Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Marina-2  (Studio Queen Girls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 97

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

rosos88 Avatarrosos88Μηνύματα: 148 Κριτικές: 35

Ιστορίες: 0

Ομορφη γυναικα, καλες αντοχες Αξιολόγηση: 8.33 — 28/11/2022 - 02:07
Ομορφη γυναικα, καλες αντοχες Αξιολόγηση: 8.33 — 28/11/2022 - 02:07

Οι φωτογραφιες της Marina μου τραβηξαν την προσοχη και αποφασισα να την επισκεφτω για να λαβω και τις υπηρεσιες της.

Πηγα στις αρχες της βαρδιας της και ηταν κεφατη, οντος εχεις αυτες τις καμπυλες και γενικη ομορφια ανω του 8 κατα τα δικα μου γουστα. Απο το συνολο της τα βυζι αλλα και ο κωλος ειναι τα καλυτερα της. Αδιαφορησα για τις αλλες κοπελες που ειχε η βαρδια και περασα στο δωματιο που ηταν περιποιημενο και ετοιμο να με υποδεχτει. 

Μπηκε με την ιδια καλη διαθεση που εδειχνε και στο σαλονι, ηταν ζεστη σε συμπεριφορα και μπηκε κατευθειαν στο ψητο ξεκινωντας φιλια στο λαιμο μου και με τα χερια της περιεργαζοταν τον πουτσο και τα αρχιδια μου. Παρατηρησα απο κοντα οτι εχει οντως ωραιο δερμα και μυριζε αρωμα οποτε αρχισα το γλειψιμο και εγω χουφτωνοντας τις βυζαρες τις οι οποιες ηταν επομενες κατα σειρα. Οι ρωγες της καγκελο μολις ηρθαν σε επαφη με την γλωσσα μου και φανερα καυλωμεη επεσε στα γωνατα να μου προσφερει στοματικη απολαυση. Απο τεχνικη ειναι καλη, παλια στο επαγγελμα και ξερει καλα τι να κανει. Περιλαμβανει και γλειψιμο στα αρχιδια το τσιμπουκι εχοντας στο νου της να σε κοιταει και στα ματια οσο μπορει.

Ολα ηταν ετοιμα και στηθηκε στα τεσσερα με δικο της εναυσμα. Καλο το μουνι της και υγρο απο φυσικο του, δεν εβαλε λιπαντικο. Εδωσα πονο θαυμαζοντας την κωλαρα της και η γυναικα ξερει να δειχνει οτι περναει καλα. Τα βογγητα της ηταν δυνατα και δεν πτοηθηκε απο το δυνατο γαμησι που της εκανα. Ηταν λιγα λεπτα καθαρης απολαυσης και η Μαρινα εκανε πολυ καλα την δουλεια της. Εφυγα ευχαριστημενος μαζι της.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 15 λεπτά (Απλό)
Κόστος (€) 50
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
Καθαριότητα Χώρου Καλή
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks