Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Valeria-4/Karina-2  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

6in9ine Avatar6in9ineΜηνύματα: 1681 Κριτικές: 34

Ιστορίες: 0

Καυλιάρα Αξιολόγηση: 8.33 — 03/09/2023 - 20:05
Καυλιάρα Αξιολόγηση: 8.33 — 03/09/2023 - 20:05

Το ραντεβού κλείστηκε με δύο μηνύματα με τα κορίτσια του τηλεφωνικού κέντρου πήγα στο χώρο της κοπέλας και αντικρίζω το κορίτσι των φωτογραφιών με φοβερό κορμί μοντελε στεγνό με φυσικό βυζί πεντακάθαρη μοσχομύριζε ολόκληρη 

Επικοινωνία στα αγγλικά ήτανε μέτρια μου δίνει την πετσέτα και με συνοδεύει στην  τουαλέτα εκανα το μπανάκι μου δεν πρόλαβα να στεγνώσω βγάζει τα σέξι μαύρα  εσώρουχα έπεσε στα γόνατα και μου έκανε μία εξαιρετική πιπα Πάμε στο κρεβάτι Και αρχίσαμε τα παθιασμένα ερωτικά φιλιά την γάμησα σε πολλές στάσεις από πάνω στα τέσσερα πλαγιαστό και πάλι στα τέσσερα και πάλι πλαγιαστό Και τις δύο φορές τελείωσα μέσα της στο προφυλακτικό η κοπέλα κατά τη διάρκεια του ραντεβού ήταν εξαιρετική με διάθεση με χαμόγελο με όρεξη δεν έχω κανένα παράπονο πέρασα εξαιρετικά και τίμησε τα λεφτά της 

Βαλέρια σ' ευχαριστώ πολύ για όλα ησουνα υπέροχη

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Ηλικία πελάτη 18-29
Φωτογραφίες Ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Τατουάζ Μικρά διακριτικά
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (2)
geroksouras Avatar geroksouras 04-09-2023 23:23:44
πηρες φορα φιλε
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
6in9ine Avatar 6in9ine 06-09-2023 11:46:54
Μαγκα μου Γεροκσουρας πήρα το επίδομα  αδειας  Και είπα να το επενδύσω
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

Ιστορίες: 0

Η έκφυλη τις Παραλίας Αξιολόγηση: 7.83 — 12/07/2022 - 12:22
Η έκφυλη τις Παραλίας Αξιολόγηση: 7.83 — 12/07/2022 - 12:22

Λοιπόν φίλοι μου συναγωνιστές επιστρέφοντας από διακοπές γεμάτος από ωραίες εικόνες του νησιού αλλά και από γυναίκες με κορδόνια στην μέση στην κωλαράς τους εξαφανίζοντας κάθε ίχνος μα γιου κατευθείαν τηλ στους αγγέλους για να δω τι ήταν διαθέσιμο την ώρα που ήθελα η απάντηση στην λύση μου ήταν η Καρίνα έτσι κλείστηκε το ραντεβουδάκι μας στο αγαπημένο μου πορνό ξενοδοχείο. Φτάνοντας άρχισα να παρφουμαρίζομαι για να υποδεχτώ αυτή που θα σβήσει τις φωτιές που μου έβαλαν, οι γυναίκες των παράλιων παίζοντας με τα μάτια τους και μόνο με τον ξενέρωτο διπλά τους χωρίς να παιρνει χαμπάρι, ανοίγοντας την πόρτα μπροστά μου φανερώνεται ένα μελαχρινό πλάσμα ντυμένο με μια κοντή λουλουδένια φούστα κατευθείαν φιλί παθιάρικο με τα ελαφρός φουσκωμένα χειλάκια της κατευθείαν με πήγε στις παράλιες με τις έκφυλες γυναίκες και τα καλοσχηματισμένα σώματα ΕμμμμΕμμμμ τους χωρίς να χάνω χρόνο άρχισα να την γδύνω αφου μου είπε να πάει για ένα ντουζάκι πρώτα, βγαίνοντας φανερώθηκε ένα έκφυλο σώμα με ελάχιστη απουσία γυμναστικής καθόλου χαλαρότητες όμως, Βυζί 2.5 φυσικό χωρίς τον πλαστικό του και άκρα λεπτά περιποιημένο. Την βουτάω σε ένα γλύψιμο σε όλο τις το σώμα με τελικό προορισμό το υγρό μουνάκι της και αφετηρία με τις βαθιές βουτιές του μητσάρα στο στοματάκι της σκούφωμα μην αντέχοντας από την όλη καύλα που είχε μαζευτεί στις διακοπές εισχωρώντας στο σπηλαίο της θαλάσσης για τα καλά εξερευνώντας όλο το βάθος του και πλάτος του ρίχνοντας την άγκυρα όλη πάνω στα βυζιά της παρασέρνονταν την και στο προσωπάκι της. Μ πανάκι και από του δυο μας κουβεντούλα δεν χρειάστηκε γιατί είχαμε ηδονιστή τόσο πολύ που ξανά ριχτήκαμε στο καπάκι στο απέραντο γαλάζιο του σεξ, βαθύ λαρυγγικό, διεισδύσεις στο υγρό μουνάκι τις σε όλες τις στάσεις καταλήγοντας με τα υγρά του μητσάρα να στάζουν από την κωλοτρυπίδα της μέχρι και τα μουνόχειλα τις για τόσο πολύ μιλάμε πλημμύρες υγρών ντουζάκι πάλι και από του δυο μας και άραγμα στο κρεβάτι για να περάσει το υπόλοιπο τις ώρας που είχε απομείνει με παθιάρικα φιλιά αφου επίσης κάναμε μια σύντομη κουβεντούλα ότι αυτό τον καιρό απολαμβάνει την ζωή της χωρίς να κάνει τίποτα και ότι έχει σπουδάσει δικηγόρος προφανώς του κώλου Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!. Λοιπόν το πλάσμα αυτό ήταν ακριβός αυτό πού αποζητούσα από τις έκφυλες γυναίκες που έβλεπα στις παράλιες του νησιού και ήθελα τόσο πολύ να τις ξεσκίσω άλλα το μόνο εμπόδιο ήταν οι χαζοβιόληδες διπλά τους χωρίς να παίρνουν ίχνος χαμπάρι αλλά και να έπαιρναν χέστηκα συστήνεται ανεπιφύλακτα αυτά από έμενα φίλοι μου ελπίζω να βοήθησα στην επόμενη επιλογή γη σας.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
Ηλικία πελάτη 40-49
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Τατουάζ Καθόλου
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks