Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 24

    Κριτικές Χρηστών

    Netro AvatarNetroΜηνύματα: 195 Κριτικές: 35

    Ιστορίες: 0

    Πολύ μουναρα Αξιολόγηση: 8.17 — 07/07/2022 - 00:12
    Πολύ μουναρα Αξιολόγηση: 8.17 — 07/07/2022 - 00:12

    Δεν εχασα την ευκαιρια και πήγα τρέχοντας μολις ειδα τις φωτογραφιες της. Πρεπει να ημουνα και απο τους πρωτους πελατες. Γενικα η Ιβανα ειναι πραγματικο μοντελο 2 μετρά μουναρα, τσολιας στα ανακτορα. Διαβασα βεβαια οτι το πρόγραμμα της ειναι αποστειρωμένο αλλα αυτο δεν με ενοιαζε με τίποτα με τέτοια εμφάνιση... Αυτο το μουνι επρεπε να περάσει απο τον πούτσο μου οπως και να εχει. Τηλεφωνακι και τσουπ στο χωρο μου. Παιδια... την γκομενα τη βλέπεις και ζαλιζεσαι... Εμφανισιακά πρέπει να ειναι οτι πιο όμορφο εχουν φέρει τα γραφεία τα τελευταια χρονια. Εδω είναι ολα τα καλα στην περίπτωση της, η εμφάνιση της δηλαδη σκιζει. Δεν φιλάει παρότι το γράφει το site κανει πιπα με προφυλακτικό και αυτο το γράφει το site. Αλλα και παλι αυτό το κορίτσαρο τον ήθελα στο κρεβάτι μου, θα καταλάβετε και εσεις όταν την δείτε απο κοντα. 

    Τα αγγλικά της ειναι εξαιρετικα. Εχει έρθει από το Λονδίνο, τωρα τι εθνικότητας είναι δεν ρώτησα και δεν με νοιαζει... στο πουτσο μου και εξι αυγά τουρκιας. Παμε τώρα στο σεξ... Στο σεξ ειναι μαχήτρια παρότι εχει πολύ αποστειρωμένο προγραμμα στήνεται καλα τον τρωει κάλα σε ολες τις στάσεις, βέβαια επειδη ειναι ψηλή όταν είναι στα τεσσερα δυσκολα την φτανεις αλλά δεν σε αφήνει ετσι προσαρμόζεται. Θα τη χαρακτήριζα περιπτωση γκόμενας που θες να γαμήσεις παση θυσια. Εαν το πρόγραμμα της ηταν πλήρες θα ειχαμε πραγματικό value for money γιατι με αυτα τα χρήματα τετοιο μουνι δεν γαμας. Αν διαβάσω στην πορεία οτι εχει βελτιώσει το σερβις και οταν εννοώ βελτιώσει εννοω να βαλει τα φιλια και την καποτά πιπα τότε θα πηγαινα ξανά σφαιρα. Τωρα θα το σκεφτόμουν... Η γκομενα ειναι καθαρο δεκαρι. Με καύλωσε τοσο πολύ που εχυσα και τις δυο φορές σε λιγότερο απο 10 λεπτα. Προφανώς η καυλα ηταν στο μυαλό μου καθαρα εγκεφαλική γιατι όπως έχω γράψει πολλες φορές σε αυτη την κριτική τετοια μουνιά και τετοια κορμιά πολυ δύσκολα βρίσκεις στην ελληνικη αγορα. 

    Καλο καλοκαίρι σε όσους εχουν ξεκινήσει ηδη τις διακοπες, αλίμονο σε μας...


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Με προφυλακτικό
    Φιλί Όχι
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (4)
    TOMCRUISE Avatar TOMCRUISE 08-07-2022 13:12:58
    γλειφομουνι σε αφησε να κανεις τουλαχιστον;καλα οταν σου εβαλε προφυλακτικο σρην πιπα δεν της ειπες κατι;αυτες οι λατινοαμερικανες θα μας χαλασουν την πιατσα νομιζω,η μια θελει λεφτα εξτρα για γλωσσοφιλα,η αλλη πιπα με προφυλακτικο τι γινεται να πουμε???ελπιζω να μη μας χαλασουν τ ρωσιδακια μας κ αρχισουν κ αυτες τετοιες μαλακιες
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    geroksouras Avatar geroksouras 08-07-2022 15:38:26
    δεν καταλαβες τομαυτη που ηθελε εξτρα για φιλια ουκρανιδι ηταν
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Αυτη στο προγραμμα της ειχε πιπα με καποτα, οποτε πηγα με γνώση μου... Απο την αλλη εγω ευχαριστηθηκα γελιφωμουνι, ηταν καθαρη και της αρεσε
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    TOMCRUISE Avatar TOMCRUISE 10-07-2022 05:00:19
    στην καρτελλα της δεν γραφει καπου πιπα με προφυλακτικο,εξαλλου στα εξτρα εχει cim,αρα τι κανει ;σε τσιμπουκωνει με προφυλακτικο κ σε χρεωνει εξτρα για να τελειωσεις μεσα στο προφυλακτικο ενω τον εχεις μεσα στο στομα της;ή απλα σε τσιμπουκωνει με προφυλακτικο κ οταν ειναι να τελειωσεις στο βγαζει κ τη χυνεις απο αποσταση;γεροξουρα εχεις δικιο κ παλι,το σχολιο πηγαινε μαλλον σε ορισμενα απο τα κοριτσια του vip τα οποια προσπαθουνε να μας χαλασουνε την πιατσα.ελπιζω να μη συνεχιστει αυτο...
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money