Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Τζούλια   (Silver Spa)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Πόλη: Αθήνα
  • Link: Προβολή
  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 44

    Κριτικές Χρηστών

    Sex_Nomad AvatarSex_NomadΜηνύματα: 67 Κριτικές: 11

    Ιστορίες: 0

    Κωλαρα Αξιολόγηση: 7.17 — 27/02/2023 - 01:13
    Κωλαρα Αξιολόγηση: 7.17 — 27/02/2023 - 01:13

    Μετα από καιρο ενιωσα την αναγκη για μασαζ αλλα το σεξ παντα νικαει οποτε ειπα να τα συνδιασω σε μασαζτζιδικο. 

    Ο χωρος και καθαριοτητα του ηταν πολυ καλα για τα δικα μου στανταρ ενώ η εμφανιση της Τζουλιας λίγο πολύ ικανοποιει κάθε καυωλενο αρσενικο.

    Στην διαρκεια του μασαζ καναμε και την κουβέντα μας αφου ειναι οκ με τα ελληνικα αλλα το ιδιο το μασαζ δεν ηταν κατι το οποιο αξιζει να περιγραψω, μετριο απλα…

    Στο σεξ όμως με αποζημίωσε με καλη συμμετοχη ξεκινωντας από τα προκαταρκτικα.

    Εκανε εκεινη την κινηση για φιλι στο στομα και το δινει με γλωσσα αλλα εγω δεν ηθελα οποτε προχωρησε στην πιπα. Τίμιες οι επιδόσεις της και με λιγο γλειψιμο στα αρχιδια εφερε μια δυνατή στυση την οποια αξιοποίησα με ένα πισωκολλητο.

    Το πιο ομορφο σημειο του σωματος της είναι ο κωλος της και εχει τις αντοχες που θελουμε ολοι.

    Εχυσα τελικα στα βυζια της και εφυγα ικανοποιημενος.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 30 λεπτά
    Κόστος (€) 60
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο στήθος
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Τήρηση Υπηρεσιών
    Συμπεριφορά Ευγενέστατη
    Ποιότητα Μασάζ Μέτριο
    Πρωκτικό Όχι
    Καθαριότητα Χώρου Καλή
    Πρωκτικό Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    DrJohn AvatarDrJohnΜηνύματα: 82 Κριτικές: 18

    Ιστορίες: 0

    Mπηκε στη λιστα των επιθυμητων Αξιολόγηση: 8.33 — 11/11/2022 - 00:54
    Mπηκε στη λιστα των επιθυμητων Αξιολόγηση: 8.33 — 11/11/2022 - 00:54

    Ηταν η πρωτη μου φορα σε αυτο το μαγαζι και οι εντυπωσεις καλες, αψογη καθαριοτητα και η αισθητικη της διακοσμησης ωραια. Η υπηρεσια με δεχτηκε με χαμογελο και καλη συμπεριφορα, ουσιαστικα με εκανε να ξεχασω το χρονο αναμονης στο σαλονι, ενα δεκαλεπτο περιπου... 

    Επελεξα την τζουλια η οποια εκτος απο το ομορφο σωμα και προσωπο, που δεν τα διακρινεις σωστα στις φωτογραφιες, ειχε και ενα χαμογελο στο οποιο δεν μπορεις να πεις οχι.

    Την συμπεριφορα της θα την χαρακτηριζα ζεστη απο την αρχη μεχρι το τελος. Ξεκινησε το μασαζ το οποιο ειχα πολυ αναγκη και το εκανε επαγγελματικα, καλα και σε ολο το σωμα. Μετα απο ενα ωραιο γλωσσοφιλο πηρε και τον πουτσο μου στο στομα και αρχισε να γλυφει κλεινοντας τα ματια λες και ηθελε να το απολαυσει οσο το δυνατον καλυτερα. Ηδη μου ειχε καυλωσει και με το τελευταιο ηθελα να την γαμησω αμεσα. Κατι καταλαβε και στηθηκε στα τεσσερα αφου μου εβαλε την καποτα. Για μερικα δευτερολεπτα εγλειψα το μουνι της οπως ηταν, η θεα του με τραβηξε σαν μαγνητη και ενεδωσα. Δεν το περιμενε και την ακουσα να χαμογελαει.... Την γαμησα στην συνεχεια με γρηγορο ρυθμο τον οποιο και εκεινη γουσταρε, βογγουσε και αφησε το σωμα της να ταλαντευεται μπρος πισω στον ρυθμο που την γαμουσα. Ηταν πολυ ομορφη η στιγμη και ειδικα η θεα της στα τεσσερα ολα τα λεφτα.

    Αφου εχυσα μου εβγαλε την καποτα και μου καθαρισε τον πουτσο, εδειξε φροντιδα μεχρι το τελευταιο δευτερολεπτο και αυτος ειναι και ο λογος που μπηκε στη λιστα των επιθυμητων απο δω και περα.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 30 λεπτά
    Κόστος (€) 60
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Τήρηση Υπηρεσιών
    Συμπεριφορά Ευγενέστατη
    Ποιότητα Μασάζ Καλό
    Πρωκτικό Όχι
    Καθαριότητα Χώρου Καλή
    Πρωκτικό Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks