Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Vanessa Butterfly  (Studio Red Light Athens)

Κριτικές Χρηστών

shredder23 Avatarshredder23Μηνύματα: 114 Κριτικές: 12

Ιστορίες: 0

Αξιζε την επισκεψη Αξιολόγηση: 8.50 — 04/07/2023 - 22:57
Αξιζε την επισκεψη Αξιολόγηση: 8.50 — 04/07/2023 - 22:57

Μεσα στη τυφλα της καυλας μου η τυχη ηταν με το μερος μου και στην πρωτη μου κιολας επισκεψη επεσα πανω στην Βανεσσα.

Ο χωρος καταρχην αλλα και η υποδοχη της υπηρεσιας ηταν τετοια που δεν ηθελα να φυγω πριν δω τι εχουν να προσφερουν, αξιζει να το πω, για να ξερουν οι μυστες…

Η Βανεσσα δυσκολα προσπερνιεται, παρολο που το βυζι της δεν ειναι οσο λεει, εχει και το κωλαρακι που τραβαει σαν μαγνητης αλλα και τροπο να φερεται που δε σε αφηνει να μπεις σε αρνητικες σκεψεις. 

Περασα για την απλη βερσιον με τα 50 ευρω και μου εδωσε μονο λιγα λεπτα για την προετοιμασια μου, πραγμα που για μενα ηταν καλο γιατι δεν ηθελα να χασω χρονο. 

Εχει την πουτανιστικη ενεργεια στο μεγιστο και διαθεση που δεν πληρωνεται με 50 ευρω. Απο την αρχη εκανε την καλυτερη συμμετοχη αλλα και στην ποιοτητα των υπηρεσιων ειναι απο τις περιπτωσεις ξερουν τι κανουν. 

Στο στοματικο δεν χρειαστηκε πολυς κοπος γιατι ηδη με ειχε ερεθισει εγκεφαλικα οποτε ξεκινησε συντομα το σεξ. 

Στα στησιματα ηταν καλη, ενεργη και ειχε και να προτεινει cow το οποιο δεχτηκα για καλη μου τυχη.

Καβαλησε αρχοντικα το καυλι μεχρι να χυσω και εδειχνε χωρις κανεναν δισταγμο το τι πουτανα ειναι και ποσο γουσταρει.

Στα πλαισια του 50αρικου, μου εδωσε οτι καλυτερο θα μπορουσα να παρω και την κατατασω στα καλα μουνακια που αξιζουν και δευτερη επισκεψη.


Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 15 λεπτά (Απλό)
Κόστος (€) 50
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Καθαριότητα Χώρου Άψογη
Συμπεριφορά Υπηρεσίας Πολύ ευγενική
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks