Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Κριτικές Χρηστών

hipspanos AvatarhipspanosΜηνύματα: 172 Κριτικές: 44

Ιστορίες: 0

Αποτυχια Αξιολόγηση: 6.17 — 30/08/2022 - 01:03
Αποτυχια Αξιολόγηση: 6.17 — 30/08/2022 - 01:03

Εκλεισα ραντεβου με την βικυ, που ειναι μια 45αρα για να μην πω 50 με πολυ καλο κορμι για την ηλικια της, στο Bill ... 

Γενικα μου αρεσει η ποικιλια και τα μιλφακια, αλλα δυστυχως εδω ειχαμε μια πληρη αποτυχια. Eιχα διαβασει οτι το στηθος της ειναι πεσμενο αλλα και σε γενικες γραμμες ειναι χαλια!!! Το χαλια βασικα ειναι ευφημισμος!!! Μια σακουλα αδεια που να κρεμεται απο το σπιτι… 

Οταν βεβαια ειναι ντυμενη ειναι εντυπωσιακη γιατι ειναι σχετικα ψηλη εχει ωραια χειλη και το κορμι οπως φυσικα εγραψα και πιο πριν ειναι εντυπωσιακο.

Δεν εχω προβλημα μια γυναικα να εχει μικρο στηθος αλλα οταν ειναι τετοιο χαλι πραγματικα με εκνευριζει σε σημειο ξενερωματος. 

Ειπα να δωσω μια ευκαιρια μπας και στο service ειναι καλη, το πολυ-πολυ να πεταξω 100 ευρω. Την κρατησα, εχοντας διαβασει κιολας οτι σε αυτην αξιζει μονο το πρωκτικο και δεν το τηρησα ο μαλακας, και οντως τα πεταξα. 

Ενας γυρος και αυτος με τα χιλια ζορια γιατι απο πιπα δεν ξερει, επιφανειακα πολυ σαλιο και λιγο το κεφαλι, ετσι νομιζει οτι κανει πιπα... 

Το μουνι της οταν εμπαινα μεσα ειναι εγια μολα εγια λεσα, βαρκα γιαλο και δεν ειμαι και κανενας μικροτσουτσουνος ουτε microsoft. 

Τελικα αυτο καταλαβα, οτι ειπαν οι μαγκες οτι δηλαδη, αυτη ειναι μονο για πρωκτικο και μαλλον μονο για αυτο αξιζει αλλα και παλι ειναι πολλα τα λεφτα. 

Υπαρχουν στα ιδια λεφτα καλυτερες επιλογες για κωλογαμησι. 

Δεν μπορει οσο και ελευθερη αγορα να εχουμε να τιμαται μια 45+ το ιδιο με μια 30αρα, και να ειχε και την καταλληλη εμπειρια να πεις παει στο διαολο….

Αυτα απο μενα


Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 15 λεπτά (Απλό)
Κόστος (€) 100
Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
Ηλικία πελάτη 30-39
Συμπεριφορά Υπηρεσίας Πολύ ευγενική
Στήθος Καλό σιλικονάτο
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks