μέ ἐξαίρεση ἕνα – δυό τατουάζ: ἕνα στὴν πλάτη, ψηλά καί ἕνα λίγο πάνω ἀπ’τὸν δεξιό μηρό, δεξιά ἀπ’τό μουνί. Πιό ἀκριβεῖς φωτογραφίες αὐτές ποὺ τὴ δείχνουν ὄρθια. Κατά τὴ γνώμη μου χάνει στό πρόσωπο: σκυλέ καί ἔχει ἀρχίσει νά σπάη. Γύρω στὰ 35 τὴν ἔκανα, ἀλλά μπορεῖ νά κάνω καί λάθος.


Εἴπαμε ἕνα-δυό λογάκια, ἀνταλλάξαμε καί παθιασμένα γλωσσόφιλα καί ζήτησε τό δωράκι της. Δέν τό’χα βγάλει ἀπ’τὴν τσάντα ἐπειδή δέν πρόλαβα. Πῆγε γιά μπάνιο ἐνῶ ἐγώ ἔβγαζα τό δωράκι καί κοίταζα τὴν ὥρα. Βγῆκε σχετικά γρήγορα. Σημείωση: στά γλωσσόφιλα μύρισα ΚΑΙ τό τσιγάρο ΚΑΙ τὴν καραμέλα ποὺ μόλις εἶχε λειώσει. Ἐμένα δέ μέ πολυπείραξε, ἐν μέρει γιατί δέν ἦταν καί πολύ ἐντονο, ἀλλά ἄλλους μπορεῖ. Κατά τά ἄλλα πολύ καθαρή.

Βγαίνει ἀπ’τὸ μπάνιο. Γλωσσόφιλα βαθειά καί παθιασμένα στά ὄρθια. Πᾶμε πρός τὸ κρεβάτι. Κατεβαίνει γιά ἀκάποτη πίπα. Τὴν κάνει ἐξαιρετικά καί βαθειά μέ πολύ καλό ἔλεγχο. Τά ἀρχίδια δέν τά’γλειψε ἀλλά ἔπαιζε μαζί τους χρησιμοποιώντας τὰ χέρια της. Ἐγώ νά τῆς χώνω δάκτυλα στό μουνί ὅπως ἦταν στά 4 καί αὐτή νά τά ἀποφεύγη περιτέχνως. Πάντως ὑγράνθηκε γρήγορα. Τό γουστάρει. Δέν περνᾶνε δυό λεπτά καί ζήτησε νά βάλουμε προφυλακτικό. “Ὄχι ἀκόμη” τῆς λέω, “μή βιαζώμαστε”. Συνεχίζει τὴν ἀκάποτη πίπα καί ἐγώ τά δάκτυλα ὅπως ἦταν στά 4. Πολύ ὑγρή ἐκεῖ κάτω Ὕστερα ἀπό δυό λεπτά πάλι ζητεῖ προφυλακτικό. Πάλι τῆς λέω νά μή βιαζώμαστε καί τῆς λέω ὅτι δέ θέλω δύο γύρους, ἀλλά ἕνα γύρο (ποτέ δέν εἶχα ἀντοχές γιά δύο γύρους καί τά διεγερτικά ὡς ἰδέα δέ μοῦ ἀρέσουν). Ἐν τῷ μεταξύ ἀρχίζουν νά μέ ζώνουν τὰ φίδια. Πάλι γλωσσόφιλα, λίγο γλείψιμο τῶν ἀφτιῶν (τῆς ἀρέσει μᾶλλον), λίγο γλείψιμο τῶν βυζιῶν (δέν τῆς ἀρέσει μᾶλλον: πολύ ἀρνητική, ἐνστικτώδης ἀντίδραση) μέ αὐτήν ἀπό κάτω καί ἐμένα ἀπό πάνω. Ὕστερα ἀπό λίγο, ἀλλά ὄχι τόσο λίγο πάλι ζητεῖ προφυλακτικό. Τῆς λέω νά σέ γλείψω καί ἐγώ. Ὄχι μοῦ λέει γιατί πλησιάζουν οἱ “μέρες μου” καί δέ θέλω ν’ ἀρχίση ἡ περίοδος πρίν τὴν ὥρα της ἐπειδή κάναμε γλειφομούνι. Ἰατρικῶς αὐτό δέν ἰσχύει, ἀλλά ἀφοῦ δέ θέλει, δέ θέλει. Πάντως αἵματα καί τέτοια δέν εἴχαμε. Έγώ ὅμως ξεκαύλωσα λίγο νά πῶ τὴν ἀλήθεια. Τέλος πάντων προφυλακτικό καί καουμπόισσα. Περιέργως δέν ἔνιωθα καί πολλά ἄν καί εἶναι ἡ ἀγαπημένη μου στάση γιατί συνήθως νιώθω πολλά. Δέν περνᾶ λεπτό καί μέ ρωτᾶ: “τί γίνεται;”. Ἀπαντῶ: “δέν ξέρω”. Μέ ρωτᾶ: “Θές ν’ ἀλλάξουμε καί νά’ρθης ἀπό πάνω. Λέω: “Ἴσως.” Ἀλλάζουμε στό ἱεραποστολικό καί μολονότι δέ μ’ ἀρέσει ἡ στάση γιατί συνήθως δέ νιώθω πολλά, αὐτή τὴ φορά ἔνιωθα πολλά. Ἡ ἐξαίρεση ποὺ ἀποδεκνύει τὸν κανόνα. Αὐτό κράτησε ἀρκετή ὥρα μέ ἐμένα νά σπρώχνω δυνατά καί νά ἀνταλλάσσουμε παθιάρικα γλωσσόφιλα. “Δέ σ’τό’χα!” μοῦ λέει ὅσο ἔσπρωχνα. Δέν ἀπήντησα, ἀλλά σκέφθηκα: “Εἶμαι ὅλος ἐκπλήξεις!” Σέ κάποια στιγμή ἔχυσα, τό κατάλαβε καί μέ τύλιξε μέ πόδια καί χέρια γιά νά μ’ἀδειάση σά σωληνάριο ὀδοντόπαστας. Ἔχυσα ἀκόμη καλύτερα. Ἑν τῷ μεταξύ εἶχε καί αὐτή κάποιους ὀργασμούς ὅσο ἔσπρωχνα. Συνέχισα νά σπρώχνω λίγο ἀκόμη γιατί εἶχα στύση καί γιατί σκέφθηκα: “Δέ θές γλειφομούνι; Θά σ’ἐκδικηθῶ!” Τῆς ἄρεσε πάντως. Στό τέλος μοῦ’πεσε καί βγῆκα ἀπό μέσα της καί ὅπως βγῆκα ἔμεινε μέσα της τό προφυλακτικό! Πρώτη φορά μοῦ συνέβη στὰ 16 χρόνια στὸν χῶρο. Πῆγε τρέχοντας γιά μπάνιο, δέν τὴν ἐνόχλησε ἤ τουλάχιστον δέν εἶπε τίποτα (τό πρόσεξα ἐγώ, ὅταν πῆγα νά βγάλω τό ἄφαντο προφυλακτικό μέ αὐτή στό μπάνιο) , βγῆκε ὕστερα ἀπό λίγο καί μέ ρωτᾶ ἄν πῆρα εἴδηση ὅτι εἶχα χύσει;! Φυσικά τῆς λέω, ἀλλά συνέχισα λιγάκι γιατί εἶχα ὅρεξη.

Ἀνάβει τσιγάρο (ἄν καί δέν καπνίζω, δέν ἔφερα ἀντίρρηση γιατί δέν ἤμασταν σπίτι μου καί ὁ Πρίαμος ἔχει σταχτοδοχεῖο) καί λίγο social γιά νά φύγη στίς… 19:40! Δηλ. 35-40 λεπτά ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΩΡΑ! ΚΑΙ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ: ΚΑΛΟ ΓΑΜΗΣΙ, ΑΛΛΑ ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΚΟΣ: ΑΛΛΑ 10-15 ΛΕΠΤΑ ΣΥΝ ΓΛΕΙΦΟΜΟΥΝΙ ΚΑΙ ΘΑ’ΤΑΝ ΤΕΛΕΙΟ! Παραδέχθηκε ὅτι προτιμᾶ νά κάνη τὴ γυμνόστηθη DJ σέ τουριστικά μέρη παρά βίζιτες καί ὅτι αὐτό τό κάνει γιά ἔξτρα χρήματα καί γιατί γνωρίζει χρόνια τοὺς ἰδιοκτῆτες τοῦ γραφείου, ΔΗΛ ΧΑΡΗ!

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 185
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Ηλικία πελάτη 40-49
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Τατουάζ Μικρά διακριτικά
Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (5)
geroksouras Avatar geroksouras 27-09-2022 11:18:38
Ελληνιδα; ετων περιπου;
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
arpagas Avatar arpagas 27-09-2022 11:19:36
εισαι ωραιος φιλος, πετυχες γκομενα απο αυτο το γραφειο, ευγε
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
hornyasfuck Avatar hornyasfuck 27-09-2022 11:24:10
Γύρω στά 35 τὴν ἔκανα τό'γραψα. Ἀπ'ὅ,τι κατάλαβα, ναί Ἑλληνίδα. Πάντως ἑλληνικά ἄψογα
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Paparovicz Avatar Paparovicz 27-09-2022 17:07:25
Σιγα σιγα ενας ενας στο club παρφουμαριμαριστων και πασις ελλαδος
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
geroksouras Avatar geroksouras 27-09-2022 20:21:32
συνδεσμος παρφουμαριστων sexclub
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks