Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Πόλη: Αθήνα
  • Link: Προβολή
  • Κριτικές: 5
  • Προβολές: 304

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

giorgos2226 Avatargiorgos2226Μηνύματα: 2233 Κριτικές: 34

Ιστορίες: 0

ΤΟΥΜΠΑΝΟ Αξιολόγηση: 8.50 — 29/02/2024 - 20:20
ΤΟΥΜΠΑΝΟ Αξιολόγηση: 8.50 — 29/02/2024 - 20:20

Σημερνή συνάντηση με την Μυρτώ. Εύκολη συνεννόηση και ραντεβού σε ξενοδοχείο του κεντρου. Ηρθε 5 λεπτα νωρίτερα στο δωμάτιο με άμορφο εντυπωσιακο ντύσιμο , σαν να σου ερχεται η διευθυντήρια της εταιρίας. Σωμα αρκετά γυμνασμένο με μπουταρες και κωλαρα, βυζι ενισχυμένο , καλο πρόσωπο για την ηλικία της με μπλε ματαρες.. Αφου εκανε και αυτη το ντουζακι της ξεκίνησε επιθετικά , μετα τα πρώτα χαδια, φιλια , έπεσε στα γόνατα και τον πηρε στο στομα της..μετα απο λιγο ανεβήκαμε στο κρεββάτι οπου συνεχισε την μαεστρικη πιπα της, αφου περασα και γω με την σειρα μου ολο το κορμι της με την γλωσσα μου ,βάλαμε κράνος και κάναμε 4 στασεις. Στον αγωνα ειναι πολυ καλη , με καλα στυσιματα, δεν λεει καπου οχι και σε ρωταει τι θες, χωρις να παιρνει απο μονη της την προτοβουλια για καποια σταση ας πουμε. Μετα απο λιγο σοσιαλ και φρεσκαρισμα εγινε και ο δευτερος γυρος με απολυτη επιτυχια. Εφυγα και πονουσαν τα ποδια μου.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 100
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Ηλικία πελάτη 30-39
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι
Στήθος Σιλικονάτο
Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Sikelos AvatarSikelosΜηνύματα: 31 Κριτικές: 10

Ιστορίες: 0

Personal trainer Μυρτώ Αξιολόγηση: 7.67 — 09/11/2023 - 19:18
Personal trainer Μυρτώ Αξιολόγηση: 7.67 — 09/11/2023 - 19:18

  Εύκολο κλείσιμο ραντεβού σε ξενοδοχείο στα νότια. Πολύ τυπική γτ έστειλε μνμ ότι θα αργήσει 5 - 10 λεπτά. 

  Ανοίγοντας τη πόρτα αντίκρισα μια γυμνασμενη κορμάρα όμως στο πρόσωπο όπως έχουν πει και άλλοι συναγωνιστές έχει πειραγμενα χαρακτηριστικά και σίγουρα έχει πατήσει τα 50. Τα βυζιά είναι τούμπανο έτοιμα να σκάσουν και φουλ γράμμωση κάτι το οποίο δεν με τρελαίνει. Πρόσχαρη γυναίκα που σε ρωτάει τι θέλεις και αν θέλεις φιλιά με γλώσσα και τη καθοδηγείς γενικά όπως θέλεις, όχι δεν είπε σε τίποτα. 

  Ξεκινήσαμε με μια πίπα στο όρθιο μετά ξάπλα συνεχίζοντας να γλύφει και μπάλες. Ακολούθησαν οι εξής στάσεις : cow, στα 4, ιεραποστολικό και μετά ξαπλωτοι πλαγίως όπου ήρθε και η πτώση ????. Γενικά αυτό το παθαίνω αν η γκόμενα δεν μου κάνει κλικ. Της είπα να αραξουμε να κάνουμε τσιγαρακι όπως και έγινε και ακολούθησε ξανά πίπα και γλείψιμο στις μπάλες όπου και έτσι ήρθε το τέλος ???????????????????? . Παραλειψα να πω ότι η Μυρτώ είναι πολύ καθαρή, έκανε 2 φορές μπάνιο, μοσχομυριζει και γενικά φοράει καβλωτικα εσώρουχα αλλά δεν είναι δυστυχώς για τα γούστα μου που προτιμώ νεαρότερες αρκετά ηλικίες και σλαβικά χάσκυ. Οπότε πινολατρεις μακρυά, τίμια επιλογή για μιλφακιδες και γκιλφακιδες ... ορματε. Εγώ πιο πολύ από περιέργεια την πήρα έχοντας διαβάσει κάποιες κριτικές. 

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 100
Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
Ηλικία πελάτη 40-49
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι
Στήθος Σιλικονάτο
Τατουάζ Μικρά διακριτικά
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
drizzt AvatardrizztΜηνύματα: 1126 Κριτικές: 29

Ιστορίες: 0

Fit - Τούμπανο - Μυρτώ !!!! Αξιολόγηση: 8.50 — 30/09/2023 - 12:58
Fit - Τούμπανο - Μυρτώ !!!! Αξιολόγηση: 8.50 — 30/09/2023 - 12:58

εύκολη γρήγορη συνεννόηση με την κοπελα  και κλεισαμε μεσιμερακι ραντεβου σε χοτελ του κέντρου . Η Μυρτω είναι μια 40αρα με αρκετές επεμβάσεις και πολύ γυμνασμένο κορμί . Ηρθε στο ραντεβου , περιποιημένη και αεράτη με ένα ωραιο κυριλε φόρεμα  ,  ωραία μάτια,  ξανθά μαλλιά   μεσα στην ευγενία . Κατευθείαν μπανάκι και αποκαλυπτήρια  . . .Ποδαρες , γάμπες , κώλος ,πέτρα όλα και στη θέση τους. Γενικοτερα γυμνασμενοι , ώμοι, πλάτες κ.λπ.  (που ισως σε ορισμένους  να μην αρέσουν), και απίστευτες βυζαρες (σιλικονη) . Στον αγώνα  γλωσσοφιλα και  βαθιά επαγγελματική πιπα (δεν είναι το δυνατό της σημειο)  εναλλαγές στάσεων ακόμη και σε πιο ιδιαίτερες και  περίεργες στάσεις  και το φυσιολογικο τελος στις βυζαρες της ( δεν δέχεται αλλού πχ στομα )

Σε γεννικες γραμμες το ραντεβού ηταν  άριστο και τα λεφτά της τα τίμησε με το παραπάνω

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 100
Ημερομηνία συνάντησης Αυτόν τον μήνα
Ηλικία πελάτη 40-49
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο στήθος
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Καλό σιλικονάτο
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
mad_max Avatarmad_maxΜηνύματα: 2766 Κριτικές: 45

Ιστορίες: 0

Ειδική περίπτωση Αξιολόγηση: 6.67 — 29/06/2023 - 22:15
Ειδική περίπτωση Αξιολόγηση: 6.67 — 29/06/2023 - 22:15

Είπα πριν φύγω να κάνω άλλο ένα μπαμ και να σκοράρω ξανά. Αυτή τη φορά προτίμησα Ελληνικά. Ναι, αλλά ας πρόσεχα. Διάλεξα ένα παλιό απωθημένο, τη Μυρτώ. Με ένα μνμ κλείσαμε για νότια(το έφαγα το πακέτο της κίνησης).  

Φτάνω λίγο νωρίτερα και ετοιμάζομαι. Η Μυρτώ δεν άργησε. Όταν ανοίγει η πόρτα, βλέπεις μια μεγαλοκοπέλα 50 σίγουρα κατά τη γνώμη μου. Πρόσωπο, όπως έχουν περιγράψει οι περισσότεροι, πολύ πειραγμένο και σπασμένο.  Το σώμα είναι πολύ γυμνασμένο (τελικά δεν μου άρεσε) και πολύ μαυρισμένο. Με λίγα λόγια δεν μου έκανε κλικ. Έκατσα όμως γιατί φάνηκε σωστή επαγγελματίας. Φιλιά αβέρτα και παντού, με γλώσσα που έπαιζε. Στοματικό αρκετά καλό, περνάει και απ τα δίδυμα.

Εδώ θα έπρεπε να ασχοληθώ κι εγώ με περιποίηση αντίστοιχη, αλλά το έντονο άρωμα και οι κρέμες που φορούσε δεν με άφησαν καθόλου.  Βάζει προφυλακτικό και στήνεται στα 4. Ωραίο το θέαμα εδώ. Εγώ όμως δεν μπορούσα να λειτουργήσω και είχαμε πτώση. Το έριξα στο προφυλακτικό (ναι συμβαίνει καμιά φορά)  οπότε ανάλαβε το χέρι και λίγο το στόμα και τέλειωσα πάνω μου . 

Συνολικά γύρω στο μισάωρο είχαμε δράση. Είπαμε διάφορα (μιλάει πολύ) και χαιρετηθήκαμε.

Συμπέρασμα δεν μπορώ να βγάλω. Για κάποιον που του αρέσει αυτός ο τύπος γυναίκας, είναι ΟΚ. Δεν κάνει και παπάδες όμως στο κρεβάτι.  

Αυτά και υγεία να έχουμε και προχωράμε.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 100
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Σιλικονάτο
Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (1)
hornyasfuck Avatar hornyasfuck 30-06-2023 13:10:22
Ἐπειδή πῆγα μαζί της, πέρυσι, τὸν Μάιο περίπου, ὅταν ἦταν σέ πρακτορεῖο, μπορῶ νά πῶ ὅτι ἁπλῶς δέν εἶναι ὁ τύπος σου καί ἐκεῖ στράβωσε γιά σένα. Ἐγώ πάντως πέρασα πολύ καλά μαζί της. Περί ὀρέξεως κολοκυθόπιτα, ὅπως πάντα.
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ AvatarΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣΜηνύματα: 208 Κριτικές: 70

Ιστορίες: 0

Η μιλφαρα Μυρτώ!!! Αξιολόγηση: 9.33 — 29/08/2022 - 20:49
Η μιλφαρα Μυρτώ!!! Αξιολόγηση: 9.33 — 29/08/2022 - 20:49

Την συναντω δεύτερη φορά πλέον ως ανεξάρτητη.Ηθελα μέρες να κανονίσω αλλά όλο κάτι τύχαινε.Επικοινωνια πολύ εύκολη μέσω viber.Απαντα αμέσως στα μηνύματα χωρίς καθυστερήσεις.
Ραντεβού στο bill hotel μιας και θα ήταν εκεί.
Χτύπησε την πόρτα συνθηματικά.Τρομερη διάθεση από την αρχή του ραντεβού μέσα στο χαμόγελο.Ντυσιμο σε απόχρωση λευκο-πρασινο.Ακομη και τα εσώρουχα από μέσα ασορτι.Δεν έμεινε με αυτά,έκανε ντουζ και βγήκε με μαύρο κορμάκι γεμάτη όρεξη για "παιχνίδι".Πιπα στα όρθια βαθιά με dt.Νομιζω βελτιώθηκε από τον καιρό που την είχα δει.Γλυψιμο και στα μπαλακια...Περασματα και με τις βυζάρες της...Σεξ σε ότι στάση μπορείς να φανταστείς.Τρομερη αίσθηση χωρίς λιπαντικά και τζελ.
Στο δεύτερο μέρος μασάζ το οποίο κατέχει πάρα πολύ.Πραγματικα εξαιρετική σε όλα της.Καθαρη,περιποιημένη,με διάθεση όλα τοπ.
Μακάρι να συνεχίσει έτσι.

Καλά να περνάτε!

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 100
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Καλό σιλικονάτο
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (2)
Kapparos Avatar Kapparos 31-08-2022 21:00:24
Πώς θα βρούμε τηλ? 
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
oxygen Avatar oxygen 09-05-2023 17:17:47
Καληπερα υπαρχει τηλεφωνο;
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money