Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Veronica  (Studio Queen Girls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 242

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

rsotos7 Avatarrsotos7Μηνύματα: 1680 Κριτικές: 23

Ιστορίες: 0

Καλή για 50€ Αξιολόγηση: 8.83 — 22/04/2023 - 20:57
Καλή για 50€ Αξιολόγηση: 8.83 — 22/04/2023 - 20:57

Είχα επισκεφθεί το 373 κατά τη μία τα ξημερώματα και οι διαθέσιμες επιλογές ήταν η Μπέλα μια κοντούλα κοπέλα με τατουάζ,  και η Βερονικα την οποία επέλεξα λόγω του σωματοτυπου της επειδή έχει φοβερό σώμα και τουρλωτο κωλαράκι.Το προσωπο δεν συναδει με το υπόλοιπο σύνολο και εκεί είναι που χάνει.Ηρθε στο δωμάτιο σχετικά γρήγορα,και με τα πορνοτακουνα και τα εσώρουχα Calvin Klein,ήταν εντυπωσιακή.Ειναι κοινωνική και σπάει το πάγο σχετικά εύκολα. Δηλώνει ιταλη κάτι το οποίο δεν ισχύει κατά τη γνώμη μου και πρέπει να είναι μεγαλύτερη από τα 26 που λέει πως είναι. Έκανε καλό στοματικό τηρουμένων των αναλογιών(τσιμπουκι με προφυλακτικό) και συνεχίσαμε με ιεραποστολικο. Στα τέσσερα η θέα της κωλαρας της και του σώματος της είναι εντυπωσιακή και η αίσθηση καλή πάρα το τζελ που χρησιμοποιεί. Το τέλος μας βρήκε με εκεινη να μου την παίζει. Συνολικά στο δωμάτιο έμεινα 25 λεπτά παρόλα αυτά η ευγενική τσατσα δεν ενόχλησε αν και είχε κόσμο στην αναμονή 

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 15 λεπτά (Απλό)
Κόστος (€) 50
Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
Φωτογραφίες Ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
Καθαριότητα Χώρου Άψογη
Συμπεριφορά Υπηρεσίας Πολύ ευγενική
Στήθος Φυσικό
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
alepotrupa AvataralepotrupaΜηνύματα: 151 Κριτικές: 41

Ιστορίες: 0

Κορμαρα Αξιολόγηση: 7.17 — 30/12/2022 - 03:34
Κορμαρα Αξιολόγηση: 7.17 — 30/12/2022 - 03:34

Εχει σπανιο κορμι για στουντιοκοριτσο αλλα απο προσωπο ειναι μεσαια κατηγορια απλα. 

Ολη της η συμπεριφορα απο το σαλονι μεχρι και στο δωματιο βγαζει μια οικειοτητα που σε διευκολυνει ακομα και στην επικοινωνια μαζι της που ειναι επισεις δυνατο της σημειο.

Στα προκαταρκτικα προσεφερε τσιμπουκι και μονο αυτο, η τεχνικη καλη αλλα σε συνολο μετρια πιπα, χωρις πολυ προσπαθεια και dt. Ισως το γεγονος οτι μου σηκωθηκε γρηγορα να επαιξε ρολο και να μην εβαλε τα δυνατα της και αυτο συμβαδιζει και με το οτι στο σεξ εκανε πολα περισσοτερα. Εχει καλο μουνι και κατεβαζει τα υγρα που πρεπει. 

Επισης καλα ηταν και τα στησιματα της και οι αντοχες για ολα τα γουστα. 

Βεβαια ηταν απλα μια ξεπετα σε συνολο αλλα για τα λεφτα που εδωσα ηταν οτι πρεπει.

Εγω ισως να την τιμησω και ξανα λογο του οτι μου αφησε ωραιο συναισθημα οταν εφυγα.


Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 15 λεπτά (Απλό)
Κόστος (€) 50
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
Καθαριότητα Χώρου Καλή
Συμπεριφορά Υπηρεσίας Ουδέτερη δεν ενόχλησε
Στήθος Φυσικό
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money