Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Sia  (EliteGirls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 32

    Κριτικές Χρηστών

    emponias AvataremponiasΜηνύματα: 198 Κριτικές: 48

    Ιστορίες: 0

    Μέτριο ανάστημα και καλούτσικο σώμα με Αξιολόγηση: 7.00 — 29/04/2021 - 20:24
    Μέτριο ανάστημα και καλούτσικο σώμα με Αξιολόγηση: 7.00 — 29/04/2021 - 20:24
    Μέτριο ανάστημα και καλούτσικο σώμα με μικρά αλλά και λίγο χαλαρά βυζιά. Γλυκό πρόσωπο και όμορφο κώλο για πολύ ξέσκισμα το κοριτσάκι και λέω κοριτσάκι γιατί δεν νομίζω να είναι πάνω από 25 χρονών. Ήρθε ντυμένη απλά στο ξενοδοχείο την ώρα που είχα ξαπλώσει μετά από το ντους. Την καλοδέχτηκα και την κέρασα χυμό αλλά οι προσπάθειες για κουβέντα δεν ήταν επιτυχημένες, είναι απλά λιγομίλητη. Λέτε να σκέφτεται... και τι να σκέφτεται άραγε; Ότι και να είναι δεν βρήκε την κατάλληλη στιγμή, για ραντεβού ήρθε όχι για να διαλογιστεί. Με άφησε να την φιλήσω αλλά όχι με γλώσσα, εντάξει δεν είναι πρώτη φορά που μου συμβαίνει και το σέβομαι... αν δεν γουστάρει, δεν πειράζει. Άρχισε το στοματικό χωρίς προφυλακτικό. Είναι καλή και περιποιείτε και την γύρο περιοχή με ελαφρύ γλείψιμο στα αρχίδια. Εγώ της έγλειψα τα βυζιά και τις πιπίλισα και λίγο τις ρώγες χωρίς παράπονο από μεριάς της. Κάναμε σεξ δύο φορές όπου επιτέλους είχα την πλήρη συμμετοχή της και το ευχαριστήθηκα το ραντεβού τελικά. Όταν δηλαδή καύλωσε άρχισε να γαμιέται σαν πουτάνα διψασμένη για γαμήσι. Έβαλα και εγώ τα δυνατά μου και της έδωσα το μουνί στο χέρι. Στο τέλος έκατσε ένα πεντάλεπτο να χαλαρώσει και μετά ετοιμάστηκε και έφυγε.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money